Şimdi Ara

İRANLI EŞCİNSELLERİN KARE KARE İDAM GÖRÜNTÜLERİ !!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar.. Şu haber ve görüntüler tüylerimi diken diken etti.

Mutlaka okumalsınız..

http://www.akistanbul.com/news_detail.asp?id=2140

• Ülkemizde TV'lerde eşcinselden geçilmiyor.
    Bakıpta biraz ibret alsınlar..
  • Biz 30.000 kişinin katili bir caniyi dahi asmamış, ama hiç yere bir başbakan ve 2 bakan idam etmiş bir milletiz. Kendisinden mesul işlerle ilgili olarak kişilerin bu denli cezalandırılması kabul edilebilir birşey değil..
  • quote:

Orijinalinden alıntı: mustafakilic

Ülkemizde TV'lerde eşcinselden geçilmiyor.

kusura bakma ama OHa yani...Bunun cezası bu mu olmalı yani ne demek ibret alsınlar...
  • quote:

Orijinalinden alıntı: mustafakilic

Ülkemizde TV'lerde eşcinselden geçilmiyor.

Ulan millete bir kere kaışmayın ya bırakın herkezi kendi haline

insanları ibne erkek kız Musluman Yahudi siyah beyaz sarı çinli çekik diye ayırmayın

insanlara insan oldukları için saygı wede sevgi duyun

Bu arada bırakın ibneler çoğalsında erkek başına düşen kız sayısı artsın
  • o zaman lezbiyenlikte artar değişen bişi olmaz gene
  • quote:

Orijinalinden alıntı: kazan2

Biz 30.000 kişinin katili bir caniyi dahi asmamış, ama hiç yere bir başbakan ve 2 bakan idam etmiş bir milletiz. Kendisinden mesul işlerle ilgili olarak kişilerin bu denli cezalandırılması kabul edilebilir birşey değil..

Sizin aldiginiz nefes bile toplumu ilgilendiriyor. Cemiyetin disinda dag basinda yasiyorsaniz belki kendinizden mesul olabilirsiniz. Ama toplum icinde yasanilan hersey yalnizca bireyi degil toplumu da etkiler. Mukafat ve ceza da toplumun refahindan sorumlu olan devlete düser.

Ayrica bu ahlaksizliga verilen cezayi cani gönülden kutluyorum.

• quote:

Orijinalinden alıntı: Raskolnikov

o zaman lezbiyenlikte artar değişen bişi olmaz gene

Ozman hepsini keselim dimi ben şaka yaptım boşwer derken

Bırakın artsın kardeşim sen beni ben seni biliyorsan sorun yok

Walla bana sarkamdıkları surece sorun yok yani kimkime dumduma olayı

Yada bana dokunmayan yılana bişi yapmam olayı gibi de denebilir
  • quote:

yaw bu millet nerelerden ne çıkarıyo ya
  • Ayrica bu meseleyi inatla yanlis anlamak isteyenlere bir aciklama yapmak istiyorum.

Bu cezalarin tamamina Islam da HAD cezalari denir. BU cezalar yalnizca islamin yasandigi yerlerde uygulanabilir. Eger toplum icinde, bireyleri, bu tür suclara tesvik edici bir takim faktörler varsa önce bunlar ortadan kaldirilir. Örnegin su anda icinde yasadigimiz bu toplumda televizyon ve gazete yayinlariyla, Sinema filmlerinden tutun da sokaklardaki afislere kadar bir cok foktör, bireyleri ahlaksiz eylemlere tesvik etmektedir. Böyle bir ortamda hadi sunu keselim, bunu asalim gibi sacma sapan sözlere yer yoktur.

Ama öyle bir toplum düsünün ki insanlari suc islemeye iten hic bir güc olmadigi halde bir kac kisi hala suc islemekte inat ediyorsa, o kisi, cemiyetin huzuru icin feda edilir. Cünkü aslolan birey degil cemiyettir.

