Şimdi Ara

İstanbul Sehir Universitesi hakkinda bilgisi olanlar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbul Sehir Universitesi Hukuk'ta hazirlik var mi varsa zorunlu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lutfen yukari...

• 2011 de açıldı güçlü VAKIF desteği var arkasında ÜLKE grubu, BİSAV, Ahmet Davutoğlu, YÖK de tepe adamlar derken ama muhafazakar kesim ağırlıklı üniversite. İlk 2 sene Çok İstiyorum bursuyla güzellik yaptılar ilk girenlere Apple PC dağıttılar her şeyi bol koydular ama bu sene bursta yok çok istiyorum yani. PC modelleri de düşürmüşler ilk senelerde ilk tercihe % 20 burs birde Bilgisayar Mühendisliğinde okuyan 2 kişiyle konuştum pişmanlar hukuk,iletişim de akamedik kadroları iyi. Dragos mevzusu var 4 senedir ha oldu ha olacak. Onun dışında çok kozmopolit değil yukarı da açıkladım, elle tutulur yanı bazı bölümler de kadroları ve Vakıf desteği puanın yüksekse daha iyilerine gidilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoXVII

2011 de açıldı güçlü VAKIF desteği var arkasında ÜLKE grubu, BİSAV, Ahmet Davutoğlu, YÖK de tepe adamlar derken ama muhafazakar kesim ağırlıklı üniversite. İlk 2 sene Çok İstiyorum bursuyla güzellik yaptılar ilk girenlere Apple PC dağıttılar her şeyi bol koydular ama bu sene bursta yok çok istiyorum yani. PC modelleri de düşürmüşler ilk senelerde ilk tercihe % 20 burs birde Bilgisayar Mühendisliğinde okuyan 2 kişiyle konuştum pişmanlar hukuk,iletişim de akamedik kadroları iyi. Dragos mevzusu var 4 senedir ha oldu ha olacak. Onun dışında çok kozmopolit değil yukarı da açıkladım, elle tutulur yanı bazı bölümler de kadroları ve Vakıf desteği puanın yüksekse daha iyilerine gidilir

Bilgi icin tesekkurler. Hukukta hazirlik zorunlu mu peki?

• Cihad Türkmen C kullanıcısına yanıt
    Bilgim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoXVII

2011 de açıldı güçlü VAKIF desteği var arkasında ÜLKE grubu, BİSAV, Ahmet Davutoğlu, YÖK de tepe adamlar derken ama muhafazakar kesim ağırlıklı üniversite. İlk 2 sene Çok İstiyorum bursuyla güzellik yaptılar ilk girenlere Apple PC dağıttılar her şeyi bol koydular ama bu sene bursta yok çok istiyorum yani. PC modelleri de düşürmüşler ilk senelerde ilk tercihe % 20 burs birde Bilgisayar Mühendisliğinde okuyan 2 kişiyle konuştum pişmanlar hukuk,iletişim de akamedik kadroları iyi. Dragos mevzusu var 4 senedir ha oldu ha olacak. Onun dışında çok kozmopolit değil yukarı da açıkladım, elle tutulur yanı bazı bölümler de kadroları ve Vakıf desteği puanın yüksekse daha iyilerine gidilir

hocam bende

bölüm bilgisayar müh.

1- bilgi ünv
    2- şehir ünv

bakalım hayırlısı..

cidden bilgisayar müh seçenler çok mu pişmanlar?

bilgi gelmeme ihtimalide var...

• http://forum.donanimhaber.com/m_78510721/mpage_5/tm.htm

Buyur son sayfada ki arkadaşların yorumlarını oku orada istediğin bölşümle ilgili vardı yorumlar Bilgi ise son yıllarda bozuyor diyorlar ama bilemeyeceğim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.