Şimdi Ara

Irobat Queen Q1 Akıllı Temizlik Robotu Kullanıcılar Klubü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
63
Favori
34.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu banyoyu temizleteyim dedim sürekli klozet altına girip sıkıştırdı kendini. Üzeri çizildi aletin :( şu yasak bölgeleri işaretleyebileceğimiz siyah bantları almak lazım belki de. Bunda işe yarar mı ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 10 Ağustos 2019; 15:51:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi bayramlar arkadaslar. Cihazi yeni deneme firsatim oldu. Bu girgir gibi ki calisiyor? Vakum ozelligi yok gibi geldi bana. Gerci yanlardan hava da cikiyor ama.

• incitmeli kullanıcısına yanıt
    Hocam bence bu cihazlarda şöyle direk yerle temas ettikleri yerde vakum yok gibi ama fırçanın süpürdüğü şeyleri çekiyor gibime geliyor.
    Yine de biraz vakumluyordur.

Masa üzerindeki performansı da bu şekilde. Masa üzerinde ne tür kir olduğu da önemli tabi.
    Bu şekilde kağıt olursa bir kısmı yere fırlıyor haliyle Deneme olsun diye yaptım

• tsfirtina kullanıcısına yanıt
    Aylardır kullanıyorum ama buna cesaret edip hiç yüksek biryere koymamıştım. :) ben de baya memnunum.
  • kukii kullanıcısına yanıt
    hehe hocam alçak yerde deneyip düşmediğini görünce çok rahat çalıştırıyorum. Bi de indirimli alınca böyle oluyo galiba

• Zeminden halı üstüne çıkarken zorlanma oluyor mu? Bu tip makinelerde

• mateuss M kullanıcısına yanıt
    Zorlanmiyor. Hatta eşiği geçip balkona bile çıkıyor

• ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Batarya konusunda ben yardımcı olurum ancak genelde en az 12-15 ay dayanır robotların bataryaları.
    Saygılarımla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • t_packk T kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Mekanınızın içerisinde robotun rahatça dolaşabileceği düzenlemeler yaparsanız bir kaç temizlikten sonra geleneksel elektrikli süpürgelerden daha iyi temizlik yapan ciddi modeller mevcut efendim.

Fırça genişlikleri 290mmye, vakım güçleri de 2200Pa civarına kadar çıktı artık. Bu değerler shaggy halı harici tüm zeminleri iyice temizlemek için yeterli.

Saygılarımla

• Evi hergün havalandırıyorsanız,kesinlikle hergün çalıştırın.
    özellikle bu sıcaklarda,klimada yoksa hep açık camlar.

halıdan hergün çıkan tozu gördükçe,günde 2kere çalıştırıyorsunuz :)
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Hocam siz bu konulara fazlasıyla hakimsiniz sanırım. Başka bir arkadaş da aliexpress'den parçalar için link atmış fakat döner fırçayı göremedim. Linkteki ürünler doğru mudur? Parçalar için siz de yardımcı olabilir misiniz?

• ekrc E kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Benim işim bu, 2005ten bu yana ev temizlik robotlarınının ithalat, satış ve servisi ile ilgileniyorum.
    Linkteki ürünlerden yan fırçayı uydurmak sorun değil de, ana fırçada yarım milim fark olsa CHM yani ana temizlik ünitesini bozabilirsiniz. En doğru çözüm bir takım getirtip denemektir bence.
    Parçalar için yardımcı olamayacağım maalesef, hizmet verdiğim robotlar arasında bu markanın asıl üreticisi yok.
    Şu kadarını söyleyebilirim ama, üretici iLife değil, bazı kalıplarını kiralamış olabilirler, diğer kısımlar zaten serbestçe satılıyor modül bazında zaten.
    Saygılarımla

• 2 haftalık kullanım sonucunda hala aşırı memnunun. Çıkan kiri gördükçe lan seni daha dün çalıştırdım nerden topladın bu kadar tozu diyorum her gün.
    Merak ettiğim tek şey...

Hepa filtreyi nasıl temizliyorsunuz?

Kitapçıkta suyla temizlemeyin yazıyordu. O sebepten aldığımdan beri üfleyip, bi yerlere vurarak tozunu artırmaktan başka bir şey yapmadım. Ama artık kirlendi ve ne yapacağımı bilmiyorum :(
    Yardım lütfen...

• Merhaba, çalıştırmadığınız zaman nasıl bırakıyorsunuz? Şarj ünitesinde açık yani yeşil ışık yanar vaziyette bırakıyorum doğru mudur?
  • Nesl-i Fatihan kullanıcısına yanıt
    Ben şarjı dolduktan sonra kullanmadığım zamanlarda güç düşmesini de kapatıp kenara koyuyorum.

• Bende ilk kez bugün kullandım. temizle tuşuna bastım sadece. ortalama 30dk süpürüyor ve duruyor. ev 2+1 ama odanın birini kapalı tuttum. 1+1 olarak kullandım. sonra 2 kere daha çalıştırdım. direk uzun süre çalışma modu yokmu aynı yerlerden birden fazla geçecek şekilde? kitapçığı okudum ama detay yok. farklı ayarlar seçince temizleme süresi uzuyormu?
  • ekrc E kullanıcısına yanıt
    Attığım linkte yan fırçalar var. Ortadaki fırça yok sadece ki onun da kolay kolay yıpranacağını sanmıyorum yıpranırsa bakarız hocam.

https://s.click.aliexpress.com/e/bnGEevHq

• mateuss M kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Tüm robotlar için geçerli olmak üzere; genelde zeminden alt gövdeye olan yükseklikleri 15mm civarındadır, bu da 20mm civarındaki eşikleri aşabilme yeteneği demektir - bazen daha fazlası da olabilir tasarım farklılıklarından dolayı.

Sadece shaggy halılara tırmanma ve üzerinde yürüme problemi olabilir, tekerlekler kaydığı için gittiği yolu ölçemez ve kaybolduğunu zanneder.
    Siyah, çok koyu kahverengi veya lacivert zeminlerde alttaki düşme sensörlerine geri besleme yapamayacağı için düşeceğini düşünebilir ve geri dönüş/erratic davranış sergileyebilir.

Saygılarımla
  • arkadaşlar bu aletin zamanlamasını nasıl iptal ediyoruz gece çıkıp çıkıp yattığım odaya geliyor sinsi sinsi aklımı alıcak
  • erkan_uyar E kullanıcısına yanıt
    Programli calisma saatini 00.00 yaparsaniz program iptal oluyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.