Şimdi Ara

İSTANBULDA 5 GÜN - NERELER GEZİLİR? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
14.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kimse Ortaköy yazmamış, onu da ben söyleyeyim bari çünkü İstanbul'da en sevdiğim yerlerden biridir.
    Büyükada çok güzeldir, muhakkak gidilmeli ve fayton ile bir ada turu yapılmalı bence.
    Diğer görülmesi gereken birçok yeri arkadaşlar yazmış zaten. (Ayasofya, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Kız Kulesi vb.)
    Bir de Pierre Loti var, manzarası çok güzeldir bence.
  • Eminönü, Mısır çarşısı ve Mahmutpaşa çarşısınını gezmeden olmaz.
  • arkadaşlar şimdi herkese çok teşekkürler 5 günde gezeceğim yerler şu şekilde ancak , hiç istanbulu bilmeyen biri olarak 1.gün 2.gün nerelre gidilir kolayca? Çünkü belki aynı güne koyduklarım tam ters istikamettedir..

Gezeceğim yerler şunlar

Pierre Loti, galata , Ayasofya , Eyup Sultan , Sultanahmet , kız kulesi , yerebatan sarnıcı , ortaköy sarıyer ve adalar gezisi yani eminönünden kalkıyormuş vapurlar , buna göre nasıl bir plan yapılmalı
  • ada vapurları artık kabataştan kalkıyor
  • uyarı için teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: otmotvmhndsi

arkadaşlar şimdi herkese çok teşekkürler 5 günde gezeceğim yerler şu şekilde ancak , hiç istanbulu bilmeyen biri olarak 1.gün 2.gün nerelre gidilir kolayca? Çünkü belki aynı güne koyduklarım tam ters istikamettedir..

Gezeceğim yerler şunlar

Pierre Loti, galata , Ayasofya , Eyup Sultan , Sultanahmet , kız kulesi , yerebatan sarnıcı , ortaköy sarıyer ve adalar gezisi yani eminönünden kalkıyormuş vapurlar , buna göre nasıl bir plan yapılmalı

İstiklal caddesini görmeden sakın istanbulu terketme arkadaşım. Benim çok misafirim geldi istanbula, bu bahsedilen her yere götürdüm. Cevapları neydi biliyormusun? Sahil mi bizim orda da var, cami mi bizim orda da var dediler İstiklale götürdüm, kalabalığa, mekanlara bakmaktan çıt çıkmadı kimsede

• Arkadaşların söyledikleri yerler çok güzel.Ama bi gün büyükadaya git isteren.Adaya gittim ama Aya yorgiye çıkmadım ama çıktıktan sonra çok güzel bir manzara varmış..Tavsiye ederim
  • teşekkürler daniel_x

adalar gezimde aklımda bulunacak söylediklerin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.