Şimdi Ara

İşlemci Soğutucu Tavsiyesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben x3 450 kullanmaktayım işlemcimden memnunum ancak soğutucusundan nefret ediyorum soğutma performansı iyi ancak fanı küçük olduğu için aşırı ses yapıyor... Öğrenciyim okulların açılmasına 1.5 ay kaldı haliyle harçlık biriktirmem gerekiyor 2 aydan beri bayağı harcama yaptım sizden ricam 50 liraya kadar işlemci soğutucu tavsiyesi istiyorum... Soğutması berbat olmayan ses yapmayan kule tipi bir soğutucu istiyorum aklımda iki model var birisi PC Cooler s90 diğeri ise akasa venom pico. PC Cooler S90'ın özelliklerinde max 20 desibel sessiz bir fana sahip olduğu yazıyor araştırdığımda performansının da iyi olduğunu gördüm galiba onu alacağım... Bu fiyata daha iyi iyi işlemci soğutucu varsa yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

• Sessiz soğutucu için kasa müsait ise 12cm ve pwm özellikli fana sahip soğutuculara bakın.

Akasa Venom, Sunbeam C.C.F vb. aksi halde 92mm'lik fanlı olanlar biraz daha yüksek devirde çalışırlar ve performansı düşük olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Sessiz soğutucu için kasa müsait ise 12cm ve pwm özellikli fana sahip soğutuculara bakın.

Akasa Venom, Sunbeam C.C.F vb. aksi halde 92mm'lik fanlı olanlar biraz daha yüksek devirde çalışırlar ve performansı düşük olur.

Kasam aerocool vs-3 bu kasa için 60 tl soğutucu var mıdır biraz bütçeyi arttırayım
  • Sunbeam C.C.F öneriyorum Hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Sessiz soğutucu için kasa müsait ise 12cm ve pwm özellikli fana sahip soğutuculara bakın.

Hocam kusura bakmayın pek açıklama yapamadım müsait değilimde.... 12cm PWM Özellikli aerocool vs-3 kasama uygun en ucuz soğutucuyu yazabilirmisiniz ? Biliyorum zahmet veriyorum ama yardım ederseniz sevinirim ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.