Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.747
Cevap
87
Favori
201.189
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24 saat içinde elime ulaştı ürünler , arkadaş oldukça ilgili tam bir esnaf.

sadece ufak bir ayrıntı dikkatimi çekti .sanırım hematit tesbih esnek misinadan yapılmış , oltuda öyle olsaydı çok iyi olurdu.Belkide oltunun ipi daha sağlamdır.

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegendaryTURK -- 16 Haziran 2017; 14:41:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar bana bir tesbih önerir misiniz ?
    hafif çekmesi kolay ağır gözüken.
    birde imamesi filan kalitesiz ve abartı gürünümlü olmasın. sade güzel.
    ipi de sağlam olsun.
    siyah da olmazsa güzel olur. lav kırmızısı gibi renkler olabilir. farklı olabilir.

teknik detaylardan fazla anlamam o yüzden isteklerimi belirttim.size bırakıyorum.

sonucen bana ürünün linkini mesaj ile gönderirseniz sevinirim.
  • LegendaryTURK kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde, sağlıkla kullanmanızı dilerim hocam.

Not:Hematit tespihler daha ağır olduğu için ipi çok kısa sürede eskitmektedirler.Bunun için onları ipe dizemiyoruz.Hepsi misinaya dizilidir.Oltu ise daha hafif ve dayanıklıdır.İpi de sıkma kehribar ipidir.Görüşmek üzere, Saygılar sunuyorum.
  • magicrea kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar, hoşgeldiniz.

Bu şekilde öneri zor olacaktır.Zira siz en güzel ürünü kendi zaevkinize göre seçerseniz daha uygun olacaktır.Renk ve boyut olarak en ideal ve kullanabileceğiniz ürünü aşağıdaki linkten bulabilirsiniz.Resimler ürünlerin birebir fotolarıdır.Başka yerlerde olduğu gibi resimden farklı ürün gelmesi kesinlikle yaşanmamaktadır.Ayrıca boyut bilgileri de tüm ürünlerin açıklama kısımlarında detaylı olarak yer almaktadır.

Tüm ürünlerimizin linkleri:
    http://dukkanlar.gittigidiyor.com/TESBIHCI_KADIR_AGA/

• Ben de sipariş verdim, inşallah babalar gününe yetişir
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Hocam babalar gününe yetiştirebilmek adına 2 gündür 17.00a kadar olan tüm alımları kargoluyorum.Umarım kurye kaynaklı bir sorun oluşmaz ve zamanında teslim alırsınız.Saygılarımı sunarım.
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    Değerli DH üyelerimiz, özel kutulu yeni kampanyamız tüm hızı ile devam etmektedir.Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Saygılarımla

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/babalar-gunu-isme-ozel-atesi-renk-polonya-toz-kehribar-288959818

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGOFULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGOFULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO

Değerli DH üyelerimiz, bildiğiniz gibi cumartesi günleri kargolar yarım gün çalışmaktadır.Bu nedenle cumartesi günleri saat 12.00ye kadar verilen siparişleri aynı gün kargolamaktayız.

Yarına özel olarak, yarın saat 13.30a kadar yapılacak alışverişlerinizi hemen yarın kargolayacağım.Sipariş vermek isteyen üyelerimiz bu saate kadar alışverişlerini yaparlarsa yarın kargolanacaktır.Saygılarımla
    Hocam iyi çalışmalar, GG dan da mesaj attım yalnız hediye paketini unutmazsak sevinirim :)

Toz kehribar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aslanor1940 -- 17 Haziran 2017; 2:36:24 >
  • Bende aldım iki adet yarın kargo şubesinden alacam inşallah adrese teslimi bekleyemem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • g.gidiyorda maxipuan geçseydi iyiydi..
  • Aslanor1940 kullanıcısına yanıt
    Hocam eksiksiz şekilde bugün kargolanacaktır. :) Şimdiden sağlıkla kullanmanızı diliyorum.Görüşmek üzere, saygılar sunarım.

Not:BUGÜN SAAT 13.30A KADAR YAPACAĞINIZ TÜM ALIMLAR, BUGÜN KARGOLANACAKTIR.
  • almak istiyorum fakat aklıma şu takıldı. sokakta 5 liraya satılan tesbihlere çok benziyor gerek şekil gerekse renk olarak. gerçekten ne farkı var bunun ( polonya toz kehribar )
  • Mezarcı.Baba kullanıcısına yanıt
    Şimdiden sağlıkla kullanmanızı diliyorum hocam.Yeni alışverişlerde de görüşmeyi diler, saygılar sunarım.
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Hocam sokakta satılan tespihlerde bu boyutu, bu görünümü ve püskülü bulmanın imkanı yoktur.Zira sadece özel kutusu ve püskülü 10tldir.

Polon kehribarlar, sıkma ve ateş kehribarların görünümünü birebir yansıtan ürünlerdir.Saygılar sunarım.
  • nabiaga kullanıcısına yanıt
    Zaman zaman farklı kampanyalar yapıyorlar hocam, dilerseniz takip edebilirsiniz.Yardım gerektiğinde özelden de ulaşabilirsiniz.Saygılarımla
  • Hocam merhaba, kuka efe tespihimiz gelmiştir.Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Saygılar sunuyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/kuka-efe-tespih-kure-kesim-14mm-289946618

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 19 Haziran 2017; 15:17:28 >

işten güçten ancak vakit buldum.

kutulu polonya kehribarı elime ulaştı ve çok güzel bir tesbih.Görünüşü ve çekimi çok güzel

herkese tavsiye ederim.
  • roadstar82 R kullanıcısına yanıt
    Sağlıkla kullanmanızı diliyorum, yeni siparişlerde görüşmek üzere.Saygılar sunarım.

NOT:Değerli DH üyelerimiz, özel kutulu ateşi renk polonya toz kehribar tespihimizin satışı sürmektedir.Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/babalar-gunu-isme-ozel-atesi-renk-polonya-toz-kehribar-288959818

• Kadir beyden gül,firuze ve oltu tespih aldım. Bir haftadır oltuyu kullanıyorum. Çok teşekkür ediyorum gayet iyi duruyor tespihler. Bu üçünden en güzel duran firuzeyi hediye ettim bile. Gül kokulu tespih çok güzel kokuyor çektikçe. Çok uygun fiyata sorunsuz ve kaliteli tespihlerim oldu.Hayırlı satışlar. Bol kazançlar diliyorum
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.