Şimdi Ara

işlemcim p4 2.40 cpu hızım 1,80 Bu nasıl oluyor??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• vardır, daha 2 3 gün önce aynı sorun için başkasına msj yazmıştım..bios dan cpu freq. menüsüne gel 18*133 olacak şekilde ayarla..seninki 18*100 çalışıyor şu an
  • quote:

Orjinalden alıntı: clarion

vardır, daha 2 3 gün önce aynı sorun için başkasına msj yazmıştım..bios dan cpu freq. menüsüne gel 18*133 olacak şekilde ayarla..seninki 18*100 çalışıyor şu an

üstad evet baktım 100 calışıyor şuan ama locked durumunda kilitli yani + - tuşlarınla hareket ettiremiyorum o kilidi nereden acabilirim?
  • bioslarda o kısım kiltitli olmaz genelde..18 olan çarpan kilidi tamam ama fsb kilitli olmaması lazım pageup pagedown tuşlarını denedinmi onlar açıyordur menüyü yada enter abas olmadı kendin 133 gir..kilitli olması tuhaf geldi bana
  • denedim usta entera bastım pu pd yaptım yine olmadı... bunun başka yolu yokmudur "kendim 133'ü nasıl gircem"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygttsbs -- 13 Ocak 2008; 1:17:21 >
  • ustalar.. ben deniyorum deniyorum ama bir türlü yapamadım biraz yardım edin lütfen.. cpu freq locked gösteriyor pd pu + - enter vs tuşlardan değişmiyor.. ben bunu nasıl değiştirip 133e cıkartcam??
  • Anakart marka modelini yazarsanız aynısından kullanan arkadaş olabilir.
  • anakarttan jumperla kapalı olmasın belki oyüzden değiştiremiyosundur
  • biosta bi şecenkete onu kilitliyor olabilir
  • Çarpan kilidi olabilir ama fsb de mi kilitli?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.