Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

İş Yerimde Vpn Girememeye Başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Avast ücretli vpn hizmetini kullanıyorum evde ve iş yerinde aynı zamanda telefon üzerinden de kullanıyorum, ama iki gündür iş yerimde vpn aktif ettiğim halde hiç bir internet sitesine bağlanamıyorum evde ve telefonda sorunsuzca kullanırken iş yerimde bağlantı gerçekleşmiyor iş yerimdeki iss türk telekom bu sorun neden olur acaba arkadaşlar,

• kullandığın vpn servisini engellenmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldena

kullandığın vpn servisini engellenmiştir

Nasıl takip edeceğiz üstat onu nereden görebiliriz engellediklerini,
  • Sorun halen devam ediyor pc yi telefon wifi sine bağladım öylede girmedi, programı kaldırdım yeniden kurdum yine olmadı, dns değiştirdim denedim yine olmadı,

Sizce neden olur arkadaşlar nasıl çözebilirim bu durumu,

• Aynı sorun bende de var, üreticinin web destek sayfasından kayıt oluşturdu yanıt bekliyorum.

Sorun büyük ihtimalle BTK nın b*k yemesi, olan bizim ödediğimiz üyelik ücretlerine oluyor.

Ayrıca şunu anlamakta da zorluk yaşıyorum, önüne gelene engeli basınca memleket süper ötesi düzenli ve ilkeli bir yere mi dönüşüyor? Kişinin niyeti kötü olduktan sona buna engel olamazsın, yıllarca olamadın da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XCrypte

Aynı sorun bende de var, üreticinin web destek sayfasından kayıt oluşturdu yanıt bekliyorum.

Sorun büyük ihtimalle BTK nın b*k yemesi, olan bizim ödediğimiz üyelik ücretlerine oluyor.

Ayrıca şunu anlamakta da zorluk yaşıyorum, önüne gelene engeli basınca memleket süper ötesi düzenli ve ilkeli bir yere mi dönüşüyor? Kişinin niyeti kötü olduktan sona buna engel olamazsın, yıllarca olamadın da.
    Sendemi avast kullanıyorsun,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.