Şimdi Ara

İstanbul'da buluşma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, forumda yeniyim, daha önce böyle bir şey yapıldı mı ya da yapılıyor mu bilmiyorum. Konuya gireyim; oyun yapmakla ilgileniyorum, İstanbul'da yaşıyorum ve bu iki özelliğe sahip diğer insanlarla tanışmak istiyorum.

10+ yıl AAA deneyiminiz olabilir ya da oyun yapmak isteyip bir türlü başlayamamış olabilirsiniz, fark etmez. Sadece ortak ilgi alanı olan kişiler olarak buluşalım, sohbet edelim, deneyimlerimiz paylaşalım (hatta belki küçük oyunlar/jam'ler yapalım) istiyorum. Benim neler yaptığımı merak ediyorsanız websitem bu: sint15

Bana buradan veya e-posta ile (yukarıdaki linkte) ulaşabilirsiniz.

• E hocam bunun için 25 Ocakta zaten GGJ var yani tabii sizin yapmak istediğinizde olsun ama belki haberiniz yoktur diye söyleyeyim dedim bireysel veya grup halinde katılıp yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

https://globalgamejam.org/2019/jam-sites?title=&country=TR&locality=&field_site_address_administrative_area=
  • SirusBro kullanıcısına yanıt
    Evet, biliyorum. Geçen sene katılmıştım ve bu sene de katılmayı düşünüyorum :) Ama bahsettiğim şey bir community kurmak aslında. Benim gibi hissedenler varsa gelin görüşelim, yaptığımız şeyleri paylaşıp fikir alış-verişi yapalım. Yılın her hangi bir günü :)
  • dh ile community kurulmaz.

game developer turkey facebook grubunu takip edebilirsin. bulusma anlaminda eksiden daha aktif idi fakat. yine de arada denk geliyor.
  • haklısın sanırım, çok aktif gözükmüyor. ama facebook kullanmıyorum ve buradan başka bir alternatif düşünemedim. :/
  • Unity'ci diye ekle beni de buluşma olursa. Kadıköy-Rasimpaşa lokasyonum.
  • Uğur selamlar, sitendeki tasarım geçen sene bugda yapılan lifi oyunundaki tasarıma cok benziyor o gruptan olabilir misin? Ataberk falan diye bi cocuk vardı youtube kanalında paylaşmıştı oradan görmüştüm
  • Bende İstanbul'dayım, MonoGame ile oyun yapmaya çalışıyorum, buluşma olursa gelebilirim
  • Bende oyun geliştiricisiyim bende gelirim buluşma olursa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: patatessiz patso

Bende İstanbul'dayım, MonoGame ile oyun yapmaya çalışıyorum, buluşma olursa gelebilirim
    Neden MonoGame kullanıyorsunuz hocam merak ettim?
  • Bende katılmak isterim buluşacaksanız :)
  • SirusBro kullanıcısına yanıt
    2020 başvuruları ne zaman başlıyor biliyor musunuz ? Ha birde neye göre alıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Excalıburr

2020 başvuruları ne zaman başlıyor biliyor musunuz ? Ha birde neye göre alıyorlar
    31 Ocak - 02 Şubat 2020 çok bir şeye baktıklarını söyleyemem başvuruların %80-90 ını kabul ediliyor zaten öne çıkmak istiyorsanız bir kaç proje göstermeniz daha iyi olacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.