Bu arada Iran´in islam develeti falan oldugunu da savunuyor degilim. Iran´in mensup oldugu itikadi görüs ehl-i sünnet cercevesinin disindadir

• quote:

Orijinalinden alıntı: drahte 1905

iranda abazalığın cezası ne acaba.................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magic1 -- 12 Ağustos 2005, 15:15:03 >
  • Birde şu laf milletin ağzına sakız oldu "" insanları tipine tercihine göre yargılamayın, saygı duyun"" elin ibnesine zaten karışmıyorumda ne diye saygı duyacakmışım onu anlamıyorum işte.. saygı maygı duymuyorum, nefret ediyorum.
  • burada akistanbul.com sitesinin reklamı yapılıyor

burada da

http://forum.donanimhaber.com/m_3718840/tm.htm
  • Böyle zihniyetin ben taaa ................
    Ağzımı bozucam ama neyse forumun da seviyesini düşürmeyelim..
    Sen kimsin ya cinsel tercihi yüzünden insan öldürüyosun??
    Müslümanlık bumudur??
    İslamiyet Dünyadaki herkese kucak açmıyor mu??
    Ben kabul etmiyorum böyle bir şeyi..
    Yapanları ve savunanları da şiddetle kınıyorum..
    eğer bu bir suç ise Allah cezasını verir..
    Sen kimsin de canını alıyorsun bu insanın??
  • çok iyi yapmışlar keşke türkiyedede öyle bir uygulama olsaydı.bizde eş cindeller katiller ortalıkta geziyo en fazla yedikleri ceza 6 8 sene sonra dışarı.bir kaç tane assalardı şu durumda olurmuyduk acaba merak ediyorum..............
  • quote:

Orijinalinden alıntı: daisies

çok iyi yapmışlar keşke türkiyedede öyle bir uygulama olsaydı.bizde eş cindeller katiller ortalıkta geziyo en fazla yedikleri ceza 6 8 sene sonra dışarı.bir kaç tane assalardı şu durumda olurmuyduk acaba merak ediyorum..............

Eşcinsel sana ne yapmış şimdiye kadar ne kötülüğü dokunmuş??
    Çocuklar biri 16 yaşında biri 18 yaşında cinsel tercihi yüzünden idam ediliyor..
    Var mı böyle bir zihniyet ya??

• Demekki varmış...
  • quote:

Orijinalinden alıntı: doganza

Ayrica bu meseleyi inatla yanlis anlamak isteyenlere bir aciklama yapmak istiyorum.

Bu cezalarin tamamina Islam da HAD cezalari denir. BU cezalar yalnizca islamin yasandigi yerlerde uygulanabilir. Eger toplum icinde, bireyleri, bu tür suclara tesvik edici bir takim faktörler varsa önce bunlar ortadan kaldirilir. Örnegin su anda icinde yasadigimiz bu toplumda televizyon ve gazete yayinlariyla, Sinema filmlerinden tutun da sokaklardaki afislere kadar bir cok foktör, bireyleri ahlaksiz eylemlere tesvik etmektedir. Böyle bir ortamda hadi sunu keselim, bunu asalim gibi sacma sapan sözlere yer yoktur.

Ama öyle bir toplum düsünün ki insanlari suc islemeye iten hic bir güc olmadigi halde bir kac kisi hala suc islemekte inat ediyorsa, o kisi, cemiyetin huzuru icin feda edilir. Cünkü aslolan birey degil cemiyettir.

Bu arada Iran´in islam develeti falan oldugunu da savunuyor degilim. Iran´in mensup oldugu itikadi görüs ehl-i sünnet cercevesinin disindadir

çok haklı

• link vermeden nasıl haberiniz olacaktı beyfendi? ben buradaki haber dolayısıyla o siteye girdim ve adamların kurduğu radyoyu dinledim ve tavsiye ettim seviyeli olalım lütfen
    saygılar...
  • quote:

Orijinalinden alıntı: koko_

quote:

Orijinalinden alıntı: daisies

çok iyi yapmışlar keşke türkiyedede öyle bir uygulama olsaydı.bizde eş cindeller katiller ortalıkta geziyo en fazla yedikleri ceza 6 8 sene sonra dışarı.bir kaç tane assalardı şu durumda olurmuyduk acaba merak ediyorum..............

Eşcinsel sana ne yapmış şimdiye kadar ne kötülüğü dokunmuş??
    Çocuklar biri 16 yaşında biri 18 yaşında cinsel tercihi yüzünden idam ediliyor..
    Var mı böyle bir zihniyet ya??

ne kötülüğü dimi çok merak ediyosan söyliyeyim
    iki eş cinsel kendilerini grdüğü idda ettiği 12 yaşındaki bi çocuğu doğradı benim oturduğum ilde .12 yaşında bir kız çocuğu.o seninde kardeşin olabilirdi.benim dinim islam onların inandığı şey beni ilgilendirmez.rabbim onları normal yarattı onlar sapıklığın peşinden gidiyo.affedilemez.bizim onları affetme gibi bi hakkımızda yoktur.onların cezasını sadece rabbim verim.ama o 12 yaşında ki kız çocuğu senib de benim de herkesinde kızkardeşi kızı torunu olabilirdi.sen yine de iyi bir düşün derim...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.