Şimdi Ara

İstanbul Merkez'de 2664. yedek sıradan yurt çıkar mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2664. yedekteyim. İstanbul olmasa da başka şehirlerde okuyan bâzı arkadaşlarıma yedekten yurt çıkmıştı. Bi' arkadaşım (İstanbul'da değil), 400.yedekteyken özel yurda kayıt olmuştu, 1 ay sonra da KYK çıktı ve özel yurrtan ayrılmak zorunda kaldı. Özel yurt bir senelik ücreti ödeyeciklerine dair taahhütname imzalattığından (özel yurtlar ekseriya bunu yapıyormuş), yurttan ayrıldığı hâlde bir senelik parayı ödemek mecburiyetinde kaldı. Bunun gibi hâdiseleri az çok biliyorsunuzdur.

Bu sıradan çıkar mı, çıkarsa aşağı yukarı ne zaman çıkar bilmiyorum.
    Eğer çok uzun sürmeden gelebilecek bir yedekse özel yurda gitmeyi düşünmüyorum. Sonra KYK çıkınca boşuna para veriliyor. Ama bu sıradan gelmesi zorsa o zaman, ev vs. başka bir şekilde ayarlayamazsam, özel yurt düşünebilirim.

Bu mevzûuları bilen varsa lütfen bilgilendirsin. Zîrâ Çıkma ihtimâline göre hareket etmek en iyisi. Çıkmayacak bir sıralamasaysa ona göre, en geç 3-5 aya çıkma ihtimali varsa ona göre iş yaparım. Bilgisi olanlar, bir zahmet aydınlatsın. Şimdiden sağolun.

• 3400 küsur yedek olarak up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Kız kardeşim 455. Yedekte çıkar mı diye merak ediyoruz. Çıkarsa diye yurtta ayarlayamadık hala

• bence özel yurtlara sözleşmesiz olarak kayıt yaptırın

• Ara sınıf mısın?

• Şöyle bir örnek verebilirim ama 2 sene öncesi olduğu için ne kadar doğru bilemem. Ben 102. yedekteyken Kasım sonunda yurt çıkmıştı bana. Yani 3 ay falan sürmüştü.
  • Benim yedek sıram 2100 dü. Ocak ayının sonlarına doğru çıktı. İstanbulda 3000 lere kadar ilerliyo diyolar. İlk dönem için kalacak yer bulman gerekecek.

• 1490'dayım bende, eylül sonuna kadar gelmesi imkansız sanırım
  • Sirkadyen S kullanıcısına yanıt
    Yeni yedek listesinde kaça geldiniz hocam? 18'inde çıkar bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

1171'e düşmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

1171'e düşmüş

Ara sinifsiniz galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkte 2000. sıralardaydım 600 düştü şimdiye kadar , 1450. sıradayım şu an bende ara sınıfım ne zaman çıkar yurt tahmininizce ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.