Şimdi Ara

İstanbul Avrupa'da basket oynayacak yer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Avrupa yakasındayım. Basket oynayacak adam bulamıyorum. Var mı buradakilerin düzenli toplandığı bir yer?

• https://forum.donanimhaber.com/geleneksel-dh-basketbol-maclari-bahcelievler-ist--99458804

onun dışında ataköy , yeşilköy, bahçelievler ve beşiktaşta yerler var
  • taksimde cihangir parkı var zemini tartan potanın fileler sağlam ama sahanın taç çizgileri falan yok köşe üçlükleri biraz sıkıntılı akşam iş çıkışı saatleri yoğun oluyor genelde.

beşiktaştada conrad otelin önünde basket sahası var bunun zemin beton çizgiler falan herşey 10 numara epey geniş bi saha potanın fileler falan sağlam sahanın etrafı tellerle çevrili
    sürekli gitmediğim için yoğunluk hakkında kesin bilgim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahbeewah

taksimde cihangir parkı var zemini tartan potanın fileler sağlam ama sahanın taç çizgileri falan yok köşe üçlükleri biraz sıkıntılı akşam iş çıkışı saatleri yoğun oluyor genelde.

beşiktaştada conrad otelin önünde basket sahası var bunun zemin beton çizgiler falan herşey 10 numara epey geniş bi saha potanın fileler falan sağlam sahanın etrafı tellerle çevrili

Yıldız da okuyorum. Okul çıkışı bazen conrad'ın önünden geçtiğimde o sahayı görüyorum. İçinde kale de var, futbol oynuyorlar bazen. Akşam nasılbır bilmiyorum. Taksimdeki parkı görmek lazım. Kitle olarak nasıl hocam buralar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Discursive

quote:

Orijinalden alıntı: sahbeewah

taksimde cihangir parkı var zemini tartan potanın fileler sağlam ama sahanın taç çizgileri falan yok köşe üçlükleri biraz sıkıntılı akşam iş çıkışı saatleri yoğun oluyor genelde.

Yıldız da okuyorum. Okul çıkışı bazen conrad'ın önünden geçtiğimde o sahayı görüyorum. İçinde kale de var, futbol oynuyorlar bazen. Akşam nasılbır bilmiyorum. Taksimdeki parkı görmek lazım. Kitle olarak nasıl hocam buralar?

hocam sıkıntılı bi tipe daha bugüne kadar denk gelmedim genelde ünide, lise öğrencileri oluyor azınlıktada 30+ abiler , conradın içinde kale varda daha oynayana denk gelmedim

• Ataköy'de sürekli oynanan bir saha var.Toplaşırsanız ben gelebilirim
  • Kaç gündür gideceğim fırsat olmuyor. Decathlondan yeni top bile aldım
  • Küçükçekmece de Cennet Mahallesinde 2 tane basket sahası var. Yeşilova da Eşref Bitlis okulunun sahasında 5-6 tane pota var yine. Bu alanda baya var basketbol sahası.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.