Şimdi Ara

İstanbul'da Uydunet Nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İstanbul, Florya semtinde oturuyorum. Uydunet'e geçmeyi düşünüyorum fakat yeni modem alıp, taahhüt verme riskine girmeli miyim karar veremiyorum.
    İstanbul'da olup da Uydunet kullananların yorumlarını bekliyorum.
    Gece geç saatler dahil olmak üzere internet kopmaları yaşanıp yaşanmadığını, online oyunlar oynarken ping yükselmesi gibi sorunlar olup olmadığını merak ediyorum.
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. :)

• Bir hafta denemenizi tavsiye ederim, memnun kalmazsanız iade edersiniz. Ben değil ama arkadaşım uzun süre kullandı İstanbul' da, gerek online oyun gerekse internetteki gezintilerinde herhangi bir problem yaşamadı.
  • Başka yorumu olan arkadaşlar yok mu? =)
  • up.
  • Eyüp Bölgesinde memnunum.

CS GO 40-60 arası ping alıyorum.
    İnternet hızı tam hız nitro alınca 100 Mbit vs.

Fiyatta uygun.

Ayrıca deneme süreniz var, deneyip test edin zamanınız varsa çünkü her yerde aynı olmuyor Uydunet

Kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih'te oturuyorum ve gayet memnunum. Fiyat olarak uygun ve performansı oldukça iyi. Tavsiye ederim.
  • K E N kullanıcısına yanıt
    Uydunet'e çöp diyen bir arkadaşımızı ilk defa görüyorum.TTnet kullanmamış olsa gerek daha önce uydunet kullanıyordum gerçek 98 mb/sn hızı ve 10 mb/sn hızı almış olarak online oyunlarda modemden kaynaklı sorunlar ortaya çıktı ve modemden dolayı pingler oluşmaya başladığı için pingler yükseldi ve modemi değiştirdikten sonra ping değerlerim 40-60 lol'de , Cs Go ise 30 civarında Cs 1.5 ve Cs 1.6 da ise 10-12 arasında seyrediyor.Bulunduğunuz bölge,Fiber altyapısı ve kişi sayısına göre trafik oranı büyük ölçüde yurt dışı trafiğiyle alakalı olarak bir çok sebep olabilir ben kocaeli/gebze ilçesinde gayet hızlı ve ping seviyeleri düşük olarak hizmet aldım.Bir firmayı karalamak çok kolay siz TTnet kullanında ilgi alakayı görün.

Uydunet evime kadar kablo çekerler,Bakım yaparlar,Ücretsiz modem değişimi yaparlar ve aynı gün içinde gelirler sırf sözleşme için kocaeli'den gebze'ye imzalatmak için hangi şirket gelir bilmiyorum.1 Saatlik yoldan gelip 1 saatlik yola giden şirket fazla bulamazsınız lakin TTnet geçmek istersek herşeyi kullanıcıdan bekler bütün hata kullanıcıdadır.Teknik servis için ekstra ücret alır ve hep ekstra hep ekstra para para para ister.Pingide o derece berbattır.

Süperonline kullanmadım yorum yapmıcam.

• merhabalar,

Ben de superonline kullanıyorum 2 senedir taahhüt bu ay dolacak acaba uydunete mi geçsem ne dersiniz.
    İstanbul Halkalı Atakentte oturuyorum. Alt yapı ikisini de destekliyor.
  • @Carpkadir
    Superonline altyapısı olan yerde çok büyük bir fiyat farkı olmadıkça Supronline'dan şaşma derim. =) Eğer evimde altyapı olsa hiç düşünmezdim hangisi diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carpkadir

merhabalar,

Ben de superonline kullanıyorum 2 senedir taahhüt bu ay dolacak acaba uydunete mi geçsem ne dersiniz.
    İstanbul Halkalı Atakentte oturuyorum. Alt yapı ikisini de destekliyor.

fiyatına bak. genel şikayetleri tara ama halkalıda uydunet iyidir.
  • 2001'den beri Etiler'de kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Artık Uyku Yok Plus da alıyorum. Geceleri 10 mbit upload oluyor. Benim kullandığım bölgeye Superonline gelse bile Uydunet daha iyi performans verir gibime geliyor; ama bölgeden bölgeye farklar var. Netmaster yerine Motorola modemlerden almanı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.