Şimdi Ara

iRobot temizlik robotları (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
40
Favori
37.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Size cevap yazmıştım, biraz gerileri okusanız…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yeni bir soru daha sordum aslında, onun yerine başka bir marka tavsiye eder misiniz diye .

• Selamlar, 2 senedir i7 kullanıyorum, kendi sitesinde fırça ve filtre olmadığından çinden getiriyorum.. Filtreler iş görüyor sanırım ama silindir fırçaların zamanı gelip değiştirince makine sarsıntılı çalışmaya başlayınca heralde kauçuk sert geldi diyerek geri çıkardım ve eskisini taktım. Farklı 2 yerden daha sipariş verdim ve birisi en azından sarsıntısız çalıştı ancak bir türlü eski performansı vermiyor gibi geliyor.. Piyasada ki kauçuk yan sanayileri kullanan var mı? Ben mi kuruntu yapıyorum anlamadım.. Duruma göre biraz pahalı olacak ama en son servisinde silindir fırça buldum 800 tlye onu alacağım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, linkteki ürün orijinal midir acaba ? Ürünün markası irobot olarak geçiyor ve Ankara'da lin group adlı bir firma satıyor.
    iRobot 4624870 AeroForce Silindirler Roomba e & i Kauçuk Fırça Seti, Plastikhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07Q38RBKV/ref=cm_sw_r_apan_i_7TY193TSZMMV1GT6E5AP?_encoding=UTF8&psc=1

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ürünler orijinal değil.

• Türk Milleti'nin diriliş mücadelesi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 100.yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Rabbim cümlesinden razı, 30 Ağustos Zafer bayramınız kutlu olsun.

• Beklenen özellik sonunda geldi. İ3 için uygulamada haritalandırma özelliği çıktı daha haritalandırma yapmadım kullanan varsa performansını değerlendirebilir.

iRobot temizlik robotları

• Ali bey merhaba,roomba 693 robotum var,ancak 2 odayı zor süpürüyor,evim de 85 Mt2, çok büyük de değil.yanlış hatırlamıyorsam siz kapasitesi fazla batarya yapıyordunuz,bu model için de var mı

• @Hepsirobot Ali bey

• sihri S kullanıcısına yanıt

Maalesef, iRobot NiMh batarya ile geliyor ve o hücrelerde kapasite artışı çok anlamlı olmuyor. R693 aslında tek şarj ile 85m2yi bitirebilir, robot çok mu eskidi?

• civilengineer23 C kullanıcısına yanıt
    Ben başlattım. 2.5 saattir haritalıyor. Bitince bu mesajı düzenlerim

Düzenleme:
    Başarılı olamadım. 🤔
    3 saat 23 dakika evi gezdi. Fanı çalışmadan sadece dolaştı. Bazı odalara 3 defa girdi çıktı. 3 defa istasyona dönüp hemen geri çıktı. Raporlarda temizlik olarak tüm evin haritası var ama haritayı kaydetmemiş.
    Artık başka bir gün denerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi free_lander -- 7 Eylül 2022; 21:46:29 >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Evet,eski kapasitesi yok maalesef

• free_lander F kullanıcısına yanıt
    Ben yarın evden çıkarken başlatabilirsem deneyeceğim bakalım olacak mı 🤔
    Düzenleme:
    6 saat evde dolandı ama harita oluşturamadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civilengineer23 -- 8 Eylül 2022; 16:37:17 >
  • sihri S kullanıcısına yanıt
    Yeni muadil batarya bizde mevcut ama sadece biraz daha fazla kapasitede.

• civilengineer23 C kullanıcısına yanıt
    Ben bütün kapıları kapatıp sadece antrede harita yaptırdım. 10 dk da tamamladı. 3 parçaya bölüp denedim. Belirtilen yerlere gidiyor. Ama bütün evi haritalamayı başarabilecek mi bilmiyorum. Okullar açılınca herkes evden gidince de deneyeceğim artık.

Bende müsait bir anda daha küçük alanda tekrar deneyeyim.

• Merhaba;
    i3 e haritalama yaptırırken silikon fırçaları sökmek gerekli mi? Haritalama esnasında fan çalışmıyor süpürme de yapmıyor dolayısıyla. Fırçaları çıkartmak işini biraz kolaylaştırır mı?

Bütün robotlar için ilk haritalamada fırçaları sökmek robotun hatasız çalışması için önerimdir.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Hızlı yanıt ve kıymetli öneriniz için teşekkür ederim.irobot ile İlk defa harita kullanınca heyecanlanıyor insan. Öndeki fırçayı sökmeme gerek yok sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi free_lander -- 11 Eylül 2022; 13:27:41 >
    Ben haritalama yapmaya tekrar fırsat bulamadım fakat temizlik yaptığında da oluşan haritayı kullanabiliyor fakat tam düzgün olmuyor o harita.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.