Şimdi Ara

İstanbul Anadolu Yakası - Balıkçılık Malzemeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İstanbul Anadolu Yakası - Balıkçılık Malzemeleri satan iyi bir yer var mı? Bostancı - Maltepe arası daha makbul olur.

• Kartalda kültür dershanesinin karşısında bir yer var iyi mi kötü mü bilemem ama iş gören bir yer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi için teşekkür ederim arkadaşım. Sağolasın
  • Kimse bilmiyormu sağlam yerler tavsiye eden olmamış sanırım, bende anadolu yakasına yeni taşındım, anadolu yakasında avlak yerleri balık türleri ve av pazarı tavsiyesi lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TC_Komando_05 -- 1 Haziran 2014; 2:40:46 >
  • Uskudarda sahilde otobus firmalarinin yazihanelerinin oldugu bir sokak var, oradan girince komple balikcilik malzemesi satan dukkanlar var.

• Seyyah kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim.

Üsküdar her ne kadar biraz uzak olsa da oralara gidilebilir benim için. Hafta sonu (Cumartesi akşamı) Üsküdar'dan at çek yaparak turuncu ve yeşil çapari ile çok sayıda İstavrit ve Sardalye aldıklarını duymuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: herbie

Bilgi için teşekkür ederim.

Üsküdar her ne kadar biraz uzak olsa da oralara gidilebilir benim için. Hafta sonu (Cumartesi akşamı) Üsküdar'dan at çek yaparak turuncu ve yeşil çapari ile çok sayıda İstavrit ve Sardalye aldıklarını duymuştum.

Ben de oyle biliyordum ama gecen cumartesi sahilde tanistigim karadenizli bi abiyle aksama kadar at cek yaptik hicbirsey gelmedi, aksama kadar iki tane istavrit cekildigini gorebildim sadece. Bogazdan lufer gecisi oldugu icin su sira capara baliklarinin pek gelmedigini de okumustum forumlardan birinde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.