Şimdi Ara

İstanbul Havalimanı hakkında bilmeniz gereken her şey (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
2
Favori
3.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: pspoor

Insanimiz o kadar cahil ki, eger editör bile 737-800 ü dunyanin en buyuk ucaklarindan biri zannederse, dusunemeyen halkin havalimani insaatini matah birsey zannetmesi geyet normal...
    Başkalarına kolayca cahil derken kendini ayrı bir yere ayırıyorsun değil mi ? Yoksa dahil misin ?
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    +kdv

+ metro hattı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • por favor kullanıcısına yanıt
    Boeing 737 nin dunyanin en buyuk ucagi oldugunu iddia edenlerin tamamini dahil ederim.
    Merak etme sana da yer var.

• quote:

Orijinalden alıntı: pspoor

Boeing 737 nin dunyanin en buyuk ucagi oldugunu iddia edenlerin tamamini dahil ederim.
    Merak etme sana da yer var.
    Kendisi gibi düşünmeyenleri aşağılamaktan haz alan ama kendi zavallığını fark edemeyen siz ve sizin gibiler kontenjanı doldururlar. Sizden başkalarına yer kalmaz yani.
    Evet ben zavalliyim, tek basima doldurdum kontenjani.
    Boeing 737 de en buyuk ucak, deve gibi, kocaman, 500 metre.

Simdi git otede oyna, yalanlarini da aynaya bakarak soyle, insanlari rahatsiz etme!

• pspoor P kullanıcısına yanıt
    Herkesi kendin gibi yalancı zannetmekten vazgeç. Ve seviyeli ol diyeceğim ama zor.
    Nefret kustuğun insanlara dair gerçek yüzüne vurulduğunda böyle oluyor işte.
    Neyse, blok, denklerinle devam et.
    "Gercek" dedigin de, kucuk bir ucagin, dunyanin en buyuk ucagi oldugunu iddia etmen. Ve bundan dolayi ben yalanci oluyorum. Sonra da "block" geliyormus...
    DH yonetiminden farksizsin, onlarda ne zaman bir dogru gorseler uzerini kapatmaya, silmeye ve blocklamaya calisir...

• Merhabalar,

Bir havacı olarak bu konuya ilişkin şöyle bir yazım var. Sizlerle paylaşmak isterim.

https://seyruseferim.com/havaalani-konumu-nasil-belirlenir//

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.