Şimdi Ara

İstanbul'da Almanca kurs önerileriniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
4
Favori
63.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne kadar sürede ne öğrendiniz? Biraz detaylı anlatır mısınız Dilko'yu?
  • Ben de bu nedenle detayları istedim. Yoksa bir kıymeti yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar

Ben de bu nedenle detayları istedim. Yoksa bir kıymeti yok.
    reklamcılar basmış burayı! 3 kursa gittim A1 i bile zor bitiriyorlar sonra sınıf kapanıyor. B2 ye kadar ya goethe yada tödok. başka çareniz yok. eve yakın olduğu için tödoku seçtim B1 deyiz problem yok.demem o ki 2 seçenek var hangisi uyuyorsa ona gidin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nediyonsenya

reklamcılar basmış burayı! 3 kursa gittim A1 i bile zor bitiriyorlar sonra sınıf kapanıyor. B2 ye kadar ya goethe yada tödok. başka çareniz yok. eve yakın olduğu için tödoku seçtim B1 deyiz problem yok.demem o ki 2 seçenek var hangisi uyuyorsa ona gidin.

Alıntıları Göster
    İLM de ingilizce eğitimi almıştım ama A1 zertifikat diye bişey alıyodu millet hatta foto falan çekiliyorlardı :) Almanca eğitimi iyi diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevketNuriAL

İLM de ingilizce eğitimi almıştım ama A1 zertifikat diye bişey alıyodu millet hatta foto falan çekiliyorlardı :) Almanca eğitimi iyi diye biliyorum

Alıntıları Göster
    Bundan mı diyosun canım ? ^^
    Almanca eğitimleri iyi evet

İstanbul'da Almanca kurs önerileriniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuseKahil -- 11 Mart 2015; 11:35:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BuseKahil

Bundan mı diyosun canım ? ^^
    Almanca eğitimleri iyi evet

İstanbul'da Almanca kurs önerileriniz
    Ben de İstanbul Lisan Merkezi Bakırköy şubesinde 2 kur Almanca aldım. Fiyat oldukça makuldü, hocamız ilgili ve uzmandı. Sadece dil bilgisi değil konuşmaya okumaya anlamaya da ağırlık verildi. Çeşitli materyaller ve kaynaklarla derslerimiz desteklendi. Ben başladığım noktadan oldukça uzağım ve beklediğimden de fazla yol kat ettim. İLM'yi tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginaltun -- 8 Haziran 2015; 16:18:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: enginaltun

Ben de İstanbul Lisan Merkezi Bakırköy şubesinde 2 kur Almanca aldım. Fiyat oldukça makuldü, hocamız ilgili ve uzmandı. Sadece dil bilgisi değil konuşmaya okumaya anlamaya da ağırlık verildi. Çeşitli materyaller ve kaynaklarla derslerimiz desteklendi. Ben başladığım noktadan oldukça uzağım ve beklediğimden de fazla yol kat ettim. İLM'yi tavsiye ediyorum.

Alıntıları Göster
    Almanca özel ders alıyorum ben de İstanbul Lisan Merkezinde İnna hocadan. Çok memnunum, sadece gramer temel almıyor konuşturuyor okuma anlama ve dinleme de yaptırıyor. Fiyatlar gayet makul yani özel ders olmasına rağmen ki kursları çok daha uygundur. Ödemede kolaylık da yapıyorlar. Herkese İLM'yi tavsiye ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Omerrkara

Almanca özel ders alıyorum ben de İstanbul Lisan Merkezinde İnna hocadan. Çok memnunum, sadece gramer temel almıyor konuşturuyor okuma anlama ve dinleme de yaptırıyor. Fiyatlar gayet makul yani özel ders olmasına rağmen ki kursları çok daha uygundur. Ödemede kolaylık da yapıyorlar. Herkese İLM'yi tavsiye ediyorum.

Alıntıları Göster
    Bu konu banada yaradı.

