Şimdi Ara

@ işareti çıkmıyor-problem çözüldü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
991.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ah Trade Manager neredeyse bir formata daha vesile oluyordun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: assaint

@ işareti çıkmıyor çözümü:

Son zamanlarda kurduğunuz bir program buna sebep oluyor, kurduğunuz bu programın ayarlar menüsüne girip "shortcut" veya "hotkeys" gibi ayarları var ise buradan Q harfini içeren kısayol kombinasyonunu veya tüm kombinasyonları devre dışı bırakarak sorunu çözebilirsiniz.

Aşağıda örnekte olduğu gibi;

[simage]
     @ işareti çıkmıyor-problem çözüldü
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

Evet bende Trade manager kullaniyordum. Lanet olasıca program bana 4 gündür @ işaretini kullandırmadı :)) Teşekkürler :)))

• Et işareti nelere kadirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın ziyaretçi biliyorum @ bu işaretin peşindesin. Buraya kadar ulaşmış olman bir tesadüf değil. Açık açık bunun nedenini yazamıyorum eğer siteye üye olup bana PM yolu ile "neden buradayım" bu şifreyi yazarsan sana bu sırrı verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAPTANELVIS

quote:

Orijinalden alıntı: assaint

@ işareti çıkmıyor çözümü:

Son zamanlarda kurduğunuz bir program buna sebep oluyor, kurduğunuz bu programın ayarlar menüsüne girip "shortcut" veya "hotkeys" gibi ayarları var ise buradan Q harfini içeren kısayol kombinasyonunu veya tüm kombinasyonları devre dışı bırakarak sorunu çözebilirsiniz.

Aşağıda örnekte olduğu gibi;

[simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

Trade manager aliexpress chat prosu kısayol atmıs ben kazara bakınca.Yani kombinasyon atamıs.
    Sayende hallettim eyw kardesim.

Not : bazı prolar acıkken kazara birden fazla tusa aynı anda bastıgımızda tuş kombinasyonu yapıyor.O yuzden bu vb sorunlar ortaya cıkıyor.Bilginize.

evet bu sorunu yaşayan biriydim kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi şimdi sorunum çözüldü yardım için teşekkürler

• "AltGr+Q" fonksiyonu yerine "Q" ya bastıktan sonra "ALtGr" ye basarak deneyin "Q+AltGr"
  • Note++ programını yükleyince oldu bendede, kısayollarını karıştırdım, Q içerenleri sildim ama olmadı, kaldırdım düzeldi. Hatta tekrar yükledim, sorun geri gelmedi. Bilginize.

• Bu ne saçma sapan bir problemmiş yarabbi. Kaç aydır @ işareti lazım olduğunda google a et işareti yazıp karakter kopyalayarak hallediyordum. Klavye de bozuk değil eminim. Bu konuya denk geldim. Problem FxSound programındaki kısayollardan dolayıymış. Devre dışı bırakınca düzeldi.

• motsikat M kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler ses arttırma uygulaması yüklemiştim ondan sonra olmuyordu hiç aklıma gelmezdi uygulamayı kapattım oldu çok sağolun

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.