Şimdi Ara

işlemcim 84'C anakart 110C

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar casper nirvana laptop kullanıyorum.2.4 ghz işlemcim var.en basit oyunları bile oynarken(bmw m3 challenge,nfs underground vs) 5-6 dk içinde işlemcim rahat 78'C yi görüyor.15-20 dk oynasam 80'in üstünde.anakartım da herzaman en az 95 derece.ne yapmalıyım ya ,fanlarımı temizliyim,macunu mu değiştirim ?

işlemcim 84'C  anakart 110C

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumfly -- 9 Eylül 2014; 10:50:51 >

• laptop soğutucuları var onlardan al derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • macunu yenileyip birde sogutucu almanızda fayda var ama laoptplarda malesef ısı sorunu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supervisor_

macunu yenileyip birde sogutucu almanızda fayda var ama laoptplarda malesef ısı sorunu var

teşekkürler.macunu yenileyeceğim zaten mecbur.ama laptop soğtucu alan birkaç arkadaş,soğtucunun hiçbir etkisinin olmadığını söyledi(tabi kaliteli soğtucular da var ama malum bütçe :) .laptopu 1 yıldır kullanıyorum fanları da temizlerim ama merak ettiğim acaba işlemci bu sıcaklıkta çalışmaya devam ederse yanarmı acaba
  • forumfly F kullanıcısına yanıt
    yok hocam sadece asırı ısınırsa pc reset atar yanma giibi bişey olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supervisor_

yok hocam sadece asırı ısınırsa pc reset atar yanma giibi bişey olmaz

sağolun.birde birşey daha soracaktım; bilgisayar ayarlarından cpu sıcaklığı belli bir seviyeye gelince otomatik olarak kapanması sağlanbilirmiş.onu nasıl yapabiliriz acaba ?
  • hocam hiç ugrasmadım o dediginiz ayarlarla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.