Şimdi Ara

GPU SUZ KASA 8700k, 32gb ram, h150i pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ram : 32 GB G.Skill (4x8GB) Trident Z RGB LED Serisi 3600MHz
    CPU : Intel Core I7 8700k 3.7ghz 12mb 1151p
    Mobo : ASUS ROG Strix Z370-H GAMING
    Ssd 1 : SSD 960 NVMe M.2 512 GB
    HDD 1 : WD BLACK 1 TB
    Cooler : CORSAIR HYDRO SERİSİ™ H150i PRO RGB
    Kasa : Cooler Master MasterBox Lite 5 RGB
    PSU : Corsair tx850m

ASUS 24,5" XG258Q 1Ms 240Hz FreeSync (G-sync destekliyor) İLE BİRLİKTE : 11500 TL

SADECE KASA : 8500 TL

İlan satışı baltalamaya yönelik her yoruma kapalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRHARMLESS -- 21 Mayıs 2021; 9:40:1 >

• Slm hocam parça satışı varmıdır webcam vs

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xx_AST3CH_xX kullanıcısına yanıt
    Yok hocam
  • Kasa ve Monitör 1 i ayrı satmak isterseniz görüşebiliriz.
  • Yahu isterse 2 tane 1080ti olsun 25 bin lira nedir ya.
    Şimdi ekstra lar var falan filan diyeceksiniz. Hikaye.

25 bin liraya 3080li 10700k işlemcili çok güzel ekipmanlı SIFIR ve adınıza faturalı bir sistem toplanabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EMRE_RUSLAN kullanıcısına yanıt
    Toplayın hocam önünüzde bir engel yok. Benim fiyat bu, hatta 19 a satarken teklif gelmeyen bilgisayara şu an 22 bin teklif geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRE_RUSLAN

Yahu isterse 2 tane 1080ti olsun 25 bin lira nedir ya.
    Şimdi ekstra lar var falan filan diyeceksiniz. Hikaye.

25 bin liraya 3080li 10700k işlemcili çok güzel ekipmanlı SIFIR ve adınıza faturalı bir sistem toplanabilir

+1

sıfır taksitli ve bu sistemden 2 kat güclü sistemler 23.000 tl civarında.

fıyata revize gelmesi lazım bence de hocam.

• JONSNOWM kullanıcısına yanıt

Toplayın görelim hocam toplam fiyatı, bu ekran kartından güçlü hangi ekran kartı mevcut? 2 katı falanda değil biraz daha güçlü yeni model diyelim, rtx3060ti 15000 TL ye bulursanız yapıştırın alın. Kaldı 10 bin, 10 bin liraya bana 240 hz monitörlü 32 gb ramli kasa toplayın.

Fiyat yüksek olmuş demek serbest, fiyata revize yazmak serbest. Lafım yok.

Ama gidip 50 iq gibi bu fiyata bunun 2 katı güçlü sistem toplanır yazarsanız adamı taşlarlar.

Toplayamazsınız arkadaşlar. Bu sistemin 2 katı gücünde olacak sistemi hatta 35 bin altına toplayamazsınız. Ben bayağı zorladım çıkmadı, ya ekran kartından ya monitörden bir şeylerden kısmadan olmuyor. Kamera koyma, mikrofon koyma, ikinci monitör koyma derken bir şey kalmıyor.

4-5 ay önceki piyasa yok maalesef. Artık fiyatlar bunlar, alışın. Bende 5 ay önce sattığım tertemiz motoru aynı paraya alayım istiyorum ama aynı paraya ağır hasar kayıtlısını bile satan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRHARMLESS -- 8 Mayıs 2021; 19:19:40 >

• Monitörünüz 240hz olabilr ancak , nihayetinde 24 inç ! G-Sync destekli demişsiniz ancak , fiziksel gsync modülü yoktur muhtemelen. Destek başka birşey , tam uyumluluk başka.. Fiyatın bu halde olmasına tek etken ekran kartınız..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • OSINOS kullanıcısına yanıt
    Gsync yada freesync ın bir önemi yok, rekabetçi oyuncular bunları kullanmaz çünkü inputlag ı yükseltiyor, profların çoğu sync teknolojisi kapalı oynuyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • OSINOS kullanıcısına yanıt

Ah hocam her şeyin sebebi bu ekran kartları değil mi? Neyse 2 ay önce 3000 lira etmeyen kartı 8000 liraya sattım da kurtuldum. Kazıp dursunlar :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.