Şimdi Ara

ISPARTA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
4.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BURAYA DÜŞEN ARKADAŞ VARSA HABERLEŞELİM.

• Valla sadece 3 kişi var devrem galiba bir kişiyi daha görmüştüm ama kaybettim.
  • Sudafed kullanıcısına yanıt
    arkadasım gecen sene aralık donemınde ısparta il jan. kom. da yapmıs. Ondan bilgileri alır almaz sizinle paylaşıcam. Bu arada ozelden konusabiliriz (facebook vs...)
  • Ben de kasımda oradayım haberleşelim arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PMB P kullanıcısına yanıt
    Senden bilgileri bekliyoruz devrem bizimki il jandarma komando mu oluyor yoksa sadece jandarmayız değil mi komando değiliz.Hoş komando olamaz raporum var ama askeriye sağı solu belli olmaz :)
    arkadasların grup 130 kisi kadar gitmiş ısparta genelınde 2 yerde biri merkezde diğeri gonen ılcesı olmak uzere egtıım verıyolarmıs.38 gun acemı egıtımı almıslar,arkdas gonen ılcesınde almıs acemı egıtımını rahat gecmıs, ustalıgı yalvac ılcesınde yapmıs. yalvac dahada rahatmıs telefon sıkıntı degılmıs . hazır kıta gece gunduz dıye 2ye ayrılan sey varmıs bı olayoldugunda komutanla sen gıdıyomussun. en kotusu cezaevine dusmekmis burda hıcbı komutan karısmaz ama hep kulede nobet olurmus. acemiliktede yarısının telefonu varmış. simdilik bu kadar
  • @Sudafed
    Sanırım benden bahsettin Burdayım devrem

Bu arada konuyu okuyun derim @Kısa Dönem nickli arkadaş birkaç bilgi paylaşmış.
    http://forum.donanimhaber.com/m_33623247/tm.htm
    mobile sürüm
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=33623247&p=1#33623247

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza_007 -- 27 Ekim 2013; 20:54:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza_007

@Sudafed
    Sanırım benden bahsettin Burdayım devrem

Bu arada konuyu okuyun derim @Kısa Dönem nickli arkadaş birkaç bilgi paylaşmış.
    http://forum.donanimhaber.com/m_33623247/tm.htm
    mobile sürüm
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=33623247&p=1#33623247

Evet devrem okudum arkadaşın yazdıklarını genel olarak olumsuz pek yorum görmedim inş sıkıntı olmadan gidip geliriz.Birde biz acemi ve usta birliği aynı olduğu için dağıtım izni alamıcaz mı?7 gün dağıtım iznimiz var ama bazı arkadaşlarım aynı yere düştüğün için vermeyebilirler dedi de senin bilgin var mı?

benim duyduğum da dağıtım izni zorunlu diyolar _askeriye bu sağı solu belli olmaz
  • Teslim tarihi 6 kasım saat 10 mus sulusumu aldım isteyenlerle ozelden iletişime gecelim yavaştan
    benim sulus çarşambaya kaldı
  • hamza_007 kullanıcısına yanıt
    Suluste teslim tarihi 6 kasım yazıyo bıde saat 10da teslim olucagım tebliğ edildi gibi bi yazı yazdırıp ımzalattılar saat 10 bıraz erken gıbı ama bıletımıde ona gore aldım
    sen nerden geliyosun devrem
    Yakın, Antalya. Benim iki saatlik yolum var devrem.
    benım 7 saatlık yol var herkesin teslim tarihi saati aynıysa teslim olmadan bulusur muyuz içerde mi buluşuruz haberleşelim devrem
    daha sulusum elime geçmedi. net tarihi henüz bilmiyorum.
  • Arkadaşlar salı akşamı otobüsle yola çıkıyorum sabah 7 8 ınş ıspartadayım buluşup kahvaltı filan edelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: PMB

Suluste teslim tarihi 6 kasım yazıyo bıde saat 10da teslim olucagım tebliğ edildi gibi bi yazı yazdırıp ımzalattılar saat 10 bıraz erken gıbı ama bıletımıde ona gore aldım

Valla cok iyi yapmıssın biz acele ettik 6sına ucak bileti aldık ama öglen 1de mesai saati bitimine kadar katılırım birlige ins sorun olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Senden bilgileri bekliyoruz devrem bizimki il jandarma komando mu oluyor yoksa sadece jandarmayız değil mi komando değiliz.Hoş komando olamaz raporum var ama askeriye sağı solu belli olmaz :)

Silüste sınıf olarak jandarma yazıyo.
  • Devrelerim Asker saati işini ne yaptınız aldınız mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza_007 -- 30 Ekim 2013; 18:06:43 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.