Şimdi Ara

İşlemci Sapıttı i7 2600k (3d mark 11 phsyx rezaleti)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar son zamanda windows 8.1 ile alakası var mı bilmiyorum.. 3d mark 11 ve 3dmark gibi uygulamaların pyshx skorları inanılmaz düştü unigine heaven da da sorun var,

directx sürücülerini baştan yüklememe ve donanım ayarları ile oynamama rağmen bu sorunu açıklayamıyorum.. işin ilginci cinebench 11.5 skorları normal

i7 2600k 4.5ghz
    Asus P8P67 Deluxe
    Gtx670
    Corsair TX850
    Windows 8.1Pro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeVaST@ToR -- 27 Ekim 2013; 18:09:39 >

• Evet fizik skoru çok düşük çıkmış.Daha ônce aynı işletim sisteminde yine aynı puanı alıyormuydu yoksa win 8 e geçince mi skor düştü.Birde 3d mark ss inde işlemci adı görünmüyor normalde yazması lazım.3d mark dışında başka testlerde deneme yapın.Unigineler işlemciye fazla yüklenmezler.Prime95 te işlemciyi yüke alınca çektiği gücü ve çekirdek kullanımını kontrol edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorunu çözdüm, çift kanal bellekler arıza yapınca tek ram takmıştım 8gb'lık ondan oluyormuş, tek - çift kanalın bu kadar farkettirmesi şaşırttı doğrusu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeVaST@ToR

sorunu çözdüm, çift kanal bellekler arıza yapınca tek ram takmıştım 8gb'lık ondan oluyormuş, tek - çift kanalın bu kadar farkettirmesi şaşırttı doğrusu..

Geçmiş olsun.Yeni skorunuzu paylaşır mısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mur88

quote:

Orijinalden alıntı: DeVaST@ToR

sorunu çözdüm, çift kanal bellekler arıza yapınca tek ram takmıştım 8gb'lık ondan oluyormuş, tek - çift kanalın bu kadar farkettirmesi şaşırttı doğrusu..

Geçmiş olsun.Yeni skorunuzu paylaşır mısınız.

teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.