Şimdi Ara

işletim sistemi seçiminde yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle hepinize selamlar arkadaşlar yaklaşık 3.000 liraya bir sistem topladım.asus m5a97 r2.0/amd fx 8350/msi gtx 980 twin frozer 5/corsair 1886mhz cl10 ddr3 16 gb/cooler master haf 912 gx80 plus 750w pencereli kasa/cooler master hyper 212 evo.Daha ses kartı almadım ki alıcakda param kalmadı malum bu arada ekran kartını yurt dışından B&H dan 1.100 liraya getirdim almayı düşünen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim sorum şu arkadaşlar ben hayatım boyunca windows 8 veya 8.1 kullanmamış bi insanım ve lisanslı en az 300-400 liraya bir işletim sistemi alıcam windows 7 alıcam ama tarihi eser diyorlar windows artık güncelleme vermiyor diyorlar w8 veya 8.1 ide hiç kullanmadım kullanmış deneyim sahibi bi arkadaş varsa beni aydınlatabilirmi çünkü bu işletim sistemine bir kere para vericem ve pişman olmakta istemiyorum

• Tabiki Windows 8.1 pro 64 bit
  • Windows 8.1 pro x64

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica etsem + larınıda yazabilirmisiniz yardımlarınız içinde şimdiden teşekkür ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolwes

Rica etsem + larınıda yazabilirmisiniz yardımlarınız içinde şimdiden teşekkür ediyorum

Çok daha hızlı, stabil,mutlimedya özellikleri çok daha fazla.
  • Çok teşekkür ederim arkadaşlar yardımlarınız için bu arada sistem nasıl iyi olmuş mu bu arada ucuz yollu ama anakartın üzerindeki ses kartından daha iyi bi ses kartıda önerebilirmisiniz
  • windows 7 al en az 10 sene daha götürür :D ben öyle yaptım pc kasmasın diye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.