Şimdi Ara

İris Serveri Car Satış ===> natural 100 lvl FF wizard + cleric 389k spli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
5.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar char hala satılık işlerim nedeniyle ilgilenemedim satma işiyle gerçekten almak istiyen arkadaşlar varsa pm atsınlar yada asdk@mynet.com u eklerlerse anlaşabiliriz ben oyunu tamamen bıraktım (ek bilgi başlmak isteyip de başlamak istiyen varsa kesinlikle başlamasınlar ve bunu anlarsam onlara kesinlikle charı satmam ben yandım onlarıda yakmak istemem 2 yıl boşa gitti salakça 2 sene pc başında geçti elimde olan şey sıfır ) powerguardı da bu siteden sattım bu arada güven sorunu ben le olmaz araştırabilkirsiniz asdk@mynet.com adresini venüs ve iris serverin de beni tanıyan insanları bulup da konuşursanız sıkıntınız giderir natural gayet saglam yapılmıştır sp si ve itibarı gayet saglamdır yanlız charda m kalmadı ama chara ben istege baglı m atabilirim bu venüs serverin de YANIK , Angel_Life , By_KaRGiN , iris de, PoWeRGuaRD charlarının sahiplerine beni sorarsanız beni anlatırlar Bu charların hepside benim di ben sattım alıcı arkadaşlar eklesin sadece hariçi eklemesin lütfen kafam patlıyo ve ciddi pazarlık yapabiliriz herkese ii günler ve yarın bayram bayramımız bütün islam alimine mubarek olması dileğiyle
    Arkadaşlar oyundan sıkıldığım için natural 100 lvl ff wizard + cleric
    carım satılıktır. Car gerçek para ile satılacaktır. lütfen oyun parası, silk, veya takas önermeyin kabul etmiyorum. İlgilenenlere Carın fiyatı 500 TL'dir. Pazarlığa acığız. Belirttiğim gibi pazarlık sırasında asla takas ( başka carla değiştirme ) , oyun parası (gold), silk vs. gibi şeyler sunulmasın TL üzerinden satılacaktır. Carın SS'leri (fotorafları) aşağıda sunulmuştur. Hepinize teşekkür ederim.

Carın Özellikleri

1- Carda Bir adet gold - eşya vs toplamaya yarayan pet ölü
    2- Carın üzerinde bulunan 30 silk
    3- wizard skill 100 lvl de
    5- cleric skill 100 lvl de
    4- Car 100 lvl ex 71.84 sp 389465
    5- Car üzerinde devil item ve avatar item bulunmaktadır.
    6- Carda bulunan gold miktarı 222,397,653 gold ( ortalama = 220 m )

Car Satış şekli - Carın Fiyatı - Carın Satışa sunulduğu yer

Carın Fiyat Şekli TL üzerinden belirlenmiştir. Başka hiç bir şey ( takas (başka carla değiştirme) - gold (oyun parası) - silk ) kabul edilemez. Sadece TL olarak satışı olacaktır.

Carın Fiyatı 500 TL olarak belirlenmiştir (Pazaklık yapılabilir).

Car ankaradan satışa konulmaktadır.

Carın Fotoları ===>>> natural 100 lvl wizard resimleri

1- Carın Skilll - Ex ve Sp - silk

skill leri

2- Car üzerindeki itemler

3- Carın Deposu üzerindeki itemler
    eklenecek....

4- Carın Görüntüsü
    eklenekcek

Carın resimleri (url adresi) linklere tıklayarak görebilirsiniz.

link 1 ===>https://store.donanimhaber.com/ec/2e/9b/ec2e9b35e092c84293c91b552358756b.jpg

link 2 ===>https://store.donanimhaber.com/85/c7/dd/85c7dd319812a2a9fe161f2ec2184023.jpg

link 3 ===>http://img188.imageshack.us/img188/4807/adsz2quk.jpg

Arkadaşlar carın Fiyatı 500 TL dir. Pazarlığa acığız. Bildiğiz üzere 100 lvl car kasmak çok zordur. Bu yüzden sizlerin insafiyetinize sığınıyorum. Pazarlık yaparken lütfen biraz insaflı bir şekilde olsun. Bu carı 100 lvl e getirene kadar çok uğraştım ve çok param gitti. Bu yüzden o kadar istiyorum. Dediğim gibi lütfen takas vs. hiç bir şey sunmayın ilgilenmiyorum. Oyundan sıkıldım ve bırakıyorum bu yüzden carımı satılığa sunuyorum.

Ciddi olanlar asdk@mynet.com adresini msn ekleyebilirler.

Hepinize teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_aTLaNTiS -- 27 Kasım 2009; 0:43:29 >

• Güvenilir biridir Rahatlıkla alısveriş yapabilirsiniz.İristeki cok saglam adamlardan birkacıdır.Bırakıtıgı için üzülüyorum.. Ben DeathCall Bilmem Tanırmısın. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychomic

Güvenilir biridir Rahatlıkla alısveriş yapabilirsiniz.İristeki cok saglam adamlardan birkacıdır.Bırakıtıgı için üzülüyorum.. Ben DeathCall Bilmem Tanırmısın. :D

teşekkür ederim:). Ama ne yapalım sıkıldım oyundan inş. başka bir yerde grş. :(

Not arkadaşlar bu carın resimlerini yüklerken sorun yaşadım tekrar yüklendikten sonra tamen gösterilecektir. teşekkürler...
  • yaw satma senin taxindeyim iyi satışlar UP
  • Hayırlı satışlar keşke takas olsaydı. 98 lv full farm warrior+cleric ( Odin ) Iris serverındada 86 lv full farm wizz + 58 lv ff + 400 k sp lı char verebılırdım... Özelden msj attım kapalı olduğu için buraya yazdım... Sonuçta teklif
  • arkadaşlar char sadece satılık takas teklif etmeyin lütfen + konuyu görüntülüyen arkadaşlar up luyabilirse sevinirim ben oyunu bırakıyorum yoksa satmazdım charları 3 char satıyorum ikisi bu sitede foruma koydum
    ayrıca ciddi arkadaşlar icin msn yazdım ekleyebilirsiniz konuşuruz pazarlık yapılcaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_aTLaNTiS -- 9 Ağustos 2009; 9:55:54 >
  • HayırLı satışLar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyLa[Z]JeaN

HayırLı satışLar...

saol tşk
  • up
  • up
  • up
  • up
  • Konuya bakan arkadaşlar lütfen up yapabilirler mi acaba :)
  • powerguard satıldı sadece bu kaldı :)
  • up
  • benim resimler gelmemiş gene
  • quote:

Orijinalden alıntı: murhakser

benim resimler gelmemiş gene

anlamadım ne resmi :?
  • h.satışlar
  • benim charları koycaktın satış için hala koymamışsın Ssssssssssssssssssssssssssssss
  • up gereksiz yazı yazmayın lütfen
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.