Şimdi Ara

İstanbul Konut Tavsiyesi 2018

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuanda kirada oturuyorum. 2+1 daire almayı düşünüyorum yatırım amaçlı değil de oturabileceğim gerektiğinde satmak istediğimde satabileceğim bir muhit olsun istiyorum. şuanda bahçekent civarında emlak konutun projelerinde çalışıyorum zaten, ancak buralar bana biraz uzak kaçıyor kendi aracım olmadığı için... 200.000 ile 250.000 maksimum bütçem var. beylikdüzünde fiyatlar uygun ancak depreme karşı dayanıksız olduğu iddiaları vardı bir ara fiyatlar düşmüştü, şimdilerde unutulunca yeniden yükselmeye başlamış. tavsiye eder misiniz yoksa uzak mı durmak lazımdır?

• Beylikdüzünden ev almanızı tavsiye etmem ilerde çok pişman olursunuz.

Onun yerine kayaşehir taraflarında ev alırsanız ilerde pişman olmazsınız.

Hem kanal istanbula sınır hemde yeni havaalanına çok yakın.

Kayaşehir tarafından aradığınız fiyatlara 2+1 ev bulabiliriz isterseniz.
  • Kayaşehire bakın kesinlikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekle hocam.Ekonomik kriz var emlak piyasası durdu ev fiyatları düşüşe geçti.
  • Arkadaşlar konuyu yeniden hortlatıyorum. Beylikdüzünde oturan ya da buraları iyi bilen, forum kardeşliğine inananlar cevaplarsa memnun olurum. Tayinim Beylikdüzüne çıktı. Yakupluda bir kamu kurumunda çalışacağım. Şu an kiraları araştırdığımda o civarda 1500 civarı. Ancak satılık evler çok bulunmasına rağmen bazı yerlerin kırsal gibi imkanlara sahip olduğu söylenmekte. Sizce boğaza kadar borca batıp ev almak mantıklı olur mu? Olursa yer itibairıyla tavsiyeleriniz neler? Yaptığım araştırmalarda kiptaş evleri tavsiye edildi. 1. kata (giriş Üstü) 249.000 yazılmış. Ulaşımı kolay başka yer tavsiyesi de alabilirim. Not: Ailemle oturacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.