Şimdi Ara

İstanbul Havalimanı’nda hesaplama hatası nedeniyle metro 300 metre uzakta kaldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
3.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam herkese giydirdin. Senin görüşün ne onu yazmamışsın. Normal mi 300 mètre yeni yapılan yere uzak kalması?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verginin vergisini icat ettiğimizi bilmeyen yoktur, ihalenin ihalesini de icat etmişiz yetişin dostlar.

• Hayvanat bahcesi müdürünün TÜBİTAK'a müdür olduğu bi ülkede şaşırtmıyor bu haberler...

• Büyük resmi görün.
    300 mt. mesafe için birilerine taşıma ihalesi verilir ve bir gurup vatandaş daha sebeplenir. Hata değildir o...
    Baktılar sıkıntı var; "Bize kumpas kurdularrrr!" Hülooogggg...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 10 Mart 2020; 22:42:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kasıtlı yapmışlardır. Birileri yine rant peşinde.

• Benim adamım olsun, ben kazanayım zihniyeti yüzünden bu da oldu, adamların her işi eziyet olur mu? Oluyor valla. Biz yapacağız diye de inat ettiler, sonuç ortada. Sorsan her konuda süperler, toz kondurmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wacom Intuos -- 10 Mart 2020; 22:46:6 >
  • Demek Atatürk havalimanına metroyu getirebilen mühendislik zihniyetiyle şuanki mühendislik zihniyeti farklı.

• imamkafanın yapacağı hesap bu kadar olur.

• mokinto kullanıcısına yanıt
    salla ya, şikayet edildi bile, yönetim banı gömer bir daha görmeyiz bunu.

• Ülkenin özeti yeminle.

• Hiçbir yere çıkmayan merdiven yapanların işi olabilir bu. Araştırılsın ya da havalimanını 300m geri alsınlar, simcity de yapılabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 10 Mart 2020; 23:58:45 >
  • Yok muhtemelen havalimanını yanlis hesaplama nedeniyle 300 metre uzaga inşa etmişlerdir.

• mokinto kullanıcısına yanıt
    Resmi bir açıklama gelmeden boş şeylere inanmayın böyle birşeyin olması imkansız asparagas haber..

• Metro inşaatı alanın inşaatından önce başladı. Sonra alanda işler değişince böyle oldu. Araya bir sürü hızlı yürüyen bantlar konacak. Kayıp en fazla bikaç dk olur. Yine güzergah üzerinde kafeler mağazalar vs falan olursa ilginç bile olabilir bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bari küsüratlı deselermiş. 287 deseler inanırdım yani

• Bence bilerek yapılmıştır. O mesafeyede Bağdat caddesi misali dükkanlar yapılıp Araplara satmak için.

• Arkadaşlar büyük resimden bakın... Bak patron nediyor? Binan statiği yüzünden yani hata metro yapımından kaynaklanmıyor uygun olsa tünel uzatılır sorun havalimanın yapıldığı alan 100-150 göl kurtuldu bir ekosistem yok edildi. Havalimanını yanlış yere yaptık o yüzden de temel tutmuyor diyemiyorlar da metro hesapları yanlış deniliyor. Bu havalimanında daha çok patlak verecek daha erken....

• Kim peki bu hatanın sorumlusu? Bu ülkenin savcısı da hâkimi de yönetenleri de benim vergimle maaş almıyor mu? Yeter artık, benim vergimi çar çur eden çıksın mahkemede versin hesabını

• Keske metin senturk yapsaymis muhendisligini.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.