Şimdi Ara

İşlemci Karşılaştırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bu İşlemciler Arasında Pek Fark Varmı Yoksa Okdr Yokmu Hangisi İyi

AMD Phenom II x6 1090T
    -------------------------------
    İntel i7 Extreme 980

Aralarında Pek Fark Göremedim Gibi Geldi Bana Sizce ??

Bunla İlgilini Konu Varsa Özür Dilerim...

Oyun Amaçlı İstiyorum Bunuda Eklimde Neden İstiyorsun Sorusu Ortadan Kalksın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DimaGe34 -- 20 Temmuz 2010; 21:01:22 >

• Al amd'yi..
    İslemciye milyarlar dökmeye gerek yok..
  • Akli dendesi iyi ve profesyonel kullanici parasi olsa bile 2 bin tl lik 980 x almaz,
    570 liraya x6 1090t alir geriye kalan para ile ekran karti,ses sistemi,ne ihtiyaci varsa artik alir,
    aksini soyleyenin zeka seviyesinden suphe duyarim,
    aradaki fark cok,+2,3 kati pahali diye yuzde 300 daha hizli degil,yuzde 30 luk farka degmez,
    intel ve amd islemcilerde alinacak ve alinmayacak islemciler var,
    intel i5 750 i7 920 i7 930 gibi fovariler varkene kimse 980x almaz alsa da birsure sonra degeri cok duser,2900 xt hatirlayan varmi 600 liraya satildigini biliyorum,simdi 100 lira olsa kimse almaz,ayni mantik,uyanik olalim.
  • intel kullanıcısı olarak katılıyorum o i7_980 geç hatta unut gitsin ben i7_975ex kullanmaktayım bakmayın öyle ben o kadar yüksek para vermedim 2000tl benim sistem sıfır olarak olması gereken den %50daha ucuza geldi yoksa i7-975ex para vermezdim yinede amd yolunda git amd nin 6 çekirdek yanınada 59.. ekran kartını yapıştır ak gitt
  • 980x parasına komple oyun sistemi toplanır. ha benim makinam dünyanın en hızlı pc si olsun 10 bin 15 bin liranın lafı olmaz dersen tabiki i7 980x tavsiye ederim.
  • amd aqar
  • Çok uçuk paralar vermene gerek yok zenginsen onu bilemem ama kendine bir fiyat aralığı belirleseydin daha kolay yardımcı olabilirdik..
  • http://forum.donanimhaber.com/m_41491448/tm.htm karar vermende yardımcı olacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfkrt -- 23 Temmuz 2010; 1:10:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.