Şimdi Ara

iş ve spor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iş ve spor birlikte nasıl kalori fazlası oluştabilirim iş satış görevlisi 8 saat ayaktayım en az günde sporla birlikte 4000 bin kalori harcıyorumdur onun üstüne çıkmam için neler yapabilirim veya nasıl bi denge kurarkm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 4000 kalori ciddi bir rakam. İştahlı biri icin problem değil ama iştahsız biri için büyük sıkıntı. Gün içinde en uygun olduğunuz vakit mesela işten eve dönünce 200 gram yer fıstığı gomebilirsin mesela. Temiz bir 1200 kalori. Yada shake hazirlayabilirsin benim kalorisi yüksek (+1000) bir shake tarifim vardı onu verebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyuga kojiro

4000 kalori ciddi bir rakam. İştahlı biri icin problem değil ama iştahsız biri için büyük sıkıntı. Gün içinde en uygun olduğunuz vakit mesela işten eve dönünce 200 gram yer fıstığı gomebilirsin mesela. Temiz bir 1200 kalori. Yada shake hazirlayabilirsin benim kalorisi yüksek (+1000) bir shake tarifim vardı onu verebilirim.

yok iştahlıyım ne bulursam yerimde sağlıklı yemeklerle bu iştah kapanıyo biraz çünkü hem hazmı yavaş hem de tıkıyo gainer almayı düşündüm ama kendimde shake yapabilirim aslında ama kendi yaptığım şhakeler biraz ağır oluyo yulaftan dolayı felan blendır felan yıkaması da zor şimdilik blendırımda yok gerçi ama inşallah hallederim ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.