Teğmen
24 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 8 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhabalar,

Bebeğimiz için kaliteli bir ateş ölçer ariyorum. Bu konuda bilgisi, tecrübesi olan arkadaşlardan öneri bekliyorum.
Benim aklımda iki model var. Temassız bir model ariyorum.Farklı tavsiyelerde de bulunabilirsiniz.

1- Omron Gentle 720 Temasssız ateş ölçer http://www.n11.com/omron-gentle-temp-720-temassiz-ates-olcer-P50986507?cid=604001&gclid=CNf2xYGhv8UCFWvKtAodSXoAMA

2- Visio focus temassız ateş ölçer http://www.kliksa.com/urun/visio-focus-temassiz-ates-olcer/902097635?gclid=CIP8gPWhv8UCFQsCwwod3jEA0A

Bu cihazları kullananlar varsa yorum beklerim :)
Merhabalar, 1995 1.4 opel astra hatchbak aracimizin üzerinde atiker marka lpg mevcut modelini bilmiyorum. Araç lpgde iken gaza fazla yüklenince araç gaz yemiyor ve araç içindekileri bi sallıyor ileri geri sarsılıyor tekliyor. Egzozdan da o esnada pat pat ses geliyor. Gaza çok yavaş yavaş basinca bu sorun nadir oluyor. Benzinde ise hiç yok. Buji ve buji kabloları değişti ama ettiğimiz masrafla kaldik sorun devam ediyor. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir. İstanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum bu arada. Usta önerisi de alabilirim. Saygılar.
Selam arkadaşlar, sahibinden sitesinde sakarya'da çok uygun fiyatlara iyi daireler görüyorum. Malum istanbul'da ev sahibi olmak artık çok zor.Rakamlar bizi aşıyor. Kendim oturmak için değil, kiraya vereceğim daireyi yatırım amaçlı alacağim. Sakaryayı iyi bilen arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. Hangi bölgelerine yatirim yapılmalı?
13.09.2013 tarihinde Samsung RT4892RKAWW model buzdolabı aldım. Digital İnverter motor olan ve Samsung'un 10 yıl motor garantisi verdiği bir model.
Soğutması iyi ama ses problemi oldugunu düşünüyorum. Alt arka tarafından ses geliyor. Bariz şekilde dolabın sesi duyuluyor. Kurulum yapildi ertesi gün servis çağirdim Bakırköy Samsung'dan geldiler arka tarafı açip baktilar herhangi bir problem olmadiğini belirttip, sesin normal oldugunu belirttiler. 10 gün sonra düğünüm oldugu için şimdi yetişmez diye değişim vs ısrarcı olmadım.

1 ay içinde gerekirse tüketici hakem heyetine giderek düğün sonrası değişimini talep edeceğim. İçime sinmedi açıkcası. 10 yıllık indesit dandik dolabım da bile bu kadar ses anca vardi. Böyle çalışmaması gerek diye düşünüyorum.

Değişim için neler yapmalıyım? Bu modeli kullanan arkadaşlar varsa dolap çalışırken sesi duyabiliyormusunuz bariz şekilde ?
Arkadaşlar bir sorunum var bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
Eşim ücretli sınıf öğretmeni olarak ( tarih mezunu bu arada) bir ilköğretim okuluna atandı.
İlk gün gittiğinde okul müdürü diplomanı al gel ilçe milli eğitim atamış yapcak birşey yok demiş. ( müdür branş hocası istemiyor sınıf öğretmeni olarak)
İkinci gün gittiğinde müdür dışarıdan sınıf öğretmenleriyle görüşme yapmış, eşimi ve bir arkadaşı daha vardı yine onun durumunda 2 saat kapının önünde bekletmiş.
Branş öğretmenini sınıf öğretmeni olarak çalıştırmam vs diyerek asabi bir tavırla " çıkın çıkın sizinle uğraşamam deyip" okuldan kovmuş, saygısız bir uslupla.
Eşim şuanki işinden de istifa etmişti. Yani mağdur edildik hemde okul müdürünün terbiyesiz tavriyla karşılaştık. Bimer' den şikayetimizi yazdık.
İlçe milli eğitime de gittik fakat umurlarında bile olmadı açıkcası.
Milli eğitim bakanlığına mail de atmayi düşünüyorum.

