Şimdi Ara

İstanbul'da, içinde Org veya Klavsen olan bir kilise vs. var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbul içinde içinde org olan bir kilise var mı? Ya da klavsen bulabileceğim, deneyebileceğim herhangi bir dükkan falan var mı? Epey araştırdım ama bulamadım. Bildiğiniz varsa söylerseniz sevinirim.

• St.Antuanda org var, yukarda. bende gidip deniycem bir ara ama izin vermeyebilirler. Ben normalde pedallı org çaldığım için ve konslu olduğum için belki bir umut izin verirler :) izin verseler bile bütün registeri elletmezler. yani bütün boruları açayım ortalığı inleteyim olmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DnzIrmk

St.Antuanda org var, yukarda. bende gidip deniycem bir ara ama izin vermeyebilirler. Ben normalde pedallı org çaldığım için ve konslu olduğum için belki bir umut izin verirler :) izin verseler bile bütün registeri elletmezler. yani bütün boruları açayım ortalığı inleteyim olmaz :)

Gitmişken benim için söylersin

http://www.youtube.com/watch?v=NXsyRAPU8g0

• quote:

Orijinalden alıntı: DnzIrmk

St.Antuanda org var, yukarda. bende gidip deniycem bir ara ama izin vermeyebilirler. Ben normalde pedallı org çaldığım için ve konslu olduğum için belki bir umut izin verirler :) izin verseler bile bütün registeri elletmezler. yani bütün boruları açayım ortalığı inleteyim olmaz :)

İyiymiş ya, neden hiç konser olmuyor ki acaba? Ya da oluyor da ben mi görmüyorum, biletixi sürekli takip ederim, hiç görmedim şimdiye kadar org konseri.
    Edit: Gerçi Youtube'da falan da hiç görmedim org konseri. Bu meretin konseri olmuyor mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShaG -- 8 Kasım 2014; 17:55:18 >
  • ShaG kullanıcısına yanıt
    Arada sırada oluyor. Nadir olması herhalde st antuanın kişi kapasitesinin fazla olmamasından diye tahmin ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.