Şimdi Ara

İşlemci ısım sizce nasıl ? Ryzen 7 3700X

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kasa : Xigmatek ZEST Rainbow
    PSU :Xigmatek Minotaur 650W 80+ Gold

8 dakikadan biraz daha fazla stress test yaptım, işlemciyi kutusundan çıkan wraith prism soğutucu ile kullanıyorum, sonuçlar aşağıda:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSerhan -- 8 Temmuz 2020; 20:42:38 >

• oda sıcaklıgı kaç derece kasa kapağı açık mı kapalı mı kaç fan var ölçüleri ne fanlar nereye hava üflüyor kasa ne ekran kartın ne kasa içi bileşenler ne sistemde hiç hız aşırtma var mı bunlarıda yaz ki sağlıklı değerlendirilsin değil mi?

işaretli olmayan stres gpu's u da işaretleyerek te bir test yap bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgnzcn -- 8 Temmuz 2020; 20:47:16 >
  • oda sıcaklığını net ölçecek bir cihazım yok, ankaradayım ve şu an meteoroloji verilerine göre ankara 23.2 derece görünüyor ama evin içerisi biraz daha sıcak sanki, kasanın yan camı kapalı, kasada açık yer yok, kasanın önünde 2 adet 20 cm fan var, egzos fan olarak 1 adet 12 cm fan mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSerhan -- 8 Temmuz 2020; 20:48:47 >
  • ne 23'ü baba 28.5 gösteriyor benim termometre konya'da.kışın 23 olur evin içi.baya oynatır bu kadar sıcaklık farkı bilgisayar bileşenlerinde.
  • telefondaki meteoroloji uygulamasının yalancısıyım
  • voltaj 1.1 de sabit.

offset +- 0,1 gibi...

voltajı 1 e sabitlemiş 0,1 v +- yapmıs gıbısınız.

1.1 max voltaj ıcın değerler güzel.
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam , performansta da hiç düşüş yok, çok memnun kaldım 65w değerli bir işlemci için çok çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Voltajı 1 e sabitlemiş 0,1 v +- yapmıs gıbısınız.

Bunu nasıl yaptınız biostan merak ettim?
  • İnternette bu konu ile alakalı bir sürü rehber var, araştırırsanız bulursunuz. Ben Recep baltaş'ın YouTube da voltaj düşürme ile alakalı videosundan faydalandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.