Şimdi Ara

İstanbul Üniversitesi 2013 Girişliler (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
8
Favori
22.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar beyan formunun doldurulması yeterli (şuan kampüsteyim forumdan kimse yok mu kampüste tanışırız)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fusion.

quote:

Orijinalden alıntı: AvantiLazio

ikemetgah alın,form ile uğraşmayın form alamayanlar ikematgah beyan formunu alıp onaylatması gerekiyor

hocam maşallah nasıl yazdıysan hiç anlamadım şimdi muhtarlıktan alacağımız ikametgah geçerli mi?

düzelttim

evet ikametgah almayanlar beyan formunu doldurabilir,ikametgah almışsanız da beyan formuna gerek yok

hasan ali yücel fakültesini açıkladım arkadaşa ama buradan söylesek de anlamazsın hiç gelmediysen,hasan ali yücel kütüphanesi de fakültede zaten

ana kapıya gel ama içeriye girme kapıdaki güvenliğe sor sana tarif etsinler buradan anlatsak da bulamazsın gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: RooD

evet arkadaşlar beyan formunun doldurulması yeterli (şuan kampüsteyim forumdan kimse yok mu kampüste tanışırız)

nasıl geçti kayıt?
    hangi belgeleri götürdün?
    kaç dakika sürdü?
    çok kalabalıkmıydı?
    kusura bakma çok oldu ama izmirden gelicem ondan merak edıyorum
  • Hadi ya, neyse eyvallah hocam. Yarın çok aramayız inşallah. @AvantiLazio

önçeden araştırmadık. TTNET sayesinde simdi de araştıramıyoruz. Bakalım neler yapacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 2 Eylül 2013; 14:52:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuhuu

quote:

evet arkadaşlar beyan formunun doldurulması yeterli (şuan kampüsteyim forumdan kimse yok mu kampüste tanışırız)

nasıl geçti kayıt?
    kaç dakika sürdü?
    çok kalabalıkmıydı?

ösys sonuç belgesi,lise diplomasının aslı(sakın noterde çoğalttığını götürme aslı olmadan işlem yapmıyolar),kimlik fotokopisi(2 tane lazım oluyo banka kartı için ve okul kaydı için birer tane),ikamet adresi beyanı(okulda veriyolar dolduruyosun hemen) ve 8 adet vesikalık(vesikalıkların arkasına okul numarası ve isim soyisim yazılıyo). Unutmadan bide kimlik fotokopilerinin birinde boş bir yere annenin babanın cep numarasını ve kendi cep numaranı yaz. Kayıt olurken bahçede sıra olduk bölümlere göre hızlı kayıt yapıyolardı bence 32. Sıradaydım yarım saat içinde sıra geldi ama tamamıyla bir buçuk saat sürmüştür en az. Anlatabildiysem ne mutlu bana :)

• RooD kullanıcısına yanıt
    Hangi bölümde okuyacaksın?Hazırlık okumayı düşünüyor musun?Artık ben de yarın giderim.İlk gün kalabalık olur düşüncem vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiippi

Hangi bölümde okuyacaksın?Hazırlık okumayı düşünüyor musun?Artık ben de yarın giderim.İlk gün kalabalık olur düşüncem vardı

Ben jeofizikteyim hazırlık var mı bilmiyorum açıkcası varsa da okurmuyum onu da bilmiyorum :D siz hangi bölümdesiniz

Edit: imzanızı sonradan gördüm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RooD -- 2 Eylül 2013; 15:18:49 >
  • Benim sonuc belgemde sadece 5 eylül yazıyor kayıt tarihi yarın gitsem sorun olur mu?
  • stuff2 kullanıcısına yanıt
    Kılavuzu oku kardeşim

ilk postta
    Benim sonuc belgemde sadece 5 eylül yazıyor kayıt tarihi yarın gitsem sorun olur mu?
  • kayıt oldun mu sende i.ö müşsün benim gibi
  • hiippi kullanıcısına yanıt
    Ben gitmedim daha ama evraklar tamam
  • Lütfen bilen biri yardmcı olsun mühendislik bölümü olarak zorunluk hazırlıga tabiiyiz. Fakat eğitim %30 ing olucagı için ingilizceye de o kadar önem verilmiyor. Hazırlıktan muaf olabılmemız ıcın gırecegımız sınav ne kadar zor olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiippi

Benim sonuc belgemde sadece 5 eylül yazıyor kayıt tarihi yarın gitsem sorun olur mu?

kayıt yapmayabilirler ancak sen yine de bi arayıp sor bence yanlış yönlendirmek istemem

Sordum kayıt yapabiliyormuşuz. Eyv.
  • Ee durumlar nedir arkadaşlar bizim meşhur hayef vefayı görenlerin tepkileri ne oldu, sormak istedikleriniz olursa sorabilirsiniz

• Beyler kimlik kartını kayıt olur olmaz veriyorlar mı yoksa sonra mı?
  • Transkriptin kabulü için dilekçe vermen gerek dediler. Dilekçeyi nereye yazacağız? Var mı bilen?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vuhuu

quote:

nasıl geçti kayıt?
    kaç dakika sürdü?
    çok kalabalıkmıydı?

ösys sonuç belgesi,lise diplomasının aslı(sakın noterde çoğalttığını götürme aslı olmadan işlem yapmıyolar),kimlik fotokopisi(2 tane lazım oluyo banka kartı için ve okul kaydı için birer tane),ikamet adresi beyanı(okulda veriyolar dolduruyosun hemen) ve 8 adet vesikalık(vesikalıkların arkasına okul numarası ve isim soyisim yazılıyo). Unutmadan bide kimlik fotokopilerinin birinde boş bir yere annenin babanın cep numarasını ve kendi cep numaranı yaz. Kayıt olurken bahçede sıra olduk bölümlere göre hızlı kayıt yapıyolardı bence 32. Sıradaydım yarım saat içinde sıra geldi ama tamamıyla bir buçuk saat sürmüştür en az. Anlatabildiysem ne mutlu bana :)

ikinci öğretim harici harç almıyorlar mı hocam? bugün gittim salak gibi 40dk bekledim borcunuz gözükmüyor dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: yusfcuk

Kılavuzu oku kardeşim

ilk postta

baktım baktım ya vallaha çok üşengeçim :D hayırlısıyla şu okula bir girsekte :D
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.