Şimdi Ara

### İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ 2015 GİRİŞLİLER [Whatsapp Grubu Kuruldu] ### (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
2
Favori
3.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Wp grubu kyruldumu kuralımmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiko07

quote:

Orijinalden alıntı: Papaoutai

2014 girişliyim imkanı olan hazırlık okumasın :d

neden öyle söylediniz hocam :D

hocam ben istanbuldan bir düz lise mezunuyum bilgi hazırlıkta 5 kur var ingilizce seviyeneze göre ayrılıcaksınız bunlara hazırlık okulu kuştepede çoğu yerde bir şey olmaz falan vs. gibi yorumlar görsenizde bence aldanmayın trump dan okul 5-10 dk yürüme mesafesi ama yollar serseri,balici kaynıyor okula giderken ya önünüzü kesip sigara istiyorlar yada para. Okul bunun için shuttle servisi kullanıyor ama her okul çıkışı 3 servis geliyor 3 servis maksimum 100 kişi alır ama okul 2700 kişi. İkinci bir problem benim gözlemlediğim okuldaki türk hocalar yabancı hocalardan daha farklı bür tutum içinde çok iyi olan türk hocalarda var tabi ama bazı türk hocalar ingilizceyi sadece ben biliyorum ben ingilizce alimiyim gibi havalardalar buda bence kötü bir faktör. Son gözlemim hazırlık okulundaki yemekhane de yemeklerin orta seviyede olması ( doyurucu) fakat temizliğe bu önemin verilmemesi yerler siliniyor fakat su bardaklarını görseniz rezillik resmen dipleri bembeyaz bardakların kasiyere bu kir mi diyorum hayır deterjan kalıntısı diyor sevineyimmi üzüleyimmi anlamadım açıkcası. Şuan aklıma gelen bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: firstclass34

Neden istemiyorlar ?

Bölüm yeni bir bölüm olduğu için korkuyorlar ve pahalı bir üniversite. Emeklerine yazık etmişim falan... Bakalım puanım kırılacak ama mezuna kalabilirim, biraz zor bir dönem oldu benim için :D
    Sen de mi kazandın bu bölümü?
  • Enerji Sistemleri Mühendisliği %50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sayman diyor ki -- 25 Temmuz 2015; 15:05:56 >
  • Roxbowie kullanıcısına yanıt
    Ben endüstri mühendisliğini kazandım.Senin durumunu merak ettim niye istemiyorlar diye.Anladım dostum umarım hayırlısı olur senin için ama hazırlık dönemi çok zor ben de mezuna kaldım 1 sene oradan biliyorum tabi bu seni yıldırmasın çok güzel yerler kazanabilirsin kırık puanla yeter ki günü gününe çalış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstclass34

Ben endüstri mühendisliğini kazandım.Senin durumunu merak ettim niye istemiyorlar diye.Anladım dostum umarım hayırlısı olur senin için ama hazırlık dönemi çok zor ben de mezuna kaldım 1 sene oradan biliyorum tabi bu seni yıldırmasın çok güzel yerler kazanabilirsin kırık puanla yeter ki günü gününe çalış

Bakalım hocam ben baya gönüllüyüm bölüm için. Ailem de araştıracakmış nedir ne değildir falan. Hayırlısı...
    Bölümün için de tebrik ederim, hayırlı uğurlu olsun

Teşekkür ederim hepimiz için hayırlısı olur inşallah eğer okula gelirseniz görüşürüz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni arkadaşlar eklendi.
  • Arkadaşlar whatsapp grubu kuruldu. Numaralarınızı özelden yazabilirsiniz.
  • Tam enerji sistemleri mühendisliği
  • Sayman diyor ki kullanıcısına yanıt
    hocam benimde enerji hayırlı olsun
  • Ya bu Kuştepe kampüsü hakkındakı yorumlar aşırı olumsuz soğudum ben ya?Cidden cok tehlikeli ve kötü mü

• FurkanCbn kullanıcısına yanıt
    Bence shuttle yeterli olacaktır.Olmadı okul çıkışında onlarca insanla birlikte yürüyeceğiz bir sıkıntı olacağını sanmam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arctic Monkeys kullanıcısına yanıt
    İşletme %100 dostlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okkaliptos -- 26 Temmuz 2015; 12:12:28 >
    Hocam pahalı bi üni falan demissin ama sen tam burslusun. Pahalı olmasının ne önemi var ki senin için?

• quote:

Orijinalden alıntı: okkaliptos

Hocam pahalı bi üni falan demissin ama sen tam burslusun. Pahalı olmasının ne önemi var ki senin için?

Tasarım bölümü olduğu için vize-final dönemleri çok masraf oluyormuş + İstanbul'un kendi masrafları falan var, düşünüyoruz şimdi
    Yurt fiyatları nasıl? Tam bursa beleş mi?

• quote:

Hayır, Bilgi'nin öğrenciye tek desteği Görevli Öğrenci Programı sanırım başka bir destekleri yok. Kendi yurtları 1200den başlıyor diye biliyorum, çevredekiler 750-800
    Yurda o kadar para verecegime eve çıkarım daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roxbowie

quote:

Hayır, Bilgi'nin öğrenciye tek desteği Görevli Öğrenci Programı sanırım başka bir destekleri yok. Kendi yurtları 1200den başlıyor diye biliyorum, çevredekiler 750-800

görevli öğrenci programı ne tam olarak?bir de bu 1200 kaç kişilik?genelde 2 kişilikler 1600-1700 civarı buldum ben okul çevresinde.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.