Şimdi Ara

İşlemci Soğutucu Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar, genellikle oyun için kullandığım Ryzen 5600x işlemcili bir sistemim var.

Soğutucu olarak Thermaltake Water 3.0 240 ARGB Sync sıvı soğutucu kullanıyorum.

Ancak anlamadığım bir şekilde bazen sıvı soğutucu devre dışı kalıyor, fanları çalışıyor ama soğutma yapamıyor. Normal şartlarda 55-60 derece ısınan işlemci 75 dereceye falan çıkıyor.

Bu durumdan artık sıkıldım sıvı soğutucuyu garantiye göndericem.

Bana ciddi manada çok sağlam bir hava soğutucu önerir misiniz?

• Hava soğutma için kasa ölçüleri (modelini yazınız) ve ramlerinizin soğutucu profili de önemlidir, ram modelinizi ve anakartınızı da yazın lütfen.

• Bütçe belirtmemişsiniz, kaliteli ve sorun çıkarmayacak olan noctua d15 chromax black ve be quiet dark rock pro, iki ürününde metal renklisi mevcut. Yukarıda ki uyarıyı da dikkate almak lazım.

• Selamlar,

ID-COOLING ürünlerine bakmanı öneririm neredeyse 4 5 model senin ihtiyacını karşılayabilir SE-224-XT veya SE-234 ARGB yeterli olacaktır, istersen bu ürünlere 2. fan alıp da takabiliyorsun hatta duet olarak 2 fanlı hatta 3 fanlı modelleri de var, ürünlerin kasana sığıt sığmayacağını kontrol et mutlaka

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.