Şimdi Ara

İstanbul'da Araba Öğrenmek İçin Alan (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
130
Cevap
2
Favori
178.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DDixon

Sütlücede, nişantaşı üniversitesinin yeni binasının orası. Genelde sürücü kursları hep orda çalıştırıyor.

Ama orda akıcı trafikte var hocam eskisi gibi değil pek
  • Bakırköy Cumartesi pazarının alanı var Adliyenin yanında.

Cumartesi hariç haftanın bütün günleri kullanabilirsiniz.
  • Bakırköy adliyesi haricinde yer varmı arkadaşlar
  • Surucu kurslari.ehliyet almadan cikmayin
  • Arkadaşlar bi up ta benden gelsin. Eyüp Gaziosmanpaşa civarında nneresi var ya da buralara yakın yerler? Trafiğe kapalı olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsgtc

quote:

Orijinalden alıntı: coderMX

Zeytinburnunda Miting alanı var. Pazar günleri ve miting günleri kapalı oluyor. Genellikle cumartesi günleri açık, eğer miting yapılacaksa kapalı olabilir.

http://b1206.hizliresim.com/y/t/8nsk8.jpg

İstanbul'da Araba Öğrenmek İçin Alan

pazartesi günü kapalıydı giremedik oraya bişilere hazırlık için inşaat vardı dikkatli bakmadım gerçi kapalı olunca kapılar geri dönmüştük

Alıntıları Göster
    çok alan var ya :)

• Bahçelievlerde adliye sarayı dışında nerede var
  • quote:

Orijinalden alıntı: popeyex

Bahçelievlerde adliye sarayı dışında nerede var
    İstanbul Avrupa yakası Fatih ve civarında bildiğiniz yokuş çalışılabilecek bir yer var mı ? Fatih olmasa da olur
    Yokuş kalkış pratikleri yapmam gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolvérine

İstanbul Avrupa yakası Fatih ve civarında bildiğiniz yokuş çalışılabilecek bir yer var mı ? Fatih olmasa da olur
    Yokuş kalkış pratikleri yapmam gerekiyor

Alıntıları Göster
    Maltepe-Kartal civarında bildiğiniz araba kullanmak için boş alan var mı?
  • quote:

Maltepe-Kartal civarında bildiğiniz araba kullanmak için boş alan var mı?

Alıntıları Göster
    Maltepe dolgu parkın bir kısmında kullanılabiliyor hocam
  • quote:

Zeytinburnunda Miting alanı var. Pazar günleri ve miting günleri kapalı oluyor. Genellikle cumartesi günleri açık, eğer miting yapılacaksa kapalı olabilir.

Alıntıları Göster
    beylikdüzü yakupluya gel yollar boş ve geniş bi cok yerde sürücü adayı deneme yeri diye tabela var zaten

• Marmarayın karşısındaki boş alanda araba çalışılıyor gayet geniş ve her gün araba çalışılabilecek durumda.
  • 20 lira Karşılığında İstanbul park formula 1 pistinde öğrenebilirsin saat sınırlaması yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpit -- 18 Haziran 2015; 11:12:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kritios

sana en yakın yer bakırköy adliye sarayının yanındaki cumartesi pazarı alanı.

zaten cumartesi günleri hariç diğer günler araba kullanım alanı olarak kullanılıyor.

Bu bakırköy cumartesi pazar yerinde cumartesi günleri pazar kuruluyor, Pazar günleri hala araç kullanılıyor mu? Yandex'te bulamadım pazar yerini.

https://harita.yandex.com.tr/106119/bakirkoy/?text=Bak%C4%B1rk%C3%B6y%20Adliyesi&sll=28.834888%2C40.980829&sspn=0.163422%2C0.067907&ll=28.878667%2C40.995134&z=15&ol=biz&oid=1014481368&l=stv%2Csta&panorama[point]=28.876156%2C40.995627&panorama[direction]=19.484744%2C-1.119293&panorama[span]=130.000000%2C59.194729

• quote:

Orijinalden alıntı: VETTEL99

bakırköy adlıye sarayının arkasındakı pazar alanın da öğrenmıstım bende araç sürmeyı hey gidi günler

Hala Bakırköy Pazar yeri, pazar günleri araç kullanmak için müsait midir? Daha önce kazlı çeşme miting alanı vardı fakat burayı ISPART'a vermişler, otopark olmuş.
  • quote:

Kazlılçeşme miting alanına bu cumartesi günü gittim. Bu alanı ISPARK'a vermişler ve otopark olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: bada38

20 lira Karşılığında İstanbul park formula 1 pistinde öğrenebilirsin saat sınırlaması yok

Koskoca pist 20 liraya mı ?
    20 lira verip gidip gazlarsam sorun çıkar mı ?
  • Bende konuyu hortlatayım
    Avrupa yakasında çalışma yapılacak Son durumda neresi var acaba geniş olması yeterli bende kardeşime öğreteceğim
  • Selam arkadaşlar, avrupa yakasında boş alan arayanlar için bayrampaşa otogarın ordaki carfurun otoparkı var. Ben yeni araç aldım 3 gündür orada çalışıyorum.
  • sutluce de calisabilirsiniz, cok genis degil ama bos olur.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.