Şimdi Ara

İstanbulda ucuz Fiat parcaci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar arabama komple bakım yaptircagimdan uygun fıatli parcaci arıyorum parçaları internetten sipariş versem daha mı ucuza gelir

Alıncak parçalar

Ön takım komple değişecek
    Baskı balata
    Fren balatalari değişecek
    Bravoma marea ön tampon taktircam
    Davlumbazlari degistiricem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum ilk önce meraba yalnış bilgi vermim ama ben 4-5 ay önce aracımın ön takımlarını komple diskler balatalar + rütin bakımını yaptırdım. 600-700 lira arası bir şey tuttu 140 lira ustaya verdim gerisi hep malzeme yan sanayi ön takımla ilgili sıkıntım yok da 10.000 km yaptım 4-5 ay içinde disklerim ıslık çalmaya başladı orjinal olmadıkları için sana tavsiyem heşeyi yan sanayi al ama fren ekipmanlarını orjinal al hem fren önemli bir sistem hemde daha uzun ömürlü kullanırsın..

Ürünleri internet sitesinden sipariş etmene gelirsen öyle hatayı 3 kere yaptım ilk inde mercekli far siparişi verdim normal far geldi gitti geri geldi 1 hafta bekledim 2.sinde baya bir parça sipariş verdim sıkıntısız aynıları geldi fakat 2 parça eksik geldi ücretlerini geri iade alana kadar anam aladı son siparişimde amartisör aldım onuda daha taktırmadım naıl bir amartisör gönderdiler doğrumu yanlışmı bilemem :) aldığım internet sitesidewww.parca treni.com

• Yerinden almak daha mantıklı sayfanın adres var kedan gidip fiyat alayım

• aksarayda erotocan var yıllardır parçaları oradan alırım hem orjinal hem yan sanayi var tavsiye ederim fiyatlar uygun üstelik bulamayacakları parça yok gibi (reklam gibi oldu)

Adresi küçük langa cad.no 8 aksaray

tel 5881176

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkan65 -- 10 Haziran 2012; 14:07:10 >
  • Dostum supersin orayada bakarım bakalım nasıl fiyatlar internette çok dengesiz takrir ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.