Şimdi Ara

İSTANBUL Oto bakım uygulama merkezi- Seramik Kaplama, Pasta Cila, Detaylı ic Temizlik (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
73
Favori
44.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ehad bey her şeyden önce çok beyefendi bir insan. Kesinlikle sıradan birisi değil. Beklediğiniz profilde birisi olmadığını daha tanışırken anlıyorsunuz.

Aracıma iç ve motor yaptırdım. Motorun kirli halinin fotoğrafı yok bende ama Ehad bey çekmiş sanırım, buraya koyarsa sevinirim. Temizlik sonraki durumu zaten olağanüstü. Fotosunu ekledim.

Yine koltukların bitmiş halinin fotoğrafını akşam saatinde denedim çok karanlık çıktı ilk fırsatta gün ışığında çekip paylaşacağım. Kirli hali ise yine aşağıda. Aracı yeni almıştım bu arada, o hale ben getirmedim.

Ellerinize emeklerinize sağlık Ehad bey. Çok kaliteli bir iş oldu. Motoru da koltukları da fabrika çıkışı gibi oldu. Her işiniz kolay, kazancınız bereketli olsun.

İSTANBUL Oto bakım uygulama merkezi- Seramik Kaplama, Pasta Cila, Detaylı ic Temizlik

İSTANBUL Oto bakım uygulama merkezi- Seramik Kaplama, Pasta Cila, Detaylı ic Temizlik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim fotolar çok iyi çıkmamış. Bir de koltukların fotolarını eklememişim. :)

Ekleme: Arka koltuğun temiz fotosu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktorhia -- 23 Eylül 2017; 15:46:9 >

• Önceki mesajımı editledim ama yeni fotoyu göstermedi. Bu Mesaja ekliyorum.

• doktorhia D kullanıcısına yanıt
    Güzel yorumunuz ve dusunceleriniz icin teşekkür ederim eksik olmayın. Memnun kaldiysaniz ne mutlu bana.

Tabi bende ki resimleride paylasayim merak eden üyeler için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Konuyu takip ediyordum bir süredir vakit bulursam bir gün giderim pasta-cila ve genel temizlik için. Ama fiyat güncellemesi geldi şimdi de. Keşke kampanya bu sonbahar günlerinde de devam etseydi.

• asarcik A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, takdir edersiniz ki benimde elimde olmayarak banada ithal urunler malzeme alislarimda zamlı olarak yansıtıldı. Kecesinden pedine kadar ithal markalı ürünler kullaniliyor. Bu urunlerde islevselligi devam etmesi acisindan devamlı yenileniyor. Bir süre idare ettim. Detaylı ic temizlik uygulamaları sonrasinda da arac dışı yıkanıp teslim ediliyor. Boyle düşündüğünüz zaman hak vereceğinizi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uniquem -- 25 Eylül 2017; 12:13:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: uniquem

Merhaba, takdir edersiniz ki benimde elimde olmayarak banada ithal urunler malzeme alislarimda zamlı olarak yansıtıldı. Kecesinden pedine kadar ithal markalı ürünler kullaniliyor. Bu urunlerde islevselligi devam etmesi acisindan devamlı yenileniyor. Bir süre idare ettim. Detaylı ic temizlik uygulamaları sonrasinda da arac dışı yıkanıp teslim ediliyor. Boyle düşündüğünüz zaman hak vereceğinizi düşünüyorum.

kampanya devam ediyor mu bayadır yazan olmamış, fiyat zamlanmış galiba.
    haftaiçi getirebilirim.
  • Detaylı iç temizlik yaptırdım ve çok memnun kaldım. Bej rengi döşemelerim ilk günkü gibi oldu. Plastik aksam vs. Muhteşem. Kesinlikle tavsiye ederim.

• Adamin konusunu sicak firsatlardan buraya tasimislar. O yuzden sönmüş konu, halbuki bundan ala sicak firsat mi var? Sicak firsatlarda cer cop konu dolu, bunu burada kim gorecekte faydalanacak?

• Merhaba,
    Ben de pasta ve cila işlemi için gelmek istiyorum. PM'den iletişim bilgilerinizi alabilir miyim?
  • İletişim bilgilerini alabilir miyim? teşekkürler...

• Merhaba, konudaki hizmetleri vermeye devam ediyormusunuz hala?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoltAction -- 31 Ekim 2017; 17:17:27 >
  • BoltAction kullanıcısına yanıt
    Merhaba, tabi devam ediyorum

• Geçen hafta Perşembe günü iç temizlik için gittim. Çok memnun kaldım. Ehad Abi çok efendi birisi ve en önemlisi işini hakkıyla yapan bir insan. Tavsiye ederim.

Yaza doğru pasta cilaya geliyorum abi :)
  • _conscript_ kullanıcısına yanıt
    Güzel sözlerin icin cok teşekkür ederim. Tuzla'dan kalktin geldin ayağına sağlık. Her zaman beklerim. Uygulama yapmak sart degil :)

• abi selamlar pasta cila izmitten gelmeyi düşünüyoruz da;

1-istanbula yabancıyız mekan nerede açık adres vs varmı?
    2-Sabah gelsek akşama biter mi?

Saygılar
  • LogitechLove kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

İs yerim Kagithane'de bulunuyor. Tabi sabah alip aksama dogru teslim ederim. Kararlaştırdığıniz zaman öncesinde hem gun hemde konum olarak görüşürüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uniquem -- 11 Kasım 2017; 22:10:0 >

• İletişim bilgisi alablirmiyim Ehad bey...

• safsansar kullanıcısına yanıt
    Tabi 5465422616

• Arkadaşlar merhaba, bugün Ehad Beyden pasta cila ve boya koruma hizmeti aldım ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisi günde sadece 1 arabayla ilgilendiğinden hiçbir detayı atlamamış ve işini titizlikle yapmış. Arabamı satsa mı acaba diye düşünürken işlemler sonrası arabama tekrar hayran oldum.

Küçük bir not, arabanın içerisinde de ufak tefek temizlik işleri vardı, onları da hallletmis ve bunun karşılığı olarak da ben bir miktar para vermiştim. Kendisi bunun fazla olduğunu söyleyerek bana yarısını iade etti. Özetle, avmiyane tabirle sanayi çakallariyla Ehad Bey'i bir tutmamak gerek, kendisi müşteri ilişkilerini ön planda tutan temiz bie arkadaş. Herkesin memnun kalacağı kanaatindeyim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.