Şimdi Ara

Işıklı klavye tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
15.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Logitech K800 var dediğiniz gibi tuş sesini bilemiyorum yalnız. forumda kullanıcısına rastlayamadım

• ben daha once kullandim gayet guzel bi klavye

http://www.pclabs.com.tr/2012/03/29/logitech-g105-klavye-incelemesi/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

Logitech K800 var dediğiniz gibi tuş sesini bilemiyorum yalnız. forumda kullanıcısına rastlayamadım

Teşekkürler...
    Evet bu klavyeyi biliyorum oldukça lüks bir klavyedir, oyuncu klavyesi falan değil tam yazı yazma işi...
    Seçeneklerim arasında yer alıyor ama arkadan aydınlatmalı olduğu için biraz sonlarda :) bir de zor bulunuyor sanırım, 2 yıl önce çıkmıştı. Aradın mı bulunur tabii...

Benim için fiyat önemli değil önemli olan tek kriter "TUŞ SESİ" ve yanında ışıklı da olursa iyi olur (arkadan aydınlatmalı değil)...

Seçenekleri 3'e indirip alacağım artık...

Olmadı elimde ki klavyeyi (A4 Tech KD-600L) en ince ayrıntısına kadar söküp "nasıl sessiz duruma getirilir" şeklinde bir maceraya da girişebilirim... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Newswire -- 13 Kasım 2012; 23:58:02 >

• arkadaşlar önerilerinizin hepsi bir birinden muazzam ürünler ;

G105 aldım + fare ile birlikte çok güzel

tek negatif yonu harf karakterlerinin biraz küçük olması ve butonların tam Üzerlerine ortalanmamış olması

birde multimedya tuşları ışıkları yanmıyor ve hali ile fn kombinasyonu çok kullanışlı olmuyor bu durumda

makro tuşlarına multi medya fonksiyonları atayabilirsiniz

onun dışında çok güzel ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Newswire

quote:

Orijinalden alıntı: ceycey84x

http://www.exa.com.tr/a4tech/klavyeler/a4_tech-337-16287.html

beyler bole olabılır klavye aslında led ısıgı tam ıstedıgım gıbı gece mavısı :) bu tarz yanı mavı led lı kablosuz varmı bıldıgınız marka

Bu klavyeden bende var, fiyatına göre iyi seviyede olduğunu söyleyebilirim.
    Hatta bu yazıyı yazarken onu kullanıyorum, 6 ay oldu alalı...

Ama değiştirmeyi düşünüyorum neden mi, okumaya devam edin...

Bu klavyenin 10 adet Internet ve Multimedya Tuşları gayet kullanışlı ve zekice iki yana yerleştirilmiş. Bir çok multimedya klavyede olduğu gibi en olmadık yerlere serpiştirilmemiş... Çok estetik bir görünümü var, hatta internet'de ki görüntüler bile yanıltıcı olabilir, çünkü kutudan çıkardığımda resimlere nazaran çok daha zarif ve ilginç olarak ince bir klavyeyle karşılaştım.

Fazla uzatmadan ben bu klavyeyi ekstra tuşlarından çok "IŞIKLI" olduğu için almıştım, kaldı ki bu özelliğini de gayet iyi yerine getiriyor, çok hoş bir mavisi var...

Ama maalesef beni en can alıcı noktamdan vurdu! TUŞ SESLERİ!!!

Sen gel bu kadar estetik ve hoş bir klavye yap ama tuş seslerini nasıl yok ederim diye düşünme! İnanılır gibi değil...

Ama başında da belirttiğim gibi bu fiyata anca bu kadar :)
    Hatta fiyatına göre fazlası var...

Bende arayışlarımı sürdüyorum, kablolu/kablosuz/TR klavye farketmiyor benim için önemli olan ışıklı ve SESSİZ olması...
    Yurt dışındaki sitelerde daha çok alternatif var, olmadı oradan siparişin yolu gözüküyor, başka çare yok...

Buldun mu aradğn klavyeyi?

• logitech g510 klavyemi satıyorum. sıfır gibi. 2.12.2013 tarihinde aldım.

http://forum.donanimhaber.com/m_85037619/f_//tm.htm#85266455
  • quote:

Orijinalden alıntı: adamın1i

arkadaşlar önerilerinizin hepsi bir birinden muazzam ürünler ;

G105 aldım + fare ile birlikte çok güzel

tek negatif yonu harf karakterlerinin biraz küçük olması ve butonların tam Üzerlerine ortalanmamış olması

birde multimedya tuşları ışıkları yanmıyor ve hali ile fn kombinasyonu çok kullanışlı olmuyor bu durumda

makro tuşlarına multi medya fonksiyonları atayabilirsiniz

onun dışında çok güzel ....

Hocam klavyeyi uzun bir süredir kullanıyorsun.

Tavsiye eder misin?

Her tuş tek tek mi aydınlatılmış.