• bende almanca kursu olarak sdm dil okulllarını tavsiye edebilirim birebir eğitim vererek öğrencilerine hem gramer hemde pratik eğitim veriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: breaker34

bende almanca kursu olarak sdm dil okulllarını tavsiye edebilirim birebir eğitim vererek öğrencilerine hem gramer hemde pratik eğitim veriyorlar

Sırf bunu yazmak için mi üye oldun ? Ya bırak yemez burdakiler bu ucuz reklam numaralarını :)
  • Önerilerinize açığım güncel olarak
  • İstanbul Lisan Merkezinin bakırköydeki şubesinde almanca a1 seviyesinde başlayıp almancayı akıcı ve düzgün bir şekilde konuşana kadar kursa devam ettim.Hocaları çok deneyimli çok ilgilendiler sağolsunlar tavsiye ederim
  • Avrupa kıtasında maslaktan kolayca ulaşımı olan nereyi önerebilirsiniz? Hacıosman yeni kapı metrosu hattından yürüme mesafesi olursa çok iyi olur.
  • selamlar. sıfırdan öğrenimm çok zorluyor mu
  • SIFIRDAN OLUNCA ZOR OLUYOR AMA BENİM HOCALARIM ÇOK YARDIMCI OLDU SANA DA TAVSİYE EDERİM BAKIRKÖY JUSTENGLİSH...
  • konuyu hortlatıyım, marmara da almanca kursuna giden var mıdır? Öğrencilerine oldukça indirimli
  • Hocamın tavsiyesi ile akademik batı dillerine gittim İngilizce eğitimi almışım Erasmus için çok iyiydi. Arkadaşımda almanca kursuna gidiyordu memnundu. Köklü bir dil kursu Bilgi alabilirsin
  • Aslına bakarsanız benim yabancı dile ne merakım vardı ne de okuduğum bölümün herhangi bir dil ihtiyacı. Fakat şans insanın yüzüne nereden gülecek çoğu zaman belli olmuyor. Ben öğrencilik yıllarımda bir mağazada part time çalışmaya başladım daha sonra öğrenciliğimin son yılında maddi ihtiyaçlarımdan dolayı full time geçiş yaptım. Aslına bakarsanız o zamanlar kariyerimi mağazacılık sektöründe ilerleteceğimi hiç düşünmemiştim ama işimi de seviyor canla başla çalışıyordum. Mağaza sektöründe bilirsiniz tutunamayan elenir tutunan yükselir. Full e geçişimden bir yıl sonra yükselme basamaklarında tırmanmaya başladım önce takım lideri sonra müdür yardımcısı ve daha sonra mağaza müdürü oldum. Hayatım bölge müdüründen aldığım bir telefonla değişti. Çalıştığım kurum Almanya menşeili büyük kurumsal bir firma ve bana Almanya Genel Merkez'de çalışmak isteyip istemediğim soruldu. Ama tahmin edersiniz ki Almanca şartıyla. Tabiki istiyordum. Bu yüzden hemen bir kurs aramaya başladım. Eleye eleye son karar Akademik Batı Dilleri'ne kaydoldum. Sürem olmadığı için özel derse kaydoldum derslerim başladı. İlk başta itiraf edeyimki zorlandım çünkü daha önce tek bir harfini bile bilmediğim bir dil de Alman bir hocadan eğitim alıyordum ama kurumun disiplini hocanın kalitesi ve benim verdiğim emekle çok çok iyi bir eğitim süreci geçirdim. Şuan şirkete ait metinleri rahatlıkla anlayabiliyorum ya da şirket mailleri kontrolünde hiçbir sıkıntı yaşamıyorum.
    Dil eğitimi alacak olan kişilere naçizane tavsiyemdir lütfen çok sıkı bir araştırma yapın. Çünkü ben araştırma sürecimde öyle yerler gördümki 20 yaşında çocuğu hoca diye getiriyorlar karşınıza.

• Almanca icin ozellikle Istanbul disinda cok kaynak yok.
    Olanlar ise Alman ogretmenler ile egitim vermiyorlar.
    Berlitz online Almanca kursu bu noktada iyi bir secenek. Makul bir ucrete ana dili Almanca olan ogretmenler ile konusma siniflarina katilabiliyor ve Almanca konusma pratigi yapabiliyorsunuz. Incelemenizi oneririm.
    https://berlitz-istanbul.com/online-almanca-kursu/
  • 2 yil once çalıştığım firmanin almanyadaki ortaklari is teklif etti ama a2 seviyesi almanca istediler. Bir arkadasimin tavsiyesiyle de hic araştırmadan akademik batı dilleri almanca uzem a1 a2 online eğitimini aldim. Basta baya zorlandim ingilizce gibi değil hic bilmediğiniz bir dil dersleri hem canlı izliyordum hocaya soru soruyordum, sonra videodan izleyip not tutuyordum en son not aldığım yerleri izliyordum.
    biraz da dark gibi güzel almanca telafuzu olan alman dizileriyle pratik ve kelime olarakta kendimi tamamlayınca almanca konusunda eksiklerimi tamamlamış oldum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.