Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheYips -- 15 Aralık 2021; 18:32:39 >

• Hayır de, bu sefer sen zararlı çıkarsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkes üstüne düşeni yapıyorsa neden üzülüyorsun ki. Hayır demişsin mesele bitmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KievKarambolü

Hayır de, bu sefer sen zararlı çıkarsın.
    Kar ya da zarar pek yok sadece o bahsettiği binaya ben 1 kere gittim ve sevmedim aynı sürede gitcem yine mesai de aynı saatte bitecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: meturan.

Herkes üstüne düşeni yapıyorsa neden üzülüyorsun ki. Hayır demişsin mesele bitmiş.
    Üstüne düşeni yapıyor ama o arkadaş bahsettiği binaya en az 1 saatte gidecek 1 saatte dönüş desek adamın 2 saati yolda geçecek ben ise daha kısa sürede oraya gideceğim o yüzden gel yerleri değişelim dedi hayır deyince de üzüldü gibi ben de o yüzden üzüldüm. Çünkü utana sıkıla dedi zaten.
  • Bu yazıyı okurken özellikle şu kısmı ;
    / O beni arayanı severim ve onu üzdüm gibi geliyor. Aslında bana çok uzak değil. Ama ben o binayı sevmiyorum, gün bitmiyor. Bu yüzden uzak dedim.

Birine hayır demeyi zar zor öğrendim zaten. Birine hayır demek nasıl basit olabilir tavsiyeler nelerdir? Hayır deyip sonrasında üzülmek istemiyorum. /
    bende birine hayır demeyi beceremiyorum ama inşallah bu durumu aşacağım diye düşünüyorum ; arkadaşım sana da uzak ona da , ve hala ısrar edip onlarada sen git demesi insanlara bir kere yardımcı olunca onun senin görevin olarak düşünüyorlar alışkanlık oluyor, bende defalarca yardım ettim arkadaşlarıma her konuda ama benim işim olduğunda ortada da yoktular hep, o yüzden öğreneceğiz hayır demeyi inşallah ben şuan kik aklım olsaydı çoğuna yardım etmezdim. insanlar iyilik yapınca çabuk unutuyorlar.
  • kısacık iş hayatında öğrendiğim tek bir şey var
    yalnızsın
    güler yüze,güzel söze kanma
  • Herkesin yorulduğu yerde ben han kuraramam. Herkes kendi binasına yallah vs gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayır demediğin zaman her zaman ezilen taraf oluyorsun düşünmemeye başla hocam herkes kendinden sorumlu bu dünyada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Big Booble

Bu yazıyı okurken özellikle şu kısmı ;
    / O beni arayanı severim ve onu üzdüm gibi geliyor. Aslında bana çok uzak değil. Ama ben o binayı sevmiyorum, gün bitmiyor. Bu yüzden uzak dedim.

Birine hayır demeyi zar zor öğrendim zaten. Birine hayır demek nasıl basit olabilir tavsiyeler nelerdir? Hayır deyip sonrasında üzülmek istemiyorum. /
    bende birine hayır demeyi beceremiyorum ama inşallah bu durumu aşacağım diye düşünüyorum ; arkadaşım sana da uzak ona da , ve hala ısrar edip onlarada sen git demesi insanlara bir kere yardımcı olunca onun senin görevin olarak düşünüyorlar alışkanlık oluyor, bende defalarca yardım ettim arkadaşlarıma her konuda ama benim işim olduğunda ortada da yoktular hep, o yüzden öğreneceğiz hayır demeyi inşallah ben şuan kik aklım olsaydı çoğuna yardım etmezdim. insanlar iyilik yapınca çabuk unutuyorlar.
    Bana çok da uzak değil onunkine göre, sadece o üzülmesin diye öyle dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheYips -- 27 Mart 2020; 21:34:13 >

• TheYips kullanıcısına yanıt
    Sadece kendini düşüneceksin bu hayatta gerisi boş bomboş , iyilik görmüyosan yapma sonra pi?man oluyorsun keske yapmasaydin diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.