Şimdi Ara

İş başvurusu yapmaya gittiğimde hakarete maruz kaldım. Antalya Memorial içerir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edit geldi : Arkadaşlar genel müdürlük beni aradı , bana hakaret eden kişinin kim olduğunu sordu , ben de telefonda olayı anlattım , başhekim de ilgilencekmiş olayla , gelişmeleri burdan yazarım.Beta erkeksin diyen olmuş , olay alfa beta erkeği mevzusu değil , o kadın burnu havada biriydi ona cevabını verince geri vites yaptı. Görüşmeye geç gittim diye beni suçlayanlar olmuş , onların verdiği tarihte değilde ertesi günü görüşmeye gidiyorum diye ben mi suçlu oluyorum? Hakarete uğruyorum ama suçlu taraf benmiyim? Kimse bana hakaret edemez.

Arkadaşlar olayı anlatıyorum , ben üniversiteden hemşirelik bölümünden yeni mezun oldum , kariyer . net internet sitesinden Antalya Memorial'a iş başvurusu yaptım , ertesi gün beni aradılar bana "yarın görüşmeye gelirmisin ?" dediler , ben de tam cevap veremedim çünkü istedikleri gün müsait değildim sonra istedikleri tarihten sonraki gün yani dün bunların insan kaynakları şubesine gittim , içeri girdiğimde bilgisayarın başında danışmada bir kadın vardı , egosu tavan yapmış biriydi ama , sonra niye geldiniz dedi ben de beni aradınız dedim , sonra bekle dedi ben beklerken bana kaba bir şekilde " bilgisayarımın ekranına neden bakıyorsun , sandalyeye otur " dedi ve ben şoka uğradım , bilgisayarın ekranına bile bakmıyorken bana iftira attı sonra ben sandalyeye oturdum sonra bu telefonla biryerleri aradı ve görüşmeye istenen tarihte gelmemişsiniz sonra gelin dedi ben de evim uzakta dedim ve görüşme dedikleri şey bir form doldurcam ve 1 adet vesikalık fotoğraf bırakacaktım , bu yani şimdi gelme sonra gel dediler ben de 5 dakika dışarı çıkıp bu danışma görevi yapan kadına tekrar evim uzakta sonra gelemem dedim yardımcı olurmusunuz dedim bu da biryerleri ararken terbiyesiz , uğraşamayacağım seninle dedi bir yerleri aradı ( sanırım insan kaynaklarını aradı) ben de buna sen bana terbiyesiz diyemezsin ne terbiyesizliği yaptım dedim , benimle düzgün konuş , karşında üniversite mezunu var dedim , sonra insan kaynaklarından birileri dışarı çıktı , o an çok gerildiğimden elim titriyordu beni sakinleştirmek için oturttular sonra beni başka bir odaya getirdiler ben bunlara uğradığım hakareti anlattım onlarda hemen danışmadaki kadını savundular buradaki düzeni sağlıyor dediler , ne olursa olsun bana hakaret edildi böyle düzen sağlanmaz , iş başvurusu da yapamadım , zaten artık isteselerde onların hastanesinde çalışmam.
    Olaydaki kurumun adı : Memorial hastanesi
    Ama bu olay hastanede geçmedi memorial büro gibi bir yerde işe alımlara bakıyor , yani olayın geçtiği yer bir işhanında apartman dairesi gibi bir yer
    Olay Çallı Antalya'da Memorial Hastaneleri grubunun işe alım bürosunda gerçekleşti.
    Şimdi arkadaşlar soruyorum bir kurumu temsil eden birisi bana köpek gibi davranıyor sonra ben buna lisans hemşireyim diyince benim statüm onunkini yendi , bu bana egoist cevaplar verip terbiyesiz diyordu , ona lisans hemşireyim, benimle böyle konuşamazsın diyince birden sustu . "Böyle egoist ve kaba insanları , insanlarla en çok muhatap olunan yerlere koyuyorlar sonra kurumun itibarı zedeleniyor".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urban_456 -- 22 Haziran 2018; 6:42:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün sinirlerim bozuldu. Şimdi de kadına yeteri kadar cevap da vermediğime üzülüyorum

• Bu durumu o firmanın insan kaynaklarına anlatman onlarin hoşuna gidecektir. Onlar gerekeni yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadının ilk davranışı hatalı ama senin karşında üniversite mezunu var diye çıkışmana ne demeli. Ayrıca o gün gelemeyeceğini sonraki güne randevu isteyebileceğini bile bile diyememişsin nedense. Bence ikiniz de haksızsınız ama sen daha çok haksızsın.

• patatessiz patso kullanıcısına yanıt
    Memorial genel müdürlüğe e-posta attım.

• Usbehci kullanıcısına yanıt
    Onun egosunu ve kendini beğenmiş tavrını yıkmak için belirttim yoksa son dakikaya üniversite mezunu olduğumu söyledim. Ama bu kadın böyle bir cevabı hakketti.

• lisans mezunu oldun diye adam mi oldun ?

senin yaptiginda terbiyesizlik. lisans mezunu olmayana da kopek gibi davranma hakki yok..

• Şikayetvar yada memorial'in üst mercilerine ulaştır. Tanıdığın basın kuruluşu varsa onlarla bu durum hakkında röportaj yapabilirsin.

Memorial prestijini korumak için ya kadına baskı yapar yada işten çıkarır.

Kimse kimseye köpek çekemez, hakkını ara derim peşini bırakma, aksi taktirde hayat boyunca öylesi insanlar toplumda çoğalır milletin başına dert olur.

• ::Ashes:: kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de senin gibi düşünüyorum sakın beni yanlış anlamayın. Bu kadın kimseye böyle davranamaz , ister ilkokul mezunu olsun ister doktora mezunu olsun kimseye böyle davranamaz. Ben sadece ona haddini bildirmek için anlayacağı dilden konuştum.

• EmuMaster kullanıcısına yanıt
    Böyle insanlar malesef her yerde var , memorial'in genel müdürlüğüne olayı anlatan e-posta gönderdim

• Urban_456 kullanıcısına yanıt
    yanlis yapmissin kardesim her turlu.

kadin hadsizlik yapiyorsa baska muhattap bulacaksin bulamadiysan da cikip gideceksin.

• ::Ashes:: kullanıcısına yanıt
    Kadının anladığı dilden konuştum , zaten o anki yaşadığım stresin etkisiyle konuştum.

• Bazı kişiler arkadası suçluyorda ulan adama köpek demiş alkışmı çalsın ne yapsın harbi tepkisiz garip bi milletiz ya iyi o zamn gelen geçen anamıza bacımıza hakaret etsin ses çıkarmayalım üstüne biz özür dileyelim bak bunu unutmayın ne kadar kaba olursan o kadar sevilirsin bak o kadının yaptıgını sen yapsan heerkes seni savunurdu kibar efendi olunca ezik görülüyosun lisans mezunusun karşına çıkan herkesi küçümse emin ol en sevilen adam olacan

Bi gün avrupa ya gidersen orda kibar efendi olabilirsin ama bura yeri değil.

• ManyetikRenozans M kullanıcısına yanıt
    Dediklerine aynen katılıyorum

• Bu olayı almanya da yaşa o kadın hayatı boyunca iş bulamaz

• Holy Templar kullanıcısına yanıt
    Öncelikle çok geçmiş olsun , bu tarz saygısız insanları işe almamaları lazım.

• Aynı şeyi şikayetimvar.com a da yaz genel müdürlük önce kendinden olanı savunur

• Holy Templar kullanıcısına yanıt
    Bunun memorial ile alakası yok ki doktor ile alakası var. Karşılıklı empati yapılması gerekiyor. Doktor haksız ama sen de haksız olmamalısın. Kim bilir kaç saattir ayakta belki 24 belki 30 saattir nöbette vb. sabır taşı olsan dayanamazsın insan sinirli geziyoe haliyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Aberrant Warden

Bunun memorial ile alakası yok ki doktor ile alakası var. Karşılıklı empati yapılması gerekiyor. Doktor haksız ama sen de haksız olmamalısın. Kim bilir kaç saattir ayakta belki 24 belki 30 saattir nöbette vb. sabır taşı olsan dayanamazsın insan sinirli geziyoe haliyle
    Ne kadar yorulmuş olursa olsun terbiyesiz diye cikisamaz aga doktor savunuculugunu objektif şekilde yapın yapılan şey doğru değil.

Olay da tam anlatildigi gibi olmayabilir burdan linç dogurmayin.

Git şikayet et genel müdürlüğe onlar gerekeni yaparlar. Diye düşünüyorum.

• İs basvurusunda verilen randevu tarihinde gelemeyeceksen, mazeretini bildirip tekrar randevu ayarlamaya çalışırsınız arkadaşlar öğrenin bu isleri sonradan sikinti yasamamak için

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.