Şimdi Ara

İsmail Acar x Trendyol 300 Adet Limitli Sanat Eseri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar, sanat işleriyle uğraşan ve bilgisi olanlar bilir ve tanır. İsmail Acar'ın 300 adet limitli eseri sertifikalı olarak satışa çıktı. Taksitle aldım ben ileride de daha da değerleneceğini düşünüyorum. Benim gibi sanat ile uğraşan arkadaşlar da haberdar olsun istedim kısa sürede muhtemelen tükenecektir.

Sanatçı: İsmail Acar

Eser İsmi: Kaftan

Üretim Yılı: 2022

Eser Ebadı: 100 x 70 cm

Materyal: Serigrafi

300 adet Limitli Edisyon

Link

İsmail Acar x Trendyol 300 Adet Limitli Sanat Eseri

Tanımayanlar için İsmail Acar:

smail Acar Hakkında

İsmail Acar, 1971'de Suşehri'nde doğdu. 1988 yılında girdiği Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü, Prof. Ergin İnan Atölyesi'nden 1992 yılında birincilikle mezun oldu. 1993 yılında "Teknoloji ve Sanat" mastır tezini verdi. İsmail Acar, bugüne kadar toplam 250’nin üzerinde kişisel sergi açtı ve karma sergiye katıldı. Acar'ın eserleri, Avrupa ülkelerinin tamamında, Amerika kıtasının tamamında, Arap Yarımadası’nın tamamında, Rusya, Moldova, Ukrayna, Gürcistan, Ermenistan ve tüm Türk Cumhuriyetleri'nde, Mısır, Fas, Cezair, Libya, İsrail, Çin, Tayvan, Malezya, Singapur, Tayland, Hindistan, Pakistan, Kore ve Japonya'da olmak üzere dünyanın 86 ülkesinde müze, özel koleksiyon ve galerilerde bulunmaktadır. Türk realizm akımının öncülerinden biri olarak gösterilen İsmail Acar, yurt dışına en fazla eser satan Türk sanatçı konumundadır. 2008 Türkiye Kızak Federasyonu kurucularından, Bizim Dünyamız Vakfı kurucu ve mütevelli heyeti üyesi ve TEGV mütevelli heyeti üyesi olan Acar, çalışmalarını İstanbul ve Bordeaux’ta sürdürmektedir.

• ürün güzel ama biraz pahalı geldi. taksit belki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.