Şimdi Ara

İşletme İktisadi Enstitüsü MBA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, istanbul üniversitesi işletme iktisadı enstitüsünde yüksek lisans yapanınız var mı , varsa kolay mı oluyor yoksa zorluyorlar mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben oradan lisans mezunuyum, derse gelen hocaları söylerseniz yardımcı olabilirim.
  • hocaları bilmiyorum maalesef
  • merhaba 2005 yılında oradan lisans mezunu oldum. Hayri Ülgen zamanıydı. Yüksek lisansımı başka bir üniversitede yaptım. Hem yüksek lisansımda, hem de doktoramda oradan birer hoca dersimize gelmişti.

Derslere hazır gidin. Örneğin, örgütsel gelişim dersine büyük ihtimalle güven ordun ya da hakkı aktaş gelir. Şu an doktorada güven hocadan ders alıyorum. Elinizde meteryaller olması sevindirir. Makale, kitap vs.. çalışkan ve derse ilgili öğrenci profili çizin. Sadece dersi geçme niyetiyle orada olmayın.

Yüksek lisans ve doktorada öğrenci hoca ilişkisi çok başka bir boyuttadır. Her hoca bir felsefi öğretici rolündedir desem yeri. Dersler ilerledikçe hiçbir şey bilmiyormuşum dersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 4 Temmuz 2017; 15:32:21 >
  • Merhaba ben bu yıl örgün programı kazandım. Sizde kazandınız mı? :) Öyleyse tanışabiliriz.
  • JaCKiE_BrOwN kullanıcısına yanıt
    lisans ing son sınıftayım. Güven Hoca gerçekten fakültede ki en iyi hocalardan biri. Yar doç olmasına kanmamak lazım profluk ders anlatıyor.
  • Evet apayrı bir hoca güven hoca. Alanında çok da önemli çalışmaları ve makaleleri var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.