Şimdi Ara

31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİ [ANA KONU] (23.06.2019 İSTANBUL SEÇİM TEKRARI KARARI ALINDI) (1004. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.223
Cevap
34
Favori
1.400.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
415 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10021003100410051006
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Malatyada yaşıyorum İstanbulda değilim. Genel olarak söylüyorum 24 haziran seçimlerini de kapsayacak şekilde.

- Hayat pahalılığından bahsetmeme gerek yol herhalde. Üstte arkadaşın biri sebze fiyatlarından bahsetmiş. Her şeyin fiyatı arttı.
    - TL nin değeri fena düştü (USD TRY:5,80)

- Mevzu sadece ekonomi de değil. İt dalası gibi siyaset yapıyorlar. Milletin aklıyla dalga geçiyorlar. Bahçeli gibi bir topaç hâlâ siyasi parti başkanı. Diğerlerine girmeyeyim uzatmayim.

- Milletin huzuru kalmadı. Tv açmıyorum 5 yıldır. Ona rağmen günde 3-5 defa moralim bozuluyor. Ülkenin gidişatına üzülüyorum. Bir sürü sıkıntı var. İyiye giden birşey desen yok gibi. Varsa da bu yapılanların gölgesinde kalıyor. Sevinmeye fırsat kalmıyor.

Bunları yapmaya hakları yok ama çatır çatır yapmaya devam ediyorlar. Gel de bela okuma.

• G1903K kullanıcısına yanıt
    Kanunlar açısından iptali imkansız.
    İçtihat açısından iptali imkansız
    Ahlaki olarak iptali imkansız.
    Ülkenin geleceği açısından iptali imkansız.

Peki iptal olabilir mi evet olabilir. Na durum.

• AK Parti heyeti, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin itirazı için 3 bavulla Yüksek Seçim Kurulu binasına girdi.

Kaynak
  • Ömürcan kullanıcısına yanıt
    3 bavulla ne evrak taşıyorlarsa artık.
    Bunlar bavul bavul evrağa alışıklar. Ergenekon Balyoz davaları sırasında ve kozmik odaya fetöyü sokarken de bavullarla evrak taşıyorlardı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mazbatayi hala ysk'nin karari ile verilecek saniyor yurdum insani.

Mazbata Abd de beyler.

Sabah damat oradaydi.Gorusme baya olumlu gecmis.birde 1 saat once damat bir aciklama yapti.birde bugun ysk 2 olan sayim memur ekipelrini 6 ya cikardi.simdi de akp ist de secimlerin iptali icin ysk ya basvuru yapti.umarim yaniliyorumdur ama cok zor!ist akp'nin oldu..
    31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİ [ANA KONU] (23.06.2019 İSTANBUL SEÇİM TEKRARI KARARI ALINDI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 16 Nisan 2019; 16:19:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Şimdiye kadar neyi beklemiş?

Alıntıları Göster
    Şimdiye kadar somut bir delil üretemediler. Ancak soyut ve akıllarından geçen senaryolar vardı. Sık sık tekrarlayarak kendileride inandı. Şimdiye kadar beklemeleri ellerinde somut delil olmamasıydı. Halen ya delilleri yok yada bu zamanda ürettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 16 Nisan 2019; 16:16:9 >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Dünya'da sadece Abd mi var? Avrupa'daki devletlerin ve yatırımcıları hiç mi hesaba katmıyorsunuz? Seçimin tekrarı durumunda ne olacğını hep beraber göreceğiz.
  • Madem itiraz ediliyor neden 16 gündür sayım oldu?

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Sahte delil üretmek için vakit kazandılar.
  • 4.kere saydırmalarından ise bir an evvel iptal istemişler artık.Daha iyi yani.Bıktırdılar artık.

YSK ya kabul ya ret bitti.
  • Sanmıyorum itirazın geçerli olacağını,ama bu konuya ne zaman girsem içim darlanıyor

• Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam o duygu bana da geliyor sürekli. Ben mazbatayı vereceklerini düşünüyorum yoksa bu kadar süre bekletilir temizlik yapılmazdı diye düşünüyorum ayrıca belediyenin bir çok malı mülkü ihalesi de usülsüz bir şekilde peşkeş edildi. Ama ne zaman şurada 2 satır okusam lan acaba mı diye içim darlanıyor. 🤔 🤔 🤔

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Bir şekilde istanbul ak partiye verilirse çok büyük karışır ortalık. Herkes biliyor artık birşeyler döndüğünü. Kendileri bile kaybettiklerini gayet biliyor

• Ysk kararı ne zaman açıklar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm sandıklar sayıldı veya az kaldı bitecek. Bütün maddi yanlışlıklar düzeltildi. Daha neyin itirazı bu. Bu adamlar bırakmaz istanbulu iptal ettirir seçimleri. Eğer seçim tekrarlanırsa isterimki imamoğlu en az 100 bin fark atarak kazansın asıl kapak o zaman olur.
  • Bunların seccadesi dolar,kıblesi Amerika olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 16 Nisan 2019; 16:37:36 >
  • Daha öncede yazmıştım olağanüstü itiraz mazbatanın verilmesinden maksimum bir hafta sonra yapılır diye bunlar mazbatayı verdilerde bize mi söylemiyorlar lan :)

• 
Sayfa: önceki 10021003100410051006
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.