Şimdi Ara

Isı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar laptobumu alalı yaklaşık 1 sene oldu 3-4 ay öncesine kadar neredeyse ısınmıyordu hatta fanını çalıştırınca bacağım üşüyordu 3-4 ay önce ısınma sorunları başladı artık bilgisayar boştayken bile ısınıyor hele oyuna falan girince el değmiyor klavyeye zor basıyorum bunun sebebi nedir yardımcı olabilir misiniz?

Laptobumun markası modeli bu
    http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?kat=6049&urn=463518&lang=tr-TR#.VdI4zBTtlBc

Buda boştayken pc ısısı
     Isı sorunu

Yardımcı olan herkese teşekkürler.

• aynı sorun bende de vardı chip seti ve işlemcinin macunu değiştirdim gayet ısısı düştü :D
  • Fan tozlanmış olabilir. Cihazın doluluğundan da kaynaklanabilir. Tozlu alanlarda kullandiysaniz büyük ihtimal bu yüzdendir. Yapabilecek seniz fanı temizleyin ve işlemcinin macununu değiştirin. Yetkili servisler maddi durumumuza da uygunsa bu sorunu cozerler. Bilen birisi bu işi yaparsa daha güvenli olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknolojibilgini

Fan tozlanmış olabilir. Cihazın doluluğundan da kaynaklanabilir. Tozlu alanlarda kullandiysaniz büyük ihtimal bu yüzdendir. Yapabilecek seniz fanı temizleyin ve işlemcinin macununu değiştirin. Yetkili servisler maddi durumumuza da uygunsa bu sorunu cozerler. Bilen birisi bu işi yaparsa daha güvenli olur.

1 ay önce açtım toz tanesi bile yok fanda macunu değiştirip bakarim en kisa sürede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.