Şimdi Ara

İş Aramaya Çekiniyorum Ama Çalışmam Şart. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
7.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz böyle olmayı nasıl başarıyorsunuz. Sosyal fobin varsa git psikolojik destek al okulu bıraktın kimin için 5 sene sonra adını bile hatırlamayacağın arkadaşların için mi. geleceğini çöpe attın madem bıraktın bir meslek sahibi olmaya bak gerçekten sizin anne babalarına yazık.
  • ruh eşimi buldum galiba. hocam sana tavsiyem migros olurdu. part-time maaşı fena değildir. akşam vardiyasına kalırsan mağaza çok kalabalık olmaz çok iş yükü olmaz.
  • nfwthat N kullanıcısına yanıt
    Alacaklarını bilsem koşa koşa giderim ama belirsizlik yüzünden çekiniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkaymurat B kullanıcısına yanıt
    Çevremi ve kişiliğimi ben seçmedim, o yüzden size göre kolay.

Doğuştan kör adama "kör olmayı nasıl başardın?" demekle aynı. Sen bu kafada olmayı nasıl başardın mesela?
    Bizimkiler kendisi sosyalleşmiyor ki ben sosyalleşiyim. 5 yıl sonra görüp görmemek ne alaka, sonuçta insana "o an" işkence gibi geliyorsa, "o an"dan kurtulmaya çalışıyor. Mesela sen kafanı direğe vurup canının yanmasını ister misin? Nasıl olsa 5 yıl sonra hatırlamayacaksın bile.

Psikologla falan tamamen kurtulacağımı da sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seni Lanet Olasıca Pislik -- 18 Aralık 2019; 5:3:12 >
  • TeKNoYDN kullanıcısına yanıt
    Yav açık lise beleş mi? Kayıt parası var. Bizimkilere yetmiyor para. Aç mı durayım 3 yıl boyunca? Mecbur çalışmam lazım.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Farkındayım. Ulan part-time mı çalışacam, full-time mı? Alır mı, almaz mı? İş yapamama korkusu var, Çalışanlarla anlaşamama korkusu var. İnsanın doğal olarak kalkıpta iş arayası gelmiyor.

• enders07 kullanıcısına yanıt
    Illustrator'ı falan detaylı bilmiyorum ama Photoshop ve kağıt yardımıyla vektörel çalışma yapabilirim. Ama internetten para kazanmaya inancım yok abi benim. O işler nerde oluyor mesela? Mesela neden başkası değil de bana tasarım işi versinler?

Bize kalıcı para lazım. Freelance işi hallettin, parayı aldın. Eee sonra yine para bitmeyecek mi. Sürekli böyle iş bulunur mu ki

• BerkKhan B kullanıcısına yanıt
    Hocam benide Alin yaniniza. Temizlikçiniz olurum bedava çalişirim su internet pc yeter bana

• Hay genetiğime tüküreyim ya. Ulan 180 boy olacaktı, bide üstüne normal kiloda olacaktım; böyle saçma şeylerle boğuşuyormuyduk? Şans yok ki arkadaş.

• kortekes kullanıcısına yanıt
    Sende ağır saçmaladın. Alay edilecek bi tarafımızda yok.

• bak güzel kardeşim 25 yaşındayım.
    babam memur abim öğretmenken okulu bıraktım lise 2 sınıfta aynı senin gibi.
    güle oynaya gidip internet cafede falan çalıştım 12 saat günlük 25 30 tl ye sigortasız (2011 de) sonra dedim ki ben ne yapıyorum ilerde hayatım böyle mi olacak milletin pisliğini çekicem açığa yazıldım 2.5 senede bitirdim sonra açıktan üniye yazıldım bitirmek üzereyken orduya girdim geleceğim sağlam olsun maaşım net olsun diye orduda görev yapıyorum çok zor ama hem vatan hemde ekmek parası için zibildon şeylerle uğraşıyorum ne gecem ne gündüzüm ne hayatım var.

boylu poslu yakışıklı ol yada olma fobi falan hikaye kendine güven kızlar boş şeyler önce hayatını rayına sokmak için liseyi mutlaka bitir açığa yazıl çıkmış soruları çöz rahat geçersin,sonra hayatında ne yapmak istiyorsan ona yönel zaman geçmeden bunu yap yoksa ileride başını duvara vurursun demedi deme!

• Seni Lanet Olasıca Pislik S kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma ama sen bu genç yaşında pes etmişsin taşı sıksan suyunu çıkartırsın her insan değişir bunu başarmak senin elinde kimsenin hayatı kolay değil emin ol ama mücadele etmez isen kaybolur gidersin.
  • Açıktan üniversite okuma nasıl oluyor arkadaşlar?
    Hangi bölümleri okuyabiliyoruz mesela?
  • yunus14533 kullanıcısına yanıt
    Yav mesele kız meselesi değil. Erkeklerde öküz gibi anasını satayım. Sürekli "niye zayıfsın?" lafını duysan sende böyle olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seni Lanet Olasıca Pislik -- 20 Aralık 2019; 18:12:44 >
  • Seni Lanet Olasıca Pislik S kullanıcısına yanıt
    r10'a üye olup iş yapabilirsin sanırım duymuşsundur. Zaten yaptığın iş beğeniliyorsa, işlerini koyup daha fazla alıcı çekersin. Önemli olan yaptığın işler.
  • enders07 kullanıcısına yanıt
    Ne gibi işler ilgi çeker orda? Mesela işe göre kazancı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seni Lanet Olasıca Pislik -- 20 Aralık 2019; 18:14:46 >
  • güvenlik kartı 4 ay sonra geldi.taaaa ankaradan istanbula gelmiş kart. kart olmadan çok güzel bir iş buldum bu güvenlik kartım olmadıgı yüzünden yine hüsranla sonuçlantı. ne güzel emlak konutta güvenlik olucaktım.şimdi kartım var bana iş yok zaten hep böyle olurya

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.