Şimdi Ara

iso dosyası nasıl açılır (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
358.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ultraİso yu öneriyorum program kullanmanın daha sağlıklı olduğu görüşündeyim
  • Buyrun arkadaşlar size bir arkadaşımın hazırladığı .iso uzantılı dosyaların nasıl açılacağı ile ilgili görüntülü anlatımını veriyorum.İndirilecek dosya 4 mb ve sıkıştırılmıştır. Açık hali ise 6,18 mb dir ve ".exe" şeklindedir. Bir bakmanızı tavsiye ederim.

http://rapid share.com/files/398847997/virtual_clone_drive.rar.htm

rapid ile share arasında boşluk yoktur.
  • Saolun banada lazımdı.Şuanda ghost riderın oyununu indiriyorum part 3 teyim.
    İndirmek isteyen BURDAN indirebilir 4 part ve iso.
  • EN IYISI DEAMON TOOLS
  • Aradan baya zaman geçmiş ama önerimizi yapalım alternatif olur.
    MagicDisc
    http://www.magiciso.com/tutorials/miso-magicdisc-overview.htm
  • ya bu virtual cd yi kuruyorum en üsttekine tıkladım hani.1 saat sürüyo cok uzun sürüyo yaa
  • ben 7.60 bg oyun indirdim ISO dosyasi ve bu dosyayi superiso poweriso deoman tools ve wirar programlarinin hic biriyle oyunu kuramadim bu konuda bana yardimci olabilicek varmi soyledikleriniz programlar icinde sadece 4 dosyayi gosteriyor bu dosyalar toplan 40 mb gibi bisey peki geri kalan kismini neden acamiyorum
  • Merhaba, WİNRAR varsa, İSO dosyasına sağ tıkla, ''arşıve ekle'' yi tıkla , bu kadar....Kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrangeHH

Deamon tools programını kullanabilirsin

+ power iso yu öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oaygun

Bu kadar uğraşmaya ne gerek var. Sisteminizde winrar kurulu ise,açmak istediğiniz iso dosyasına sağ tıklayın buraya çıkar diyin olsun bitsin. Yani herhangi bir rar dosyası gibi... Çünkü iso dosyaları da bir nevi sıkıştırılmış dosyadır.

eyw.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

Bu kadar uğraşmaya ne gerek var. Sisteminizde winrar kurulu ise,açmak istediğiniz iso dosyasına sağ tıklayın buraya çıkar diyin olsun bitsin. Yani herhangi bir rar dosyası gibi... Çünkü iso dosyaları da bir nevi sıkıştırılmış dosyadır.

eyw.

Bu bilgi sağlıklı değil!
    Bu şekilde iso dosyasını açabilirsiniz içinden lazım olan birtakım dosyaları alabilirsiniz ya da içini görebilisiniz o kadar.

Ancak, program ve ya oyun kurulumu yapılacaksa mutlaka kalıp dosyası olarak kullanılmalı yani ya cd/dvd ye kalıp olarak yazılacak yada deamon tools gibi bir program yardımıyla sanal sürücü olarak gösterilecek.
    Aksi halde sorun yaşatır kurulsa bile sağlıklı çalışmaz çalışsa bile cd isterse göstermekı lazım bu mümkün olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Snap!

quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

eyw.

Bu bilgi sağlıklı değil!
    Bu şekilde iso dosyasını açabilirsiniz içinden lazım olan birtakım dosyaları alabilirsiniz ya da içini görebilisiniz o kadar.

Ancak, program ve ya oyun kurulumu yapılacaksa mutlaka kalıp dosyası olarak kullanılmalı yani ya cd/dvd ye kalıp olarak yazılacak yada deamon tools gibi bir program yardımıyla sanal sürücü olarak gösterilecek.
    Aksi halde sorun yaşatır kurulsa bile sağlıklı çalışmaz çalışsa bile cd isterse göstermekı lazım bu mümkün olmaz.

haklısın dota kuracaktım bir türlü açılmadı program şart galiba. saol.

• İso dosyasını, sanal nero cd ye nasıl yükleriz, çıkarma var ama yükleme (mount image) yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayhan

İso dosyasını, sanal nero cd ye nasıl yükleriz, çıkarma var ama yükleme (mount image) yok?

Bu işaretli olsun
     iso dosyası nasıl açılır

sürücü oluştu
     iso dosyası nasıl açılır

ve burada image.nrg yerine sen iso dosyasını göstereceksin.
     iso dosyası nasıl açılır

• Daemon Tools indir ve kur işini görür.
  • @Snap! hocam teşekkürler, çok güzel anlatmışsın.Sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: İtalian Stallion*

Daemon Tools indir ve kur işini görür.

Kullanımı basittir,Türkçe desteği vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordOfTheDarknesss

quote:

Orijinalden alıntı: İtalian Stallion*

Daemon Tools indir ve kur işini görür.

Kullanımı basittir,Türkçe desteği vardır.

• winrar ile aç adamı sinir etme
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.