Şimdi Ara

İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ BİRLİĞİ [2019 GİRİŞLİLER] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
564
Cevap
15
Favori
37.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba efnanur, senin dediğin olay international öğrenciler için iyi ingilizce bilene verilmiyor. A+ veya A bursu almak için koşulan şart. İngilizceyi iyi bilmek ise hazırlık okumadan lisansa geçmektir. http://www.sehir.edu.tr/Pages/UniversiteyeKayit/Burslar.aspx?PageID=5&MenuID=1611
    evet dersler ingilizce bazı spesifik dersler türkçe
  • Merhabalar

şehrin bilgisayar Mühendisliği Bölümü nasıldır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Robin. kullanıcısına yanıt
    hangi açıdan soruyosun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo_can_111

hangi açıdan soruyosun?

Eğitimi açısından diğer üniversitelere göre nasıldır kaliteli mi yani bide üniversite ortamı nasıl ve son olarak dragos kampüsüne ne zaman taşınacak üniversite

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robin.

quote:

Orijinalden alıntı: ibo_can_111

hangi açıdan soruyosun?

Eğitimi açısından diğer üniversitelere göre nasıldır kaliteli mi yani bide üniversite ortamı nasıl ve son olarak dragos kampüsüne ne zaman taşınacak üniversite

eğitimi iyidir üniversite dragosa daha var heralde 3-4 yıl :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robin.

Merhabalar

şehrin bilgisayar Mühendisliği Bölümü nasıldır

Bölümle ilgili ayrıntılı bilgilere buradan ulaşabilirsin.
  • Robin. kullanıcısına yanıt
    Eğitimi kalitelidir. Dünyanın en iyi üniversitelerinin ayarında ders vermeye çalışır hocalar zaten o seviyede ki okullardan mezundur.(Bazen bu kadar iyi eğitim vermeseler mi diyorum) Senden sıkı bir şekilde çalışmanı beklerler. Hocaların projelerinde çalışabilirsin.(bu çok kolay değil ama çalışan arkadaşlarım var) Şehir de cs ve ee müfradatı çok benzerdir sadece 3 sınıfları farklıdır. Okul büyüdükçe daha fazla hissediyorum üniversite ortamını. ben 2. sene girişliyim o zamanlar küçük ama sıcak bir ortam vardır. Şuan ise daha fazla üniversite ortamı var 5-6 seneye oturmuş olur herhalde.Dragos 2 sene için diye bir söylenti var ama bilmiyorum çünkü okul açıldığından beri dragosa taşınıyor okul ne zaman olur bilemem. Merak ettiğin bir şey olyrsa yazrasın benim aklıma gelenler bu kadar

• İlk mesajdaki öğrenci kulüpleri listesine aşağıdaki kulüpler ve sayfalar da eklenmiştir.

Şehir Sosyal Medya
    Minval Öğrenci Topluluğu
    Mürekkep Düşünce Topluluğu
    Değişim Topluluğu
    Pardon Kulübü
    Makbul Adımlar
    Çay-Hane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beşiktaşlı emre -- 17 Mayıs 2014; 2:25:26 >
  • 2011 girişliyim listeye yazma beni. İnşallah bu okuldan kurtulmayı düşünüyorum. Kimseye de tavsiye edip yakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem2602

2011 girişliyim listeye yazma beni. İnşallah bu okuldan kurtulmayı düşünüyorum. Kimseye de tavsiye edip yakmayın.

Hiç kimsenin tercihine karışamazsın, okulu sevip sevmemen kimseyi ilgilendirmiyor.

Tercih yapacak arkadaşlarımız yukarıdaki kişinin mesajını dikkate almamalarını rica ediyorum.

Not: 1.sayfada 2014 girişli arkadaşlarımızın da listesi yer alacaktır. LYS'lere girecek tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beşiktaşlı emre -- 14 Haziran 2014; 2:12:22 >
  • İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ BİRLİĞİ [2019 GİRİŞLİLER]

...::: ADAY ÖĞRENCİLER SAYFASI :::...

http://aday.sehir.edu.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beşiktaşlı emre -- 14 Haziran 2014; 2:29:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beşiktaşlı emre

quote:

2011 girişliyim listeye yazma beni. İnşallah bu okuldan kurtulmayı düşünüyorum. Kimseye de tavsiye edip yakmayın.

Hiç kimsenin tercihine karışamazsın, okulu sevip sevmemen kimseyi ilgilendirmiyor.

Tercih yapacak arkadaşlarımız yukarıdaki kişinin mesajını dikkate almamalarını rica ediyorum.

Not: 1.sayfada 2014 girişli arkadaşlarımızın da listesi yer alacaktır. LYS'lere girecek tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

Şakirt kardeşim okulun tanımıtında da görev alıcak mısın? 40 kişilik kütüphaneleri, saçma sapan bir ders programını mı anlatacaksın? 1 tane ufacık, 2 tane kampüscüğü gösterip Dragos'u mu övüceksin? Biraz objektif olun. 4 senedir faaliyet göstermesine rağmen hala hukuk fakültesinde ders programının yetersiz ve düzensiz olması normal mi? Her sene bir sürü dersin çakışması. Sınav tarihlerinin açıklanmasından son dakika da sınav tarihlerini nasıl değiştirdiklerini mi öveceksin? Hazırlık programında durmadan yapılan değişikliler 5.5 artı pre fac bitirme zorunluluğu gibi enteresan uygulamaları mı anlatacaksın? Okuldaki olmayan çok görüşlüşüğü ve hoş görüyü mü anlatacaksın?

• quote:

quote:

quote:

Şakirt kardeşim okulun tanımıtında da görev alıcak mısın? 40 kişilik kütüphaneleri, saçma sapan bir ders programını mı anlatacaksın? 1 tane ufacık, 2 tane kampüscüğü gösterip Dragos'u mu övüceksin? Biraz objektif olun. 4 senedir faaliyet göstermesine rağmen hala hukuk fakültesinde ders programının yetersiz ve düzensiz olması normal mi? Her sene bir sürü dersin çakışması. Sınav tarihlerinin açıklanmasından son dakika da sınav tarihlerini nasıl değiştirdiklerini mi öveceksin? Hazırlık programında durmadan yapılan değişikliler 5.5 artı pre fac bitirme zorunluluğu gibi enteresan uygulamaları mı anlatacaksın? Okuldaki olmayan çok görüşlüşüğü ve hoş görüyü mü anlatacaksın?

1) Şakirt = Allah yolunda kendisini adayan dava adamı, Kuran talebesi.
    2) Okul tanıtımında seve seve görev alacağım.
    3) Doğu ve Güney kütüphaneleri yaklaşık 200 kişi kapasitelidir.
    4) Bölüme daha geçemediğim için ders programları, ders saatlerinin çakışması hakkında yorum yapmayacağım.
    5) Doğu, Batı ve Güney olmak üzere toplam 3 kampüse sahibiz. Kampüslerimiz birçok özel üniversite kampüslerinden daha büyüktür ve daha kullanışlıdır. Kampüsler arası mesafe çok kısadır. Altunizade'de bulunan kampüsler, İstanbul'un merkezinde olması sebebiyle ulaşımı her yerden kolaydır.
    6) 300 dönüm büyüklüğündeki Dragos Kampüsü en geç 2 sene içerisinde açılacaktır.
    7) Hazırlık programında durmadan değişiklik yapılmıyor. Hazırlık programı İngilizceyi en iyi şekilde öğrenebilmemiz için tasarlanmış, elementary seviyesinden başlayarak Pre-Faculty seviyesine gelmiş bir öğrenci olarak verilen eğitimden ve hocalarımdan çok memnun kaldım. Hepsine çok teşekkür ediyorum.
    8) Bir öğrenci Pre-Faculty seviyesine kadar gelmişse Ielts'ten en az 5.5 ortalama alarak bölüme geçiş hakkı kazanması olması gereken bir durumdur.
    9) Okulda herkes kendi görüşünü demokratik ve özgür bir biçimde dile getirebiliyor. Şehir'de 1 senelik izlenimlerime göre ben hoş görüşüz bir ortam görmedim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

1) Şakirt = Allah yolunda kendisini adayan dava adamı, Kuran talebesi.
    2) Okul tanıtımında seve seve görev alacağım.
    3) Doğu ve Güney kütüphaneleri yaklaşık 200 kişi kapasitelidir.
    4) Bölüme daha geçemediğim için ders programları, ders saatlerinin çakışması hakkında yorum yapmayacağım.
    5) Doğu, Batı ve Güney olmak üzere toplam 3 kampüse sahibiz. Kampüslerimiz birçok özel üniversite kampüslerinden daha büyüktür ve daha kullanışlıdır. Kampüsler arası mesafe çok kısadır. Altunizade'de bulunan kampüsler, İstanbul'un merkezinde olması sebebiyle ulaşımı her yerden kolaydır.
    6) 300 dönüm büyüklüğündeki Dragos Kampüsü en geç 2 sene içerisinde açılacaktır.
    7) Hazırlık programında durmadan değişiklik yapılmıyor. Hazırlık programı İngilizceyi en iyi şekilde öğrenebilmemiz için tasarlanmış, elementary seviyesinden başlayarak Pre-Faculty seviyesine gelmiş bir öğrenci olarak verilen eğitimden ve hocalarımdan çok memnun kaldım. Hepsine çok teşekkür ediyorum.
    8) Bir öğrenci Pre-Faculty seviyesine kadar gelmişse Ielts'ten en az 5.5 ortalama alarak bölüme geçiş hakkı kazanması olması gereken bir durumdur.
    9) Okulda herkes kendi görüşünü demokratik ve özgür bir biçimde dile getirebiliyor. Şehir'de 1 senelik izlenimlerime göre ben hoş görüşüz bir ortam görmedim.

Emre ben 3 senedir bu okuldayım. Sen kütüphanelere 200 kişiyi sok... Dragos ben girdiğimde de en geç 2 sene içinde açılıyordu. Milletin parasına yazık parasına. Biraz vicdan sahibi olun. 28.500 TL verilecek bir okul değil. Lütfen parasını sevenler tercih etmesin.

• İstanbul Şehir Üniversitesi ilk mezunlarını verdi

Köklü geçmişi ile 28 yıldır eğitim ve düşünce hayatına katkı sağlayan Bilim ve Sanat Vakfı tarafından kurulan ve gerçek bir “vakıf üniversitesi olma” hedefiyle yola çıkan İstanbul Şehir Üniversitesi, ilk mezunlarını Dışişleri Bakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya’nın katılımıyla gerçekleşen törenle verdi. Törende İstanbul Şehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ademoğlu, Mütevelli Heyeti Başkanı Mahmut Oltan Sungurlu mütevelli heyeti üyeleri ve öğretim üyeleriyle mezun olan öğrencilerin aileleri hazır bulundu.

İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ BİRLİĞİ [2019 GİRİŞLİLER]

Mezun öğrenciler kep attı

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Prof. Dr. Ahmet Ademoğlu,“30 yıl önce bir kaç idealist genç insanın hayali olarak başlayan hikayemiz kurucumuz Bilim ve Sanat Vakfı’nın nitelikli, duru, ağırbaşlı ve yüzakı faaliyetleriyle geçen çeyrek yüzyılda olgunlaşarak özgün bir üniversite fikrinin doğuşuna temel teşkil ettiğini” belirterek, ŞEHİR’in 4 yılda, TÜBİTAK ve İstanbul Kalkınma Ajansı destekli 28, AB destekli 8 araştırma projesine ve yurtdışından gelen 2 Fullbright araştırmacısına ev sahipliği yaptığını söyleyerek sözlerini şöyle devam etti, “Dünyada nereyi görmek istersiniz diye sorsam cevabınız ne olurdu? Pek çoğunuzun bir şehir ismi vereceğini tahmin ediyorum. Bu açıdan bakınca bir üniversiteye bu kadar yakışan bir isim olamaz diye düşünüyorum. İstanbul ŞEHİR Üniversitesi’nin de tıpkı insanoğlunun kurduğu şehirler gibi, İstanbul gibi, Paris gibi, İsfahan gibi, Kudüs, Semerkand, Roma, Atina, Kahire ve New York gibi insanlığın beğenisini toplayan başyapıtlardan biri olmasını diliyorum”

Rektör Prof. Dr. Ahmet Ademoğlu

İstanbul Şehir Üniversitesi kurucu Rektörü ve Yükseköğretim Kurulu Başkanı Gökhan Çetinsaya ise oluşumuna katkı verdiği İstanbul Şehir Üniversitesi maziniyet töreninde olmaktan mutluluğu dile getirerek üniversiteyi yaşatan şeyin öncelikle verdiği mezunlar olduğunu belirtti ve bugün mezun olanlardan herhangi birisinin kendisinden veya herhangi bir akademisyenden çok daha fazla “Şehir”li olacağını söyledi. Üniversitelerin medeniyetler tarihi boyunca hep başrollerde yer aldığını kaydeden Çetinsaya, mezun olan öğrencilere hitaben, “Sizler yeni Türkiye’nin ve yeni dünyanın kurucu aktörü olacaksınız” dedi.

YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya

Davutoğlu: “Üniversitelerimiz dünyada ilk 10’a girmeli”

Bir eğitim kurumunun geleceğe yönelik en önemli iddiasının ilk mezunlarının niteliği olduğunun altını çizen Dışişleri Bakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, “İstanbul Şehir Üniversitesi’nin geçmiş serüvenine baktığımda 40 yıllık bir serüven görüyorum. Mütevelli heyetindeki çoğu arkadaşımızla daha lisede tanıştık. Birlikte gönül gönüle kafa kafaya verdik. Oltan Sungurlu başta olmak üzere mütevelli heyeti üyelerine 40 önce attığımız bu tohumu hayatta tuttukları ve gelecek nesillere taşıdıkları için teşekkür ediyorum. Bu çok uzun bir maratonun henüz başlangıcıdır” dedi. Davutoğlu, öğrencilerin Türkiye’nin 50-60 yıllık üniversitelerine gitme imkanlarına rağmen İstanbul Şehir Üniversitesi’ni seçtiğini kaydederek, üniversitenin de bu güveni boşa çıkarmadığını aktardı. Türkiye’nin dünyada birçok alanda ön sıralarda geldiğini belirten Davutoğlu, “Bizim üniversitelerimiz artık hedeflerini dünyanın en kaliteli ilk 10′lar arasında yerini almak olmalıdır. Bunu yapabilecek kapasite ve imkana sahip. En önemlisi de bunu yapabilecek çok köklü bir geçmişimiz var” şeklinde konuştu.

Davutoğlu öğrencilerle fotoğraf çektirdi

Uluslararası öğrencileriyle çok kültürlü bir üniversite: ŞEHİR

Akademisyen-öğrenci oranının 1’e 13 olduğu ve uluslararası öğrenci oranının yüzde 20’ye yakın olduğu ŞEHİR’de, en başarılı öğrenciler arasında sırasıyla Yemen, Bosna Hersek, Bagladeş, Kazakistan, İranlı öğrenciler ilk sıralarda yer alıyor. En başarılı mezun ŞEHİR’li Shah Mohammed Tamzidur da tüm mezunlar adına İstanbul’a ilk gelişini ve Türkiye’ye her geçen gün artan sevgisini içeren etkileyici bir konuşma gerçekleştirdi. “Farklılıklar Fırsattır” temasının vurgulandığı törende doğu ve batı enstrümanlarından oluşan bir orkestra konuşmalara eşlik etti. ŞEHİR’lilerin cübbelerini Bahar Korçan tasarlarken etkinliğin sanat danışmanlığını ise Yekta Kara üstlendi. Emre Dündar’ın ŞEHİR’e özel bir bestesi de ilk kez etkinlikte çalındı.

Kaynak:http://blog.medyaevi.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beşiktaşlı emre -- 22 Haziran 2014; 13:48:56 >

• Erdem2602 kullanıcısına yanıt
    Erdem kardeşim okula olan bu öfkenin sebebini anlayamıyorum. bahsettiğin "sorunların" aslında öyle olmadığını açıklayayım sana. 40 kişilk kütüphane demişsin ama okulun nüfüsundan haberin var mı herhangi bi zamanda o kütüphanelerin dolup taştığını görüyor musun? olay arz-talep meselesi ve arz kısmı yeterince tatmin edici. ben Ielts için hazırlanıyorum en yoğun dönemlerde bile kütüphanede daime güzel bi köşe güzel bi nokta kendime bulabiliyorum. grup çalışması için ayrı bölümler var . hiç olmazsa belli sınıflar daima açık istediğin şekilde gidip grup çalışması ya da bireysel çalışmalar yapabilirsin sınıflarda. üstelik yaz döneminde tüm noktalarda klimalar sürekli açık halde ve kontrolü sana bırakılmış durumda. kışın da aynı şekilde. kampüsler konusunda yine haksızsın haklı olduğun nokta belki güney kampüsü olabilir ama doğu ve batı kampüsler yeterince kaliteli ve büyük. ulaşım konusu ise tam anlamıyla tartışılmayacak bi konu ki istediğiniz anda 10 dakika içinde üsküdar vapur seferleri ya da marmaray'a ulaşabilirsiniz. ya da metrobüse 5 dk yürüme mesafesiyle ulaşabilirsiniz. kampüs konusunda yanıltıcı olduğunu düşünüyorum. ha bi boğaziçi değil kampüsleri bunun farkındayız ama şehrin göbeğindeki konumuna rağmen gayet güzel kampüsler mevcut. benim ev arkadaşım hukuk okuyor ve kendisi okuldaki her şeyi yerli yersiz eleştirmesine rağmen bölümün derslerine tek laf dahi etmiyor çünkü ne kadar kaliteli hocalarla ne kadar seviyeli dersler işlendiğinin farkında. genel hatların dışında kalan ve her üniversitede olabilecek minik hataları sanırım bir hocaya ya da herhangi bi şeye olan öfkenden ya da sinirinden dolayı büyütüp abartmaya gerek yok. çok görüşlülüğe gelecek olursak yanıldığın bir diğer nokta da bu. ben şii arkadaşlarımla beraber namaz kılıp ateist arkadaşlarımla kahve içiyorum ve bu sırada da gayet güzel ve seviyeli tartışmalar yapıp derse beraber sohbet ederek giriyoruz. ve çevremde böyle olan çok insan var çünkü bu okula girdiğin an bi bütünlük oluşuyor. aşırıları ve fanatikleri örnek gösterip bu konuyu çarpıtmaya gerek yok. pre fact konusuna gelecek olursak ise orda da bence hata yapıyorsun çünkü öyle bi zorunluluk yok. okul sana Ielts'ten 6 aldığın takdirde herhangi bi konuda zorunluluk getirmiyor. ama sen yaz okuluna gelerek fedakarlık yapanlar için 5.5 olan geçme notunu eleştiriyorsan burada art niyet ararım. diyeceklerim bu kadar. herhangi bir konuda merak ettiği herhangi bir şey olan arkadaşlarımın mesajlarını bekliyorum.

• santrafor bak şimdi yaz okulunda ders almaya çalışıyoruz dersin açılıp açılmayacağı belli değil. açılmayacaksa marmaradan almak için de vakit geçmiş olacak yine olan bize olacak. ayrıca tam bursluluların yazın burslarını kesmeleri de yeni adet. saymakla bitmez. her gün yeni bir eksi.
  • Bir kaç kelimede ben yazayım gelmeyi düşünenler için okulda çoğu zaman özellikle sınav öncesi dolu olan çalışma odaları dışında henüz hiç bir sorunla karşılaşmadım zaten onun içinde devamlı açık olan bir sürü sınıf var.

Bir hazırlık öğrencisi olarak lisans konusunda pek yorum yapamayacağım ama eğitim kalitesini öğrenmek isteyenler internet sitesinden akademik kadroyu incelesinler. Akademisyenler gerçekten çok üst seviyede çoğu üniversiteyle kıyasla. Misal bilgisayar mühendisliğinden Irvin hoca lisans, master ve doktora derecelerini Amerikanın en iyi üniversitelerinden biri olan MIT yapmış ardından MIT ve Cambridge de öğretim görevlisi olarak çalışmış, yine aynı bölümde silikon vadisi Oracle da,Intel de çalışmış hocalarımız var. Özellikle mühendislik bölümü hocalarının çoğu amerikanın elit üniversitelerinden mezun.

Yine İngilizce hazırlık eğitimi çok üst seviyede hatta Türkiyenin en iyilerinden diyebilirim 5 kurda toplam 11 hocadan eğitim aldım 1 i hariç hepsinden çok memnunum ve bu hocaların 5i yabancıydı ki istisnalar hariç her kur iki öğretmenden eğitim alıyoruz ve biri yabancı oluyor.Türk öğretmenlerinde diplomaları Boğaziçi Odtüden aşağı düşmüyor. Okulda yabancı öğrenci sayısı oldukça fazla buda sizi İngilizce konuşmaya zorluyor(Tabi biz genelde yabancılara Türkçe öğretmeyi tercih ediyoruz :) ) ve bir çok yeni kültürle tanışıyorsunuz. Ayrıca her hafta bir gün tutorial adında hocanızla derslerle ilgili özel olarak görüşebiliyorsunuz bunun haricinde zaten hocalar ilgili ve zaten sorularınız cevaplanıyor. Eğer İngilizce bilginiz güçlü değilse hazırlığı çoğu devlet üniversitesindeki gibi çalışmadan geçmenizin imkanı yok ama çalışırsanız en alt seviyeden başlasanız da geçebilirsiniz. Hazırlık programını her hafta dolu doluya geçiriyorsunuz ya sınavınız var ya makale yazmanız gerekiyor ya sunum yapmanız gerekiyor veya yapmanız gereken bir ödev var.

Benim yeni giren öğrenciler için büyük bir avantaj olarak gördüğüm başka bir konu ise ortak dersler programı. Ilk sene sayısal sözel ve eşit ağırlık bölümleri aynı dersleri görüyor ve ikinci sene(3. senenin başında da aynı hak tanınıyor) istediğiniz her hangi bir başka bölüme bursunuz hiç kesilmeden çok yüksek not ortalamanız olmasa da geçebiliyorsunuz. Ki çoğu üniversitede tam burslu olsanız da bölüm değiştirdiğinizde burssuz olarak okumak zorunda kalıyorsunuz buna istisna olarak bildiğim bir Sabancı üniversitesi var. Hatta farklı puan türlerindeki bölümlere bile geçme şansınız var sadece o puan türünde barajı geçmiş olmanız yeterli. Örneğin işletme bölümünden giriş yapan birisi endüstri mühendisliğine geçiş yapabiliyor (veya istediği herhangi bir bölüme).

Aklıma gelen başka bir eksiyi söyleyeyim yemek fiyatları oldukça pahalı 3 çeşit yemek 8 lira civarı gerçi Altunizade gibi bir yerde yemek yemek için bir sürü alternatife sahipsiniz. Ayrıca tam bursluysanız şehirde size her şey bedava yemek bursu ve kitap bursu burslu arkadaşlara yetiyor da artıyor. Dragos konusu ne oldu ne olacak bilmiyorum fakat ulaşım konusunda Altunizade çok daha iyi bir konuma sahip. Kampusler birbirine gayet yakın ulaşım iyi güzel ama yinede tam bir kampus ortamı yok bence.

Buna ek olarak herhangi bir soru sormak isteyen olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

• Arkadaşlar merhabalar,
    Ben bu üniversitede iletişim fakütesinde Radyo,Sinema TV okumak istesem doğru terchi olur mu neden ?

Üniversiteye sözlüklerde biraz baktım ama "islami yaklaşım,muhafazakar bir üniversite " diye bir algı oluştu bende ne kadar doğru ?
    Birde üniversitenin verdiği bazı sözleri tuttmadığı bir takım aksaklıklar olduğu konusunda çekinceler edindim ne kadar doğru?
    Hiç bir çıkarı olmadığını düşündüğüm için burada ki öğrenci arkadaşlara soruyorum
    Merak ettiklerim temel bunlar eğitim,imkanlar konusunda bilgi verir misiniz?
    Ben burslu okumayı düşünüyorum teşekkürler.
  • Erdem2602 kullanıcısına yanıt
    Çekincelerinizi bana detaylı olarak yazabilme imkanınız var mı ? yada buradan,teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.