Şimdi Ara

Iriver T60 alinir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar iriver marka mp3 calar almak istiyorum fakat, bu modeller nicin bu kadar azaldi piyasada. cok iyi olmalarina ragmen hic kalmadi. nedenini bilen var mi? almak istiyorum ama piyasada az olmasi biraz dusundurdu beni. Bu konu hakkinda bilgi sahibi olanlar beni aydinlatabilir mi? Cevaplar icin tesekkurler....

• bi fikri olan yok mu arkadaşlar bu konuda....
  • merhabalar.
    Eğer bulabilirseniz t 60 çok kaliteli bir cihaz ben 3 yıldır kullanıyorum. Ama daha kaliteli ve ucuz fiyata cihazlar çıktğını forumlarda okudum ama
    deneme fırsatım olmadı.

Sansa Clip+ Bu cihazı denemenizde fayda var forumlarda çok övülen bir makine.
  • tesekkur ederim...
  • Iriver ürünleri çok kalitelidir ama firmanın kendiside bir o kadar kalitesizdir. Satış sonrası destek falan yoktur. Mail atarsan cevap alamazsın, farkettiğin bir yazılım hatası için sürücü beklersen de üzülürsün. Böyle bir firmada sağlam bir distibütör olmasıda zor olduğundan güzelim müzik çalarlar yavaş yavaş yok olur gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7Mhz -- 27 Ekim 2012; 23:12:02 >
  • elimde tertemiz 2gb T60 mevcut.. ihtiyaç fazlası .. çizik bile yok desem yalan olmaz .)
  • quote:

Orijinalden alıntı: enemy34

elimde tertemiz 2gb T60 mevcut.. ihtiyaç fazlası .. çizik bile yok desem yalan olmaz .)

Şarjı ne kadar gidiyor.Normal kulaklık girişi var değil mi?
    + ne kadar acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: zuzu2218

quote:

Orijinalden alıntı: enemy34

elimde tertemiz 2gb T60 mevcut.. ihtiyaç fazlası .. çizik bile yok desem yalan olmaz .)

Şarjı ne kadar gidiyor.Normal kulaklık girişi var değil mi?
    + ne kadar acaba

bu cihazın en güzel tarafı şarjlı olmaması.. bir adet küçük kalem pil ile çalışıyor.. saatlerce dinleyebilirsiniz.. fiyat olarak en son 90 olur ... normal kulaklık girişi tabiki var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enemy34 -- 24 Ocak 2013; 17:38:58 >
  • 4gb si var bende t60 ın çiziği geçtim pili 3-4 kez ya değişmiştir ya değişmemiştir alıcısını bulayım hemen satıcam
  • Ben olsam almazdim pisman olabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @alparslan yagmur
    Fiyatını söyleseydin de bir fikrimiz olsaydı.
  • Benim de 2 gb modeli vardi.. Geçen sene 50 liraya sattim.
    Sansa clip`in ses kalitesi çok daha güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4gb lik bendeki 100 liraya veririm isteyen varsa ...Yeter bende çekmecede durduğu
  • güzel cihaz. elimde 5 senelik var, hala canavar. ne varsa eskilerde var.
  • iriver t60 yok mu satın alacabileceğim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2pacalypse

iriver t60 yok mu satın alacabileceğim?
    Bende var, kutusu duruyor ama kulaklığını hatırlayamadım. Satarım diye düşünmemiştim hiç. Bir dönem eski arabamda kullandım, arkasında mıktanıs var ama sökülebiliyor olması gerek. Sağlamdır bu arada, çok sevmiştim ben modeli. Ama karışık modda çaldığında hep aynı sıralamada çalıyor. 300 tane şarkıyı çalıyor, karışığa alıyorsun; sıra değişiyor ama döngü değişmiyor. Tam anlatamadım. Her açtığında aynı sırada değil ama X şarkısından sonra hep A şarkısı çalıyorsa, o X'e denk geldiğinde sonrasında hep o A şarkısı çalıyor.
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    satın almak isterim ulaşabilirsiniz bana 555 641 14 82
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.