Bir de en soldaki G1-G6 arası tuşlara ne tür fonksiyonlar atayabiliyoruz.

Ben oyuncu değilim. Mesela internette G1-G2 tuşlarına önceki/sonraki sayfa, G3-G4 tuşlarına sayfa aşağı/yukarı özellikleri verebilir miyim?

Ayrıca klavye oyuncu klavyesi olduğundan çok mu geniş? İmkanın varsa soldan-sağa genişliğini ölçebilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 2 Ocak 2014; 13:30:32 >

• Pulstar kullanıcısına yanıt
    Şöyle anlatayım

G tuşlarına istediğiniz görevi atayabiliyorsunuz ben müzik görevleri atamıştım ses açma kapama değiştirme vs.

tek tek aydınladtılmış mı bilmiyorum ama tahminimce tek blok ışıklandırma vardır .

klavye genişliğini şuan ölcemiyorum ama ölçmeye çalışıp yazarım
  • quote:

Şöyle anlatayım

G tuşlarına istediğiniz görevi atayabiliyorsunuz ben müzik görevleri atamıştım ses açma kapama değiştirme vs.

tek tek aydınladtılmış mı bilmiyorum ama tahminimce tek blok ışıklandırma vardır .

klavye genişliğini şuan ölcemiyorum ama ölçmeye çalışıp yazarım

Cevap için teşekkürler.

Hocam sonradan aklıma geldi; acaba klavyenin Backspace ve Enter tuşlarının büyüklüğü nedir?

Backspace uzun, Enter tuşu büyük mü? İkisinin arasında başka tuş var mı?
     Işıklı klavye tavsiyesi
  • quote:

Işıklı klavye tavsiyesi

Hocam bunda Türkçe harfler yok?

Zaten bu görselleri gördükten sonra sorma gereği duydum.

dikkatim dağılmış dur bakayım bende klavyeyi toplamıştım depodan çıkartayım sana detaylı bilgi veririm inşallah
  • quote:

dikkatim dağılmış dur bakayım bende klavyeyi toplamıştım depodan çıkartayım sana detaylı bilgi veririm inşallah

Hocam hiç zahmet etme.

Forumda Logitech G105 yazıp arattım; ilanlardaki görsellerde istediğim gibi görünüyor.

Yani, Backspace uzun ve Enter büyük görünüyor.

Benim istediğim de böyle bir şeydi.

İlgilendiğin için teşekkürler.
    rica ederim kardeşim ama yukarıda belirttiğim eksik yanlarını göz önünde bulundur

şuanda logitech su gecirmeyen klavyesini kullanıyorum ışıksız çok güzel tuş aralığı ergonomisi vs
  • quote:

rica ederim kardeşim ama yukarıda belirttiğim eksik yanlarını göz önünde bulundur

şuanda logitech su gecirmeyen klavyesini kullanıyorum ışıksız çok güzel tuş aralığı ergonomisi vs

Hocam odanın ışıklarını kapattığımda beni idare etsin yeter.

Yoksa ben de şu anda Logitech MK520 kablosuz setini kullanıyorum ve çok memnunum. Sanırım 3-4 yıl olmuştur.

http://www.hepsiburada.com/liste/logitech-mk520-kablosuz-24-ghz-klavye-mouse-set-920-002604/productDetails.aspx?productId=bd09852&categoryId=3007055

logitech kadar kaliteli bir klavye alman malı speedlink darksky

vardı teknosadan almıştım cevahirden 20 tl felandı açayip güzel 3 kademe aydınlatması vardı mültimedya vs süperdi daki ben çayı üstüne dökene kadar gerçi içini
    açıp banyoda şampuanla yıkadım mis gibi oldu evde klavye zulam var resmen ondan da bulursan alabilirsin öneririm şahsen çok kalite malzeme
  • quote:

logitech kadar kaliteli bir klavye alman malı speedlink darksky

vardı teknosadan almıştım cevahirden 20 tl felandı açayip güzel 3 kademe aydınlatması vardı mültimedya vs süperdi daki ben çayı üstüne dökene kadar gerçi içini
    açıp banyoda şampuanla yıkadım mis gibi oldu evde klavye zulam var resmen ondan da bulursan alabilirsin öneririm şahsen çok kalite malzeme

Hocam o klavyenin görünüşü çok güzel ancak nereden bulurum bilmiyorum.
  • logitec illuminated keyboard kullanıyorum k800, aradığım gibi bir klavyeydi keyifle kullandım fakat çok geçmeden önce ışıklandırması sonra sift tuşu bozuldu, bugün de tuşu bozuldu angi tuş olduğunu anlamışsınızdır =) aletin içindeki pilleri de değiştiremiyorsunuz, tamir etmek isteseniz içini açamıyorsunuz. zaten türkçe de değil tuşlar... tavsiye etmem...
  • Black widow kullanan varmı veya daha iyisi varmı tavsiye edermisiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.