Şimdi Ara

İŞ KONUSU, METRO MU CARREFOUR MU? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
17.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Metro.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cHnJ #

quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Bence metro yu seç.. Carrefour da insanların keyfine göre hareket etmen gerkir, metro da ise insanlar sana muhtaçtır..

İnsanların keyfine göre hareket etmekten kastın nedir ? Metro'da müdürmü olacaksınki insanlar sana muhtaç olsun ? Kasa işi ile uğraşmaktansa reyon ile uğraşmak daha iyidir bence.

Carrefour da bişiler satmaya çalışıcaksın.. Metro'da insanlar senden birşey almak istiycek..
  • kasa işi zor 10 TL kaybolsa başın agrıycak en iyisi reyonculuk CARREFOURdan ayrılma xD
  • günlük 8 saatmi ulan burada adamı 15 saat çalıştırıyorlar 300-400 tl zor veriyorlar şanslısınız valla küfür edice ama ceza puanım fazla 8 saat ise hiç durma git 8 saat neki hiç birşey ben 15-16 saat çalıştım 300 tl aldığımı bilirim sigortasız tatilsiz sonuç bişi yok süründük boşa

• quote:

Orijinalden alıntı: Real-Gamer

günlük 8 saatmi ulan burada adamı 15 saat çalıştırıyorlar 300-400 tl zor veriyorlar şanslısınız valla küfür edice ama ceza puanım fazla 8 saat ise hiç durma git 8 saat neki hiç birşey ben 15-16 saat çalıştım 300 tl aldığımı bilirim sigortasız tatilsiz sonuç bişi yok süründük boşa

Nerde çalıştın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Real-Gamer

günlük 8 saatmi ulan burada adamı 15 saat çalıştırıyorlar 300-400 tl zor veriyorlar şanslısınız valla küfür edice ama ceza puanım fazla 8 saat ise hiç durma git 8 saat neki hiç birşey ben 15-16 saat çalıştım 300 tl aldığımı bilirim sigortasız tatilsiz sonuç bişi yok süründük boşa

Nerde çalıştın sen böyle yahu? Burda çalışacağına gidip bi inşaatta amelelik yapsaydın, ayda 1000 liraya yakın para kazanırdın.

• Metrodaki kasiyerler oturmuyor mu.Adamlar şark köşesi kuruyor oturmak ne kelime.
  • valla kardeşler carrefourda 7,5 saat çalışma 15er dk iki mola ve yarımsaat yemek öyle konuştuk zaten metroda bu şekilde kuru gıda carrefourda 4 kişi olacakmış günde iki vardiya
  • bana kalırsa metro yu seç. Anket şeklinde yaparsan daha iyi sonuç alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukka

valla kardeşler carrefourda 7,5 saat çalışma 15er dk iki mola ve yarımsaat yemek öyle konuştuk zaten metroda bu şekilde kuru gıda carrefourda 4 kişi olacakmış günde iki vardiya

Hangi mağazada başlayacaksın?
  • carrefour a gircem galiba
  • kerfura gir sen
  • nerede uzun soluklu kalma sansin varsa oraya gir.
  • özür dilerim konunu zamanı bayağı geçmiş ama bence metro nedenmi??

http://forum.donanimhaber.com/m_42094112/tm.htm buraya girin görürsünüz

bu arada ben 1 hafta sonra işbaşı yapıcam bu şirkette aldığım duyumlara göre bu şirkette çalışanlar işinin kıymetini bilmiyor...aldığı para asgari ücret sanıyorlar ama bütün sosyal yardımları dahil edip 12'ye böldüğünüzde aylık elimize geçen ücret 1500Lirayı aşıyor....

Sırf metroya girecem diye daha önceki işimi bıraktım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crackbaba -- 23 Şubat 2012; 15:30:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crackbaba

özür dilerim konunu zamanı bayağı geçmiş ama bence metro nedenmi??

bu arada ben 1 hafta sonra işbaşı yapıcam bu şirkette aldığım duyumlara göre bu şirkette çalışanlar işinin kıymetini bilmiyor...aldığı para asgari ücret sanıyorlar ama bütün sosyal yardımları dahil edip 12'ye böldüğünüzde aylık elimize geçen ücret 1500Lirayı aşıyor....

http://www.kizilbayrak.net/sinif-hareketi/haber/arsiv/2011/03/25/browse/4/artikel/136/metro-iscileriy.html

• ikisininde sana parasi disinda bi getirisi olmucak para olarak metro daha iyi sartlarida iyi, bence is yerinin evine mesafesine bak, ben daha once calistigim is cok rahatti ama gunde 3-4 saatim yoolarda gecirdu sadece isw gidebilmek icin, simdik ise sadece saat gidis gelir, is yerinin evine,yakinliginada bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.A.G.S. -- 6 Temmuz 2012; 23:00:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtiMX4

quote:

Orijinalden alıntı: crackbaba

özür dilerim konunu zamanı bayağı geçmiş ama bence metro nedenmi??

http://www.kizilbayrak.net/sinif-hareketi/haber/arsiv/2011/03/25/browse/4/artikel/136/metro-iscileriy.html

onlar bence işinin kıymetini bilmiyorlar....Doğru bazen yatırıyorlar bazen yatırmıyorlar mesela geçen ay bana risk parası yatmamıştı ama bu ay 2 katını verdiler risk parasını....Söylermisin bana Türkiyede bir şirketin 6 aydan 6 aya zam yaptığını gördünmü????genelde yabancı firmalar yapıyor bunu...Çalışıyorum memnunum huzurluyum gerek zamandan gerekte ortamdan 3 aydan 3 aya kadar dişimizi sıkarsak paradan da memnun kalıyoruz....

• Metro kesinlikle.
    İlk olarak, şartları daha iyi.
    İkinci olarak, metroya öyle boş beleş adam gelmez. Seni uğraştırmazlar. Gelenler genelde market vs. yerler için toplu alışveriş yapanlardır. Tık tık okutup geçersin.

Öbür tarafta çuval taşı, oraya koy, fiyat gir, şunu yap bunu yap.

edit: yuh 2010 konusuymuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Real RocknRolla -- 9 Temmuz 2012; 13:21:04 >
  • Ben gecici olarak diplomayi alana kadar carrefourda calisiyorum firma elemani olarak.Carrefour elemanlarinin bir cogu yatar ellerine bir sey surmezler butu ameleligi firmalarda calisanlar yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.