Başka neler yapabilirim bu terbiyesiz okul müdüryle sonuna kadar uğraşacağim yasak olarak.
Birde ilçe milli eğitimin atadiği ücretli öğretmeni okul müdürünün istememe durumu var mıdır? (i.m. eğitim müdürün böyle bir yetkisi var diyor ama inanmıyorum)

Yardım rica ediyorum.
Merhaba arkadaşlar, yarın göz muaynesi olmaya gideceğim. Uzağı görmekle ilgili problem var.
Lazer ameliyatta düşünüyorum.
İstanbul'da Dünya Göz ve İstanbul Göz arasında kararsizim. Tecrübe edenler / bilenler varsa yorum bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar, mutfak için 22" bir led tv ariyorum. Vestel'in 22pf5045 modeli hakkında kullanan arkaşlarım varsa
yorumlarını rica edeceğim. 22" üstü istemiyorum. 56 cm idealdir. Piyasada o fiyata LG ve Philips bulmak mümkün. Fakat
dahili hd uydu alıcı yok o markalarda. Eksta kumanda, kablo olmaması için uydu alıcılı bir model istiyorum.
Piyasada sanırım sadece bu model var. Görüntü kalitesi idare etsin yeterli ekstra birşey zaten beklenemez bu boyuttan :)
Tavsiye eder misiniz. Bu arada piyasada ortalama 500 TL gibi bir rakama satılıyor.

Vestel 22pf5045
Kompakt makine önerilerine ihtiyacım var. Manuel ayar vs yapacak bilinçli bir kullanıcı değilim. Dışarıda, otomatik ayarlarla çekim yapacağim.
Max. bütçem 300-350 TL arasidir. Bilgi sahibi arkadaşlar tavsiyede bulunursa sevinirim. Kendimce belirlediğim bir kaç makine,

1- Sony DSC-W730
2-Nikon Coolpix S8100

Alternatif tavsiyeleriniz varsa bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar, hırsızlık olaylarına karşı kendimizce birkaç ufak önlem alalım dedik. Çelik kapımızın barellerini kale tuzaklı çelik takviyeli barellerle değiştik, çelik rozet taktırdık üzerine. Birde bahsettiğim bu desi ankastre alarmı gördüm internette. Fiyatı makul, mantıklı geldi. Bu ürünü bilen, kullanan varmı? Bilgi verecebilecek varsa sevinirim.

Ürün linki;

http://kilital.com/desi-alarm-sistemleri/582-desi-ankastre-kapi-alarmi.html
Merhaba arkadaşlar,
lumia 920 ile ilgili bir ekran görüntüsü lazım bana, telefonu usb ile bilgisayara bağladıktan sonraki bilgisayar!ın içinde taşınabilir aygıtların altında windowsphone olarak görünmekte onun içerisinde phone klasörüne giriyoruz burdan da videos , pictures, music, ringtones, documents klasörlerine ulaşıyoruz.
Bu 3 basamağın windowsphone - phone vevideos , pictures, music, ringtones, documents klasörlerinin olduğu ekran görüntülerini paylaşabilecek arkadaşım varsa çok mutlu olurum :)
Hakkında
Meslek: Mobil Teknoloji Uzmanı
Forum İkinci El İmzası:
Satış Yaptıklarım:Cisco , tuncayantar , CeLLcHooK SiLVeR, baltazar1903
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
TV
Panasonic
Notebook
Lenovo
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 278
İkinci El Bölümü Mesajları: 33
Konularının görüntülenme sayısı: 37.454 (Bu ay: 92)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.