Şimdi Ara

İSTANBUL SAÇ-SAKAL 40TL ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saç sakal traşını 40 TL ye oldum bugün, Dedim noluyor lan ? Ülke her gün dahada kötüye gidiyor. %60 zam getirmişler resmen ya. 1 ay önce 25 TL ye oluyordum 40 TL verince düdüklenmiş gibi hissettim arkadaş.Ozaman asgari ücretede %60 zam getirilsin 3232 TL hadi bakıyım ? Siz kaça oluyorsunuz traşı ?

• Bence sizi kaziklamışlar 15 TL birden zam yapmaları anormal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben cadde üstünde bir yere gidiyorum 25 tl sadece saç kesim+ hafif favori alma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 15 Ekim 2019; 21:38:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çengelköy mahalle berberi saç sakal yıkama 18 lira.

• Saç 20 sakal 15 Tekirdağ

• Zeytinburnu saç 7 sakal 5

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakalı evde ben kesiyorum.

Saç 15.
  • Sefaköy saçımı hep 3 numaraya vururum 10 lira sakalı kaça kesiyorlar bilmiyorum.
  • Permatik 1 tl. Bim traş kopugu 3 tl Sakala para veren ne diyeyim ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sac kesme makınası 80 tl

yanlar 3 numara ustler 5 numara,orjınal oluyor

hala berbere para verene şaşırıyorum
  • Ben sadece saça 35 40 veriyorum fiyatlar uçtu

• Kel olanları görelim

• Saçıda sakalıda kendim kestiğim için beni etkilemiyor

• Aynen bende öyle, yaklaşık 3 yıldır bende kendim hallediyorum, o kadar zor birşeyi yok 1 makas 1 ana makas 1 de makine, ilk başlarda arkaları falan biraz yanlış kesiyosun tabi ama sonrasında usta gibi oluyorsun, hiç bir zorluğu yok.
  • bence güzel bir traş makinesi ve makas alın. sonra aynaya bakarak 3 numara saçın kendinize çok yakışacağını düşünün ve inanın. el becerisine güvendiğiniz bir aile ferdine yada arkadaşınıza traş etmesini isteyin. saçınızı kessin ne kadar zor olabilir ki ? traş bittikten sonra saçınızı yıkayın güzelce şekil verin aynada güzelce irdeleyin. eğer kesimi beğendiyseniz ne güzel,eğer beğenmediyseniz 3 numaraya ve yahut 5 numara vurun gitsin.
  • Genelde kirli-top sakal bırakırım. Her hafta veya iki haftada bir traş olmaya giderdim. Ve o zamanlar 5 ₺ öderdim.beni o zamanlar rahatsız etmeye başladı. Bundan 1.5 yıl önce 50 liraya bi tane traş makinesi almıştım. İlk bir kaç denemede çok iyi iş çıkaramıştım. Ama şimdi gören (arkadaş çevrem) çok güzel olmuş sakalların demeden geçemiyor. Saça gelince. Uzatıyorum :) hem şekil duruyor (bana yakıştığını düşünüyorum) hemde param cebimde kalıyor. Saçlarınızı bilemem ama kendi sakalınızı kendiniz kesin. Ondan sonra 1 kuruş para vermek istemeyeceksiniz berberlere. Çünkü siz daha güzel ve özenli keseceksiniz. Hemde zevkli oluyor.

• Berberler abarttı artık kendi söküğümüzü kendimiz dikecez

• FK5896 kullanıcısına yanıt
    Artı olarak çok daha hijyenik olduğunu eklemek istedim hocam izninizle. Herkese kullanılan aletler falan hiç hoş değil bence.

• bizde de 50 tl ama yüzünü güldürüyorsa değer :) şimdi forumun ağır trolleri gelmeden istediğin saç modelini gösterdiğini yapabiliyorsa kendi bildiğini yapmıyorsa anlamında.
  • primum non nocere P kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam. İşin o yönüde var.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.