Şimdi Ara

İş Bankası İş'te Limit Hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
14.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Şube insiyatifine bırakılan kredi ürünü kalmış mı :)) gelsin 2005ler :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trovin T kullanıcısına yanıt

kredi kartı limiti konusunda şube inisiyatif alabiliyor, sizi biraz tanıyorsa gelir bilgisini güncelleyip limit artışı sağlayabiliyor ama krediler konusunda emin değilim, belge doğrulamayı kesin istiyorlar. şube inisiyatifine bırakmak değil de sgk + gelir belgesi gibi belge doğrulama işlerinin yükünü şubeye bırakmışlar gibi geliyor bana hocam :)

• kronik10.5 kullanıcısına yanıt

bende de benzer durum olmuştu bir zamanlar, hemen çözümünü vereyim :) iş bankasında başvuruları farklı şubeye yönlendirmek çok kolay, işcepte farklı şubeden vadesiz hesap açın, aranızın iyi olmadığı şubedeki hesabınızı kapatın.

• thexp T kullanıcısına yanıt
    aramın iyi olmadığı şubede ek hesap var hocam. şube sevmiyor ama genel merkez seviyor😀bir de kredim var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • thexp T kullanıcısına yanıt

249 da kaldı benim otomatik arttırım teklf gelmiyor

• Borucusamosan B kullanıcısına yanıt

Hocam ben de iste limit 30bin civari bunu karta tanımlayalım istedim iscepten yeni kart başvurusu yapmaya yonlendiriyor mevcutta kartı var zaten ancak onun limitine eklemiyor iste limit icin ayrilan tutari.

Bu yeni karta basvurup ona aktarmak mi gerekiyor ? Kredi kartina bu limiti tanimlayinca bir faize mi tabi yoksa bildiğimiz kredi karti limiti gibi kullanip zamani gelince ödeyince bir zararimiz olmuyor mu nasil bir sistem tam çözemedim

• işte limit ben yeni duydum ben de kullanayım.

• pudinkk kullanıcısına yanıt

Limit artış talebi yapın

• Bu tarz hazır limit veren başka hangi bankalar var iş bankası işte limit VakıfBank sky limit başka bu tarz limit veren banka var mı bilgisi olan var mı?

• İşte limit nasıl tanımlanır arkadaşlar yeni müşteriyim 100.000 TL kredi kartım 50.000 TL ek hesabım var işte limit uygulamadan başvurdum ret geldi şubeyle mi çözmemiz lazım genel merkez mi işte limit tanımlar yoksa

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt

Şubeden maaas bordrosu ile işlem yapabilirsin

DenizBank süper limit var Mobildrn başvuru yapıyorsun